To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - fotele

was79 - Śro 20 Mar, 2013

Mrozu napisał/a:
A jakie opinie dla kogoś kto ma 180cm wzrostu i ok 100kg?


Mniej żreć i więcej sportu

roj - Śro 20 Mar, 2013

:lol2:
Mrozu - Śro 20 Mar, 2013

was79 napisał/a:
Mrozu napisał/a:
A jakie opinie dla kogoś kto ma 180cm wzrostu i ok 100kg?


Mniej żreć i więcej sportu


ni chooya ;D

Walle - Śro 20 Mar, 2013

Przy tych gabarytach to komfortsitze z BMW e38 :lol2:
Bart - Czw 21 Mar, 2013

Mam Mirco RC i 1.85m - bardzo dobrze się siedzi przed telewizorem.
mi - Czw 21 Mar, 2013

nie masz RC kretynie. For szur.
Bart - Czw 21 Mar, 2013

Koń dupi. A jaki niby model?
mi - Czw 21 Mar, 2013

Nie wiem, nie RC. Pytałem aż gościa (uwaga - zupełnie nieoczekiwanie ma na imię Mirek!), RC miał zawsze taką samą skorupę (tapicerki różne), a Twoja wygląda inaczej niż moje. Chodzi o fragment z przodu całkiem, gdzie Twojemu bliżej do mojego starego (Włodek ma na imię) S3 (teraz Rabarbarowego).
Bart - Czw 21 Mar, 2013

aaaa, takie buty (obuwie)...
qbus - Czw 21 Mar, 2013

Bimarco Grip jest nawet spoko na osobe mojej postury (180 cm, 75 kg) niby na bazie Futury w ktora ja wpadam i gonie jak zyd po pustym sklepie ale inaczej zabudowana, inne poduszki. Fajny nowy design i do tego dosc fajna cena, inaczej ma zrobione przelotki na pasy takze generalnie bardzo fajny fotel. Jak cos sluze pomoca w zakupach ;)

A ja od siebie polecam OMP RS-PT2, troszke trzeba dolozyc ale roznica w komforcie uzytkowania mega ogromna.

roj - Czw 21 Mar, 2013

Cytat:
Bimarco Grip jest nawet spoko na osobe mojej postury (180 cm, 75 kg) niby na bazie Futury
futyra chyba jest "wyższa" wg. tabeli na ich stronie
qbus - Czw 21 Mar, 2013

Tak ale Grip to zmodyfikowana Futura.
Kamill - Czw 21 Mar, 2013

mi napisał/a:
Nie wiem, nie RC. Pytałem aż gościa (uwaga - zupełnie nieoczekiwanie ma na imię Mirek!), RC miał zawsze taką samą skorupę (tapicerki różne), a Twoja wygląda inaczej niż moje. Chodzi o fragment z przodu całkiem, gdzie Twojemu bliżej do mojego starego (Włodek ma na imię) S3 (teraz Rabarbarowego).

Mirco RC ma wysokie burty przy udach, az do samych kolan, w większości mirco schodzą one w dół i przy kolanach juz nic niema. W tych drugich dobrze się wsiada, ale nie można się tak nogami pozapierać.

ŁukaszS3 - Nie 24 Mar, 2013

Mirosław RC jest najwygodniejszym jego fotelem... Siedziałem i pierdziałem w każdy!
CHRZANEK - Nie 24 Mar, 2013

To prawda. Ja tez mialem RC kiedy cale HH.ORG robilo zakupy grupowe, i byl to jeden z najwygodniejszych foteli z jakimi mialem doczynienia. Obecnie mam w cienko Sparco pro ADV i nie jest tak wygodny. Jest niezly ale jak na przedzial cenowy TYLKO niezly. Natomiast absolutnym debesciakiem bylo dla mnie OMP ARS fotel projektowany pod Tommiego Makkinena. Nadal jest w produkcji.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group