To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Czy płacił ktoś kiedyś za seks?

Niemy - Sob 29 Gru, 2012

ale temat haha :rotfl:

martin.h napisał/a:
jest wiele pięknych polskich studentek, które potrzebują wsparcia, kjażdy jest zadowolony :]


to na co Ty jeszcze czekasz chłopie, korzystaj póki możesz (i notuj numery tel ;) ) bo później będzie już tylko gorzej !

uważam, że wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Panowie, którzy piszecie, że polowanie itd... ok, ale wyjście na imprezę z jakimkolwiek niepewnym oczywiście skutkiem, a pójście z kumplami na dziwki to całkiem inna sprawa, tak słyszałem ;D

Anonymous - Sob 29 Gru, 2012

Wypelnienie ankiety zajeloby mi za duzo czasu wiec kliknalem NIE.
was79 - Sob 29 Gru, 2012

Życie z 3 kobietami pod jednym dachem skutecznie mi je obrzydziło
Bart - Sob 29 Gru, 2012

za seks z facetem też można zapłacić, nie widzę problemu :]

ps. oddałem głos, jestem w mniejszości ;D

kaziu1985pn - Sob 29 Gru, 2012

ehh tak przynosząc co miesiąc wypłatę do domu :D
BNU - Sob 29 Gru, 2012

Mrozu napisał/a:
Zdecydowanie bardziej wolałbym iść do klubu, dobrze się pobawić i wrócić z jakąś dziewczyną niż iść na godzinę do "koleżanki" i jej jeszcze za to płacić.

ja koleżankom nie płace :jupi:

Bonczek - Sob 29 Gru, 2012

Cassis napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Kiedyś na 3 roku chyba, jako studenci liczący grosz, liczyliśmy czy taniej jest skoczyć do burdelu czy pójść do klubu i stamtąd wyjąć jakąś typiarę - koszty liczyliśmy od wyjścia z domu do powrotu :]


W przypadku drugiej opcji nigdy nie masz pewności czy zaruchasz.


Ale zawsze można zapytać czy rucha się od razu czy trzeba z nią łazić.


Dlatego jako niedoszli inżynierowie, dodaliśmy do naszych rozważań obliczenia dot. prawdopodobieństwa i wtedy już nie było siły żeby nie pójść :rotfl:

Barejka - Sob 29 Gru, 2012

jest nas osmiu wspanialych :rotfl:
ŁukaszS3 - Sob 29 Gru, 2012

Ciekawe ilu z was (bo ja na pewno) kupiło coś swojej kobicie za duży hajs licząc na wieczorne pukanko w zamian :D Czy to też nie jest jak zapłata za seks? :rotfl:
Janusz - Sob 29 Gru, 2012

przypomniała mi się dzisiaj usłyszana nowinka na temat tegorocznych wydarzeń na wigili w pewnej firmie. Firma składa się praktycznie w całości (poza księgowością) z męskiego grona. Więc panowie jako jeden mąż po wigili poszli do pewnego klubu... niestety jednemu typowi który miał niedawno ślub włączył się telefon w kieszeni, klasycznie poszło do ostatnio wybieranej osoby czyli żony, a ta usłyszała w telefonie tekst w stylu "za 50 to Ci mogę cycki pokazać". Oczywiście świeża żona szybko oddzwoniła, a gość zwinął sie z imprezy. Nie wiem jak sie sprawa skończyła bo w sumie to chyba jest jeszcze w toku :rotfl: :rotfl:

ps. Dziwi mnie taka niska opłacalnośc sexu na forum, bo jakby nie było, jest to najstarszy zawód świata wiec ktoś jednak musi z niego korzysztac skoro ma się bardzo dobrze ;D Widocznie u nas na forum same bawidamki które radzą sobie bez bezpośredniej opłaty :D

martin.h - Sob 29 Gru, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
Ciekawe ilu z was (bo ja na pewno) kupiło coś swojej kobicie za duży hajs licząc na wieczorne pukanko w zamian :D Czy to też nie jest jak zapłata za seks? :rotfl:


Właśnie Łukaszu wykluczyłem tę opcję, w ten sposób to pewnie każdy heteroseksualny facet płacił kobiecie :)

ŁukaszS3 - Sob 29 Gru, 2012

Ja np przyznam uwielbiam takie portale jak Roksa :D Można wybierać, przebierać wiedząc co się dostanie w zamian :D
Barejka - Sob 29 Gru, 2012

ŁukaszS3, czy jedno piwo to tez prezent za duzy hajs bo mialem taki przypadek :D
ŁukaszS3 - Sob 29 Gru, 2012

Też... :rotfl: Farciarz...
M - Sob 29 Gru, 2012

Pierwszy temat gdzie nie mam zupełnie nic do powiedzenia :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group