To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

no dokładnie Kucharczyk/ Pochroń kolejny raz półoś widać że ja niereformowalny jestem i mimo że wszyscy widzą ze jest spoko i nic złego nie robię to półosie strzelają, obie były regenerowane po dolnośląskim, nowych już do 106 nie ma a salony regenerują stare, więc ja omijając salony sam wożę do regeneracji, więcej tak nie będzie ... sprzedam p106 :)
Wszystko stało się na os1 po ok 3 km, na prawym 3+ pod górę z syfem, w pół zakrętu strzał i koniec jazdy. Zdążyłem tylko po krzyczeć trochę, sprawdziliśmy czy to czasem nie wodziki ... i pomachałem Dudziak/ Rozkrut żeby szli ogniem ... widocznie nie widzieli, po drodze na odcinku mijałem jeszcze załogę ze Swifta Gaś ale już prawie wyjeżdżała z rowu. Gratulacje za metę dla Dudziaka i szkoda że awarie wykluczyły go również z jakiejkolwiek walki.

106 - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
Wszystko stało się na os1 po ok 3 km, na prawym 3+ pod górę z syfem

L3 z syfem po kamieniach krotka i P2 nie ciac? i staliscie tak jabysie na tym
prawym pojechali prosto w gore?
przegladam onboarda i cos bialego tam widac :)

qbus - Nie 21 Lis, 2010

cebeer -> półosie strzelają od momentu założenia szpery? w Peugeot Sport nie ma wzmacnianych? na co się przesiadasz bo nie uwierze że skończysz z tym sportem :)
Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
nowych już do 106 nie ma a salony regenerują stare, więc ja omijając salony sam wożę do regeneracji, więcej tak nie będzie ... sprzedam p106 :)
Co nie jest prawdą,bo zarówno metelli cifam ja i lobro robią nowe półosie :P
michool_vt - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
widać że ja niereformowalny jestem i mimo że wszyscy widzą ze jest spoko i nic złego nie robię to półosie strzelają,
moze buda/wahacze krzywe?
106 - Nie 21 Lis, 2010

tylko tyle na rajdzie przejechalismy na rajdowo ... onboard dudziak / rozkrut z OS1



wolny przejazd :)

Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

nowa buda, nowe wahacze, zawsze ustawiona zbieżność przed rajdem, metelli weź do ręki to nie jest nowa półoś tylko regenerowana z jakiegoś badziewia ze wschodu i naklejają na to naklejkę metelli made in italy bodajże, przerabiałem większość nie ma problemów z półosiami ja mam problem z 106 ... więc na razie p106 do sprzedania, a kończyć nie zamierzam, za to chciałbym coś powygrywać jeszcze.
Półosie wzmacniane są ale żeby były homologowane muszą iść w parze ze skrzynią peugeot sport, jakie to koszty wolę nie myśleć.

kubas - Nie 21 Lis, 2010

Miszcz 106 rozmawia przez telefon w trakcie oesu :D Pewnie z Bad-im :D
jarek-malopolska - Nie 21 Lis, 2010

konsultuja cos :rotfl:
kubas - Nie 21 Lis, 2010

"będzie zajebiste hamowanie!"
Bad-i - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
nowa buda, nowe wahacze, zawsze ustawiona zbieżność przed rajdem, metelli weź do ręki to nie jest nowa półoś tylko regenerowana z jakiegoś badziewia ze wschodu i naklejają na to naklejkę metelli made in italy bodajże, przerabiałem większość nie ma problemów z półosiami ja mam problem z 106 ... więc na razie p106 do sprzedania, a kończyć nie zamierzam, za to chciałbym coś powygrywać jeszcze.
Półosie wzmacniane są ale żeby były homologowane muszą iść w parze ze skrzynią peugeot sport, jakie to koszty wolę nie myśleć.


To ja nie bardzo rozumiem czemu masz takie problem z oskami. Moje auto jest ciut mocniejsze a polosie (odpukac) nie strzelaja. Dodam, ze moje polosie kupuje w serwisie ktory je regeneruje.

Rozumiem ze w N nie mozesz miec wzmacnianych (home made) polosi? Ja wlasnie na takich jezdze teraz (wczesniej na seryjnych tez problemu nie bylo) - tyle tylko ze ja nie mam jeszcze szpery, ale jak widac Tomali auto ze szpera polosi nie ukrecilo

Koto - Nie 21 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
ale jak widac Tomali auto ze szpera polosi nie ukrecilo


Ja coś słyszałem, że na testach ciągle był z tym problem. Ale nie wiem na 100%

Bad-i - Nie 21 Lis, 2010

Koto napisał/a:
Bad-i napisał/a:
ale jak widac Tomali auto ze szpera polosi nie ukrecilo


Ja coś słyszałem, że na testach ciągle był z tym problem. Ale nie wiem na 100%


Tez cos slyszalem ale jak bylo tego sie nie dowiemy. Przypominam ze wtedy podawali moc okolo 190 KM a maja chyba ze 165 ;) (przynajmniej tak Damian mowil)

To z wlasnego przykladu moge napisac ze probllemow z polosiami nie mamy.

Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

mnie półosie strzelały od zawsze, nawet na poprzedniej budzie, i przed założeniem szpery też. auto ma shamowane 131,7 kM w tym roku. ja nie ogarniam, tego a jazda na wolnych zakretach bez gazu jeszcze jak czasami się podpieram lewą nogą zupełnie nie ma sensu. jutro jak się da to wrzucę onboarda, niestety głos jest do kitu i nie słychać nic ..
Bad-i - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
mnie półosie strzelały od zawsze, nawet na poprzedniej budzie, i przed założeniem szpery też. auto ma shamowane 131,7 kM w tym roku. ja nie ogarniam, tego a jazda na wolnych zakretach bez gazu jeszcze jak czasami się podpieram lewą nogą zupełnie nie ma sensu. jutro jak się da to wrzucę onboarda, niestety głos jest do kitu i nie słychać nic ..


w ktorym miejscu padaja te polosie ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group