To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Marek23 - Pon 09 Lip, 2007

Cytat:
jasna sprawa ale troszke obraża "kolegów" przynajmniej w moimi przekonaniu ... osobiscie tez jestem zwolennikiem wyrazania swojego zadnia, ale nie zjeb*** wszystkich innych majac swoje zdanie :P

A kogo Marcel zjeb****??? Ciebie? Niby jak? Robert nie jest najlepszy, komentorzy to idioci dla których rajd i wyścig to prawie to samo. A naród musi mieć swojego "Małysza" żeby poczuć się lepiej(tego już nie będę rozwijał), bo widzę, że nas polaków nie wolno krytykować.

Anonymous - Wto 10 Lip, 2007

prawda lezy po srodku.


-Narod niewatpliwie kompleks ma.
-Kubica jest rownie dobry jak Hamilton, ale i rowniez Rosberg i Kovalainen. 4 Znaja sie od malego w dol i w gore. Czesto Robert im nakladal, na gokartach, f3... Na ich przykladzie najlepiej widac ile zalezy od teamu do ktorego sie trafi.
-Malysz jest dobrym chlopem, ale sorry - Nie wiem jak to sie stalo ze 40mln ludzi uwierzylo ze skoki z nartami na odleglosc sa najwazniejszym sportem swiata.
-Dobrze ze mamy kogos dobrego chociaz w ciekawym i pierwszoplanowym sporcie.
-Marcel jest fajny chlopak + dobrze łoi łiski
-Marek jest hiba fajny chlopak, (chyba bo nie mialem przyjemnosci poznac). Pod skorupa cietej riposty leżą ciekawe argumenty.
-eM-aciek tez jest dobrym chlopem.

:)



ps. BMW MINI SAUBER TEAM RULEZ FAK BYCZ!

Anonymous - Wto 10 Lip, 2007

JIMEK, i jak obejrzales przez internet to GP?
FreeMan - Sob 14 Lip, 2007

Kubica pewny dobrego występu na Nurburgring
Robert Kubica ma nadzieję na dobry wynik swojego zespołu, BMW Sauber, w zbliżającym się GP Europy. Przyznaje również, że Nurburgring nie należy do jego ulubionych torów wyścigowych.
„Wyścig na torze Nurburgring będzie w tym roku jedynym Grand Prix w Niemczech. Jestem pewny, że będzie tam dużo kibiców, wiele ludzi będzie dopingować nasz zespół. Szczerze mówiąc ten tor nie wydaje mi się być ciekawym.”

„To będzie moje pierwsze Grand Prix w F1 na tym torze. Wcześniej ścigałem się tu na starym torze, kiedy na pierwszym zakręcie była szykana. Praktycznie od 2001 roku ścigam się tu w każdym sezonie. W związku z tym znam ten tor bardzo dobrze, znam również jego krótszą wersję, na której ścigają się samochody wyścigowe. Jestem pewny, że to będzie dla mnie dobry weekend, może po jego zakończeniu moje odczucia co to toru Nurburgring zmienią się.”

info z www.formula1.pl

Anonymous - Sob 14 Lip, 2007

na kazdego inne nastawienie dziala... pozyjemy...
lenny - Pią 20 Lip, 2007

oo... kolejny dobry weekend Robertowi się szykuje!!!

5 i 10 - to pozycje na dzisiejszych treningach:

Robert Kubica dwukrotnie uzyskał czas w pierwszej dziesiątce podczas piątkowych treningów przed Grand Prix Europy na torze Nürburgring. Polak przed południem miał piąty rezultat, a w drugą sesję zakończył z dziesiątym czasem.

Najszybszy w piątkowe przedpołudnie był kierowca McLarena Lewis Hamilton., natomiast podczas drugiego wolnego treningu najlepszy czas wykręcił Fin Kimi Raikkonen.

Podczas przedpołudniowej sesji drugi rezultat uzyskał prowadzący Ferrari Fin Kimi Raikkonen, a trzeci drugi z kierowców McLarena mistrz świata Fernando Alonso. Czwarty rezultat wykręcił Nick Heidfeld.

Polak przejechał podczas pierwszej sesji treningowej 34 okrążenia, a jego najlepszy rezultat był o 0.690 sekundy gorszy od najszybszego Brytyjczyka. Nieco ponad 0.2 sekundy szybszy od Kubicy był Nick Heidfeld. Warto podkreślić że polski zawodnik był szybszy od kierowcy Ferrari - Felipe Massy, którego najlepszy rezultat był szóstym tej sesji.

W drugiej sesji Kubica pokonał 19 okrążeń, a do najszybszego zawodnika Ferrari stracił 0.882 sekundy. Podobnie jak to miało miejsce przed południem, również i tym razem bezpośrednio przed polskim zawodnikiem uplasował się drugi z kierowców BMW-Sauber Nick Heidfeld.

Lewis Hamilton w McLarenie zanotował podczas drugiej sesji drugi czas, a trzeci rezultat przypadł Brazylijczykowi Felippe Massie w Ferrari. Pierwszą czwórkę zamknął drugi z kierowców McLarena - Fernando Alosno.


WP

FreeMan - Pią 20 Lip, 2007

bedzie dobrze :) Trzymam Kciuki. Aby tylko ten jego gokart sie nie popsulł....
FreeMan - Sob 21 Lip, 2007

uuuu ale Robcie sobie dobrze radzi na tym torze .... dzisiejszym trening.

1 Kimi Räikkönen Ferrari 1:31.396
2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:31.627 0.231
3 Fernando Alonso McLaren-Mercedes 1:32.039 0.643
4 Robert Kubica BMW 1:32.039 0.643
5 Felipe Massa Ferrari 1:32.217 0.821
6 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:32.344 0.948
7 Nick Heidfeld BMW 1:32.581 1.185

zobaczymy co pokaza kwalifikacje o 14;00.

Anonymous - Sob 21 Lip, 2007

Oczywiście ciesze się z dobrej jazdy Roberta, ale nie ma co podniecac sie treningami.
Prawdziwa jazda zaczyna sie dopiero w kwalach.
Wczesniej niektórzy zmagają sie ze swoimi bolidami (ustawienie, awarie itp.)

Moim zdaniem w tym sezonie w równej walce nie ma szans, aby BMW dojechało wyżej niz na 5 miejscu. No może poza Monza, gdzie maja jakis specjalny pakiet aerodynamiczny.

Pozostaje nam liczyć na błędy lub awarię kierowców Ferrari i McLarena.

FreeMan - Sob 21 Lip, 2007

Robert jutro rusza z 3 linii.


saxorulez - Sob 21 Lip, 2007

Zaciekawiły mnie pozycje Red Bull Renault - niezły rozrzut kierowców.. najwyraźniej da sie tym pojechać jakoś...
Loko - Sob 21 Lip, 2007

Webberowi pewnie zalali w ostatniej sesji po maxie malo paliwa, no a coulthard nie wszedl do 10 bo go puścili za puźno na szybkie kółko i nie zdązył na nie wjechać przed upływem czasu i ot cała tajemnica :D
anjas - Sob 21 Lip, 2007

a wiecie co z Hamiltonem? Pojedzie jutro?

Bo widzialem, ze nie mógł ustać po tym wypadku, jakby coś nie halo było z nogą.

FreeMan - Sob 21 Lip, 2007

Lewis Hamilton zdrowy po wypadku
Lewis Hamilton, który w trzeciej części kwalifikacji wypadł z toru i uderzył w bandę składającą się z opon nie odniósł poważniejszych obrażeń, twierdzi Ron Dennis z McLarena. Dennis zaraz po wypadku udał się do centrum medycznego znajdującego się na torze, aby sprawdzić stan zdrowia swojego kierowcy.

"Lewisowi nic nie jest. Nie ma złamanych kości, jednak zostanie w szpitalu przez kilka godzin na obserwacje. Wypadek spowodowany był nakrętką od koła, która nie była dokręcona- to nie wina bolidu, tylko pistoletu do przykręcania kół. Jest za wcześnie, aby mówić czy pojedzie w jutrzejszym wyścigu. Na szczęście nie stracił przytomności. Podejmiemy decyzję za kilka godzin, po obserwacjach Lewisa w szpitalu."

info z www.formula1.pl

FreeMan - Nie 22 Lip, 2007

Hamilton pojedzie w wyścigu o GP Europy
Zespół McLaren potwierdził informację, o dopuszczeniu przez lekarzy FIA kierowcy tego zespołu, Lewisa Hamiltona, do dzisiejszego wyścigu.
Lewisa Hamilton podczas wczorajszych kwalifikacji wypadł z toru, uderzył w bandę ochronną, został przetransportowany do centrum medycznego w celu obserwacji. Decyzja o jego starcie miała zależeć od dzisiejszych badań przeprowadzonych przez lekarzy FIA. Nie znaleźli oni przeciwwskazań do występu młodego Brytyjczyka, tak więc dziś zobaczymy lidera klasyfikacji kierowców w bolidzie McLarena- Hamilton wystartuje z 10 pola startowego.

info z www.formula1.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group