To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [x]Przygotowania do debiutu

OSKAR - Pon 30 Mar, 2009

Ja na temat pana M i jego ekipy sie nie wypowiadam juz.

Faktem jest ze niektorzy z jego mechanikow maja zale do pana G ktory jest mega fr... i mega cwaniakiem.

Do tego jak zobaczylem wczoraj saxo pana M na spalarni to az mnie zatkalo!! A kto nim jechal??
najbardziej wyszczekany jego niby mechanik ktory zaraz po tym jak sie przywital zdazym mi powiedziec,ze naklepia wszystkie starty na 1 miejscu i ze nikt nie wygra z nimi.

A do tego przed BK2 juz mi mowil w otwocku ze maja pierwsze miejsce w generalce,bo ida podpierdzielic chlopakow z astry.
Wiec sorry,aler nie uwierze,ze pan M mowil prawde,ze jest mu ich zal.Moze po prostu nie spodziewal sie,ze ich wyklucza i tyle.

Spokko,ale to tylko mechanik ktory buduje nie zdrowa atmosfere i nie potrzebnie psuje caly klimat.

Michał - Pon 30 Mar, 2009

o lol ...
ale szajs ...

M - Pon 30 Mar, 2009

takie kwiatki, chociaz jest o czym poczytac.
OSKAR - Pon 30 Mar, 2009

Tak tak michalszajs taki,ze normalnie az mi sie nie chce o tym juz pisac.

Moze i da sie lubic caly team saxo,a moze sa juz takimi burakami,ze nic sie nie da z tym zrobic.Ale ganianie po parku serwisowym i pieprzenie glupot,ze jest sie najlepszym i mowic,ze wszystkim sie skopie tylki to psuje atmosfere.

z mojej strony koniec tego tematu.

AMEN

Mick dawaj fotki z parku serwisowego :) :)

Bad-i - Pon 30 Mar, 2009

a tutaj wypowiedz z forum ak-centrum

Cytat:
Cześć

Moralnym zwycięzcą rajdu był Błaszczyk w białej Astrze OPC. Wygrał wszystkie 4 OS i to grubo. Klepał mi 1 sek/kilometr. Co prawda moje auto było niesprawne, ale wygrana jest wygraną. Jega auto było jednak przygotowane pod czeską III ligę i wyrzucono go z swap hamulców od innego modelu. Nie składałem protestu. Choć wiele osób mnie do tego namawiało i nawet zorganizowano kasę na protest dla mnie (nie miałem przy sobie porfela ), to nie chciałem zaczynać sezonu w taki sposób i powstrzymałem się.

Szkoda, że na stronie rajdu nie ma żadnej informacji, że odbyła się jakaś eliminacja Radjowego Debiutu, nie mówiąc już o wynikach

Wszystkim zawodnikom gratuluję, że udało się wreszcie wystartować. Pierwsze koty za płoty

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zdjęcie lub film z moim bordowym Saxo, będę naprawdę wdzięczny za podesłanie. Nie mam żadnej pamiątki, bo nawet oboardy się nie nagrały

Pozdrowionka


ciekawe kto tak namawial i kase zbieral :lol2:

M - Pon 30 Mar, 2009

A on Michałowym saxo tak cały czas upala?
OSKAR - Pon 30 Mar, 2009

M w saxo jest mega szybki!!!
To fakt jest szybki i ma szybki samochod,tylko niech da sie wreszcie polubic.


A protestu nie trzeba skladac jak sie stoi kolo sedziego przed bk2 i mowi sie na glos ze maja inne hamulce i ze powino ich sie zdyskwalifikowac.
Gdyby sedziowie byli glusi i tego nie zrobili to moge sie zalozyc,ze na 100% bylby protest.

Michał - Pon 30 Mar, 2009

tak
Bad-i - Pon 30 Mar, 2009

mamy onboard z drugich przejazdow (niestety na pierwszych kamera nam sie wylaczala).

Niestety kamere mialem na kasete i nie mam pojecia jak to wrzucic w net :(

M - Pon 30 Mar, 2009

zobacz, te nowe kasety mają złącze usb, prawdopodobnie mozesz kasete bezposrednio do kompa podłączyć


Bad-i - Pon 30 Mar, 2009

eM napisał/a:
zobacz, te nowe kasety mają złącze usb, prawdopodobnie mozesz kasete bezposrednio do kompa podłączyć

Obrazek


ale ja mam jakas starsza kasete (typowa ósemka czy jak na nią wołają)

M - Pon 30 Mar, 2009

Acha, to moze sie nie udać. No to pozostaje CI przegrac przez kamere.
Michał - Pon 30 Mar, 2009

:lol2: :lol2: :lol2:
Michał - Pon 30 Mar, 2009

jaką masz tą kamerkie ??
M - Pon 30 Mar, 2009

Michał napisał/a:
:lol2: :lol2: :lol2:


Dziękuje Michał. Już traciłem wiarę w ludzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group