To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Subaru - prośba

Bart - Śro 06 Lut, 2013

Lakierowanie subaru też jest skomplikowane!
Jakarti - Śro 06 Lut, 2013

Bart napisał/a:
Lakierowanie subaru też jest skomplikowane!

najtrudniejsze do polakierowania są odstępy pomiedzy elementami!

Tomcat - Śro 06 Lut, 2013

To może się przydać:

http://rzu.gov.pl/czesto-...iadajaca__20298

Co prawda ta wypowiedź traktuje o szkodach z OC, ale pod koniec jest odniesienie do wyroku sądu w związku z zaniżeniem wypłaty z AC.

Walle - Śro 06 Lut, 2013

zefir napisał/a:
rozumiem ze do naprawy jeszcze jakaś skomplikowana mechanika?


przód do podszybia z lewej strony rozwalony

zefir - Śro 06 Lut, 2013

okej w takim razie rozumiem.
pablonas - Wto 12 Lut, 2013

Trochę po czasie, pewnie już temat załatwiony. Ja bym skorzystał z usług niezależnego rzeczoznawcy. Płacisz 2 stówki i masz elegancką wycenę honorowaną przez ubezpieczycieli.

I nie trzeba chodzić i prosić.

Walle - Wto 12 Lut, 2013

Załatwiliśmy w końcu temat z kosztorysem z ASO. Wysłany mailem do ubezpieczyciela. Teraz przyjdzie poczekać na efekty, a auto wciąż stoi.....
Walle - Czw 14 Lut, 2013

Kosztorys wysłany na 13.000 pln, ubezpieczyciel zredukował do 5.000 pln. Jakaś paranoja.....

Ma ktos kontakt na jakiegoś prawnika obcykanego w ubezpieczeniach?

Chloru - Czw 14 Lut, 2013

Walle, skoro jest wycena z ASO to robić bezgotówkowo. Teraz się chyba podejmą skoro obejrzeli auto?
Jakarti - Czw 14 Lut, 2013

przestaje rozumieć całą sytuację... :)
Walle - Czw 14 Lut, 2013

błotniki i maska były wcześniej naprawiane i stąd - ASO nie chce się zgodzić na naprawę bezgotówkową. Każe sobie dopłacać do nowych elementów. A kolega dopłacać nie chce.
Jakarti - Czw 14 Lut, 2013

Cytat:
błotniki i maska były wcześniej naprawiane i stąd

kurfa..
jakie to ma znaczenie? nawet jesli obnizylo to wartosc auta to tak czy siak teraz jest rozwalone i chyba ich obowiazkiem jest je naprawic na zamiennikach lub nie (tego nie wiem) skoro maja umowe z ubezpieczycielem..

wiem jedno - nie chcialbym sie znalezc w takiej sytuacji bo to jakas straszna abstrakcja dla mnie..

Walle - Czw 14 Lut, 2013

dla mnie też, ale skoro masz umowę, że masz naprawę bezgotówkową, a seriws chce od Ciebie kasę to raczej naprawiasz na używkach gdzie indziej za te grosze co jaśnie wielmożny ubezpieczyciel Ci wypłacił, bo już jesteś 4 miesiąc bez auta .... A procesować się zawsze można.
Mrozu - Czw 14 Lut, 2013

Dużo każą sobie dopłacić do tych nowych elementów? Ubezpieczalnia chce naprawić auto do takiego stanu w jakim był przed wypadkiem, dlatego jeśli jakiś element był wcześniej już naprawiany (lakierowany czy też szpachlowany? ) to teraz nie przyznają nowego i w takiej sytuacji ich rozumiem
Walle - Czw 14 Lut, 2013

taaak, niestety chcą miliony monet....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group