To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Loko - Śro 29 Wrz, 2010

mi napisał/a:
łe tam uczciwie-nieuczciwie - znów jakieś napinanie i rywalizacja. Fun ma być, ot co. Niech każdy przyjedzie na tym, co ma. Tak to widzę (jako widz).


Eee pierdolisz, napinka jest dobra bez niej jest nudno, trzeba troche podkręcic temat przed rywalizacją ;D brakuje mi Marasa w tym temacie, wiec ktoś musi to robić za niego. Zresztą odezwał się, ten, co zawsze na wyrazowie bez napinki jeździł, tylko kierownie zjadał, jak tylko się jakieś auto pojawiło na torze :rotfl:

Lejek - Śro 29 Wrz, 2010

Ja zabieram ze soba R888, cywile na przedzie mam w postaci Barum Bravuris a ta opona sie na co dzien kiepsko spisuje wiec o torze juz nie wspominam :) Mam nadzieje ze zakazu nie bedzie :)
rasta - Śro 29 Wrz, 2010

Jaki zakaz, to była by totalna bzdura. :wall:

Upalane na torze gdzie nie można mieć torowych opon, o co qaman :crazy:

mi - Czw 30 Wrz, 2010

Loko napisał/a:
odezwał się, ten, co zawsze na wyrazowie bez napinki jeździł, tylko kierownie zjadał, jak tylko się jakieś auto pojawiło na torze :rotfl:

ej no! Przecież goniłem każdego, ale raczej nie z jakimś napięciem ogólnym, dla frajdy bardziej (no - może przy 3 debilach tajperami jeżdżących 50km/h nieco się napiąłem, ale na przykład rozjechanie gamonia 200SX Micrą Hani nie miało najmniejszych oznak napięcia, ej!)

Janusz - Czw 30 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
Jaki zakaz, to była by totalna bzdura. :wall:


luzzz przecież pisałem ze zakazu nie będzie ;p

Yarko - Czw 30 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
rasta napisał/a:
Jaki zakaz, to była by totalna bzdura. :wall:


luzzz przecież pisałem ze zakazu nie będzie ;p


jak to nie ? a te +5 sekund dla aut turbo ? :rotfl:

rasta - Czw 30 Wrz, 2010

I tak byś dostał oklep :P
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2010

ok , Rasta sie zgadza , wiec wszystkim pasuje :D
Janusz - Czw 30 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
jak to nie ? a te +5 sekund dla aut turbo ? :rotfl:


nie no, czas mnożymy dla turbo prze 1.035 :D ale to nie ma nic wspólnego z żadnym zakazem :D bo można mieć turbo :D

Janusz - Czw 30 Wrz, 2010

Cytat:
I tak byś dostał oklep :P


ooooo niby żartyowałem, ale z taka napinka jednak wprowadzę to w życie :D

rasta - Czw 30 Wrz, 2010

Jestem w posiadaniu klubowego Lap Timera, tylko chyba gdzieś mi się zapodział :rotfl:
Janusz - Czw 30 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
Jestem w posiadaniu klubowego Lap Timera, tylko chyba gdzieś mi się zapodział :rotfl:

szukaj bo muszą być dwa..;p

Lejek - Czw 30 Wrz, 2010

rasta ma za dużą turbo dziurę na Radom wiec spoko z tym oklepem niech nie bedzie taki do przodu bo go sznorówki wyprzedzą ;P
Jacek - Czw 30 Wrz, 2010

Lejek napisał/a:
rasta ma za dużą turbo dziurę na Radom wiec spoko z tym oklepem niech nie bedzie taki do przodu bo go sznorówki wyprzedzą ;P

no to wpadam aygo...testowym :lol2:

rasta - Czw 30 Wrz, 2010

Dajesz dajesz ;D Uważam, że jedynie Stf może nas pogodzić :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group