To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

martin.h - Pon 26 Wrz, 2011

GeKo napisał/a:
Nie ukrywam że Sołowow to jedna z ostatnich osób którą bym podejrzewał o składanie protestu, więc być może coś grubego jest na rzeczy.


Tytuł Mistrza Polski :]

GeKo - Pon 26 Wrz, 2011

qbus napisał/a:
Jak dotyczy całego auta to razy 500% :)
Czyli okolice 20 tys zł.

A to się pozmieniało :] chyba

Podejrzewam że jest tak jak Martin mówi. Zwietrzona szansa na tytuł RSMP. I tak ich Bronek poustawia na ostatnim rajdzie :]

CHRZANEK - Pon 26 Wrz, 2011

No ładnie :)
Brat oprotestował brata (mówię o Baranach :)

GeKo napisał/a:
wietrzona szansa na tytuł RSMP. I tak ich Bronek poustawia na ostatnim rajdzie :]

Chyba ze dostanie propozycje wczasów gdzie chce na koszt Cersanitu :D :D :D

(joke)

cebeer - Pon 26 Wrz, 2011

Cytat:
nie lubie Holka za wywiady,za rajdy terenowe,za brak wszechstronnosci.


Co do tego tematu to ja właśnie lubię Hołka za to. W wywiadach jest taki, że jak zapytasz mamy,cioci, kuzynki czy babci żeby wymieniły przystojnego kierowcę z telewizji to powiedzą Hołek. ( Nie ma tego Kościuch, Sołek, jeszcze trochę oczy Kuzaja się zawsze świeciły ale to parę lat temu...a na pewno już nie ma tego Kajto bo w głowie Polaka tkwi powiedzenie łysy c.h.u....) Rajdy terenowe i to co robi w Dakarze i na BAJA to mega wyniki i jego wielkie umiejętności. Do wszechstronności to tylko tyle że pojechał w wyścigu Scirocco co zrobił pamiętamy, jak szły Wurce po Mazurach ostatnio to też mega nie odstawał od czołówki a jechał starszą specyfikacją i czasami podgryzał starych wyjadaczy. Według mnie wszechstronność jest jego wielką zaletą!
Że nie jeździ regularnie w Polsce to mu się nie dziwię, Każdy kiedyś wyrasta z KJS a dla niego to kjs a nie RSMP.


Co do sprawy Sołka i oprotestowania Kajta to bardzo ciekawe jest.
Nie sądze żeby ktoś z teamu Sołka zrobił to nie mając pewności że coś jest nie tak, a nawet myślę że musieli Kajta ostrzegać już wcześniej... Jak się sprawa potoczy -bardzo ciekawe.

a i jeszcze jest taki jeden młody podobny do Hołka.... przewińcie na 3min. :P
http://www.youtube.com/watch?v=rpDwMTOrtYc

kamil - Pon 26 Wrz, 2011

heheheh ;)
GeKo - Pon 26 Wrz, 2011

cebeer napisał/a:
Rajdy terenowe i to co robi w Dakarze i na BAJA to mega wyniki i jego wielkie umiejętności.

Prześledź sobie listy startowe i jego wyniki w Cross Country.

Cross Country zresztą od dwóch lat to nie to co kiedyś. Wielkich teamów już nie ma, Wielkich nazwisk również.
Prawda jest taka że Hołek obiecywał walkę o pierwszą trójkę Dakaru w 3 roku startów, jak to wygląda wiemy. Inna sprawa że Orlen, tak jak mówiłem pociął go w pręta, bo też nie tak to miało wyglądać.

To samo było na Polskim do 3go dnia nie istniał, a potem wiemy co się działo z juniorskim teamem Citroena. Jechał autem w tej samej specyfikacji co zespół Stobarta.
Inna sprawa czy któryś z naszych by pojechał szybciej wtedy tam..? Wątpie. Nie róbmy z niego obecnie przemistrza. Był dobry w swoim okresie, tylko nie trafił na tak odpowiednie pieniądze jakich potrzebował wtedy, nie on pierwszy nie ostatni.

kamil - Pon 26 Wrz, 2011

nie pierwszy i nie ostatni, to prawda.
Nadejdą czasy, ze pojawi się ktoś...ale jak na razie od 2003 nie pokazał się nikt, kto przebił by Kuliga, Hołka pod względem osiągnięć, popularności, itp... Tylko kiedy to nastąpi ???

Janusz - Pon 26 Wrz, 2011

kamil napisał/a:
Nadejdą czasy, ze pojawi się ktoś...ale jak na razie od 2003 nie pokazał się nikt, kto przebił by Kuliga, Hołka pod względem osiągnięć, popularności, itp... Tylko kiedy to nastąpi ???


juz niedługo, jeszcze tylko odbuduje clio :rotfl: :rotfl:

a tak serio to ja liczę na Marka cały czas, co prawda straszny z niego cwaniak, ale niech sklepie towarzystwo :D

Przem_106 - Pon 26 Wrz, 2011

cebeer napisał/a:

a i jeszcze jest taki jeden młody podobny do Hołka.... przewińcie na 3min. :P
http://www.youtube.com/watch?v=rpDwMTOrtYc


To był cios ponizej pasa [-X

A tu z dedykacją dla ciebie
http://www.youtube.com/watch?v=SeO2V4dl3Qo
Dla kręcących bekę proponuje przewinąc do 6.02 :lol:

faldzip - Wto 27 Wrz, 2011


na koniec bylo cieplutko :]

Marek23 - Wto 27 Wrz, 2011

Te szybkie partie mega fajne, ale tam mozna polatac xD
faldzip - Wto 27 Wrz, 2011

trzeba kiedys zorganizowac jakies hotheczowe upalanie tam i sobie sprawdzimy kto ile metrow poleci :] ja sie wstepnie pisze na takie cos ;D
Marek23 - Wto 27 Wrz, 2011

Auto by się rozpadło od razu myślę. Ogólnie szuter zabija furę. Dwa razy przez miesiąc dziennie upalałem auto z wypozyczalni po szutrze. Za każdym razem oddawałem resztki samochodu...a nawet tam żadnej hopy nie było. Jak już, to sniegowe upalanie mozna ogarnąć.
faldzip - Wto 27 Wrz, 2011

oj tam oj tam, od razu ze rozpadlo :P ditejlingowcom moze by to przeszkadzalo, ze troche sie troche podrapie, a ja tam wezme garsc trytytek i 3 metru druta i bedzie git :)

A na zimowe upalanie to trzeba poczekac az sniegu napada i wybrac sie np. do Nowego Miasta nad Pilica (detailing w moim wykonaniu mozna zaobserwowac w 0:48 :] ):
http://www.youtube.com/watch?v=y156UGTYMQY

Marek23 - Wto 27 Wrz, 2011

faldzip napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=y156UGTYMQY

Fajnie :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group