To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

Jakarti - Nie 12 Lut, 2012

Z tymi 30 to strzelalem. Niech bedzie 42. W cwiczeniach chodzi o systematycznosc wiec jesli tak byloby latwiej to czemu nie. Wtedy to 4 mce. Do lata akuracik :) hehe, pomysle.

Ale co taka zmiana by dala? Wieksza mase miesniowa czy bardziej rzezbe ?

Pirania - Nie 12 Lut, 2012

no to siłka zaliczona. Rasta przegoniony.
speed555 - Nie 12 Lut, 2012

Jakarti napisał/a:
Z tymi 30 to strzelalem. Niech bedzie 42. W cwiczeniach chodzi o systematycznosc wiec jesli tak byloby latwiej to czemu nie. Wtedy to 4 mce. Do lata akuracik :) hehe, pomysle.

Ale co taka zmiana by dala? Wieksza mase miesniowa czy bardziej rzezbe ?


według tego harmonogramu ćwiczeń wklejonego wcześniej po kilka dni robisz to samo (po 6 dni bodajże) aby mięśnie się przyzwyczaiły do obciążenia i pózniej o 2 zwiekszana jest liczba powtórzeń co 6 dni abyś wlasnie dał rade wykonywać te cwieczenia.
Podczas piewszych dni nawet dodawałem sobie troche powtórzeń , albo przeciagałem te 3 sekundy bo dość lekko mi to szło. Ale po 14 dniu to już się ciężko zrobiło i żeby zrobić to co w harmonogramie to trzeba sie namęczyć nieźle. Poczytac na necie proponuje bo jest dużo wątpliwości np. co do wykonywania samych ćwiczen - proponuje poogladac filmiki na necie. Bo ja np. robie trudniejszą wersje że podczas cwiczenia 1 i 3 wyprostowana noga nie dotyka podłoża - jest ciężej ale robi lepszą robotę:)
Tu cytat co daje A6W:

"Jest to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę. Sześć aerobowych ćwiczeń fitness pomaga w krótkim czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. A6W pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową a także w widoczny sposób kształtować mięśnie. Program nadaje się dla osób, którym zależy na wyrzeźbieniu brzucha, lecz także dla tych, którzy chcą pozbyć się „oponki” i zbędnych kilogramów. Dzięki Aerobicznej 6 Weidera możemy uzyskać wygląd brzucha, o jakim od zawsze marzyliśmy. Profesjonalnie opracowany trening nastawiony jest na uzyskanie maksymalnych rezultatów w krótkim odstępie czasu. Wszystkim tym, którzy próbowali już różnych innych metod bez zadowalających rezultatów, polecamy wypróbowanie opisanego tutaj szczegółowo treningu. Stracić możemy jedynie, jakże przez nas niechciane, zalegające na brzuchu fałdki. Za to nasze zyski mogą być wprost nieocenione – piękna rzeźba brzucha, brak tłuszczyku i perfekcyjne umięśnienie. "

Anonymous - Nie 12 Lut, 2012

Dwa lata temu przed wakacjami z nudów (wiadomo...zestaw wakacyjny bicek klata i brzuch ;D ) zacząłem robić A6W. Ale, że czasu było mało robiłem 3 dni w 1 dzień. Rano dzień 1, popołudniu dzień 2 i wieczorem 3... potem rano dzień 4 popołudniu dzień 5 itp itd... odpadłem bodaj na 6 dniu bo tak mnie brzuch bolał, że z podłogi nie mogłem wstawać :D chyba nic nie dało ;)

pozdrawiam,
Mr Cool Story

106 - Nie 12 Lut, 2012

sezonowcy ;D
Anonymous - Nie 12 Lut, 2012

106 napisał/a:
sezonowcy


Wypraszam sobie :>

Może nie tak hardcore'owo jak Ty ale ćwiczę ciągle i nieustająco, tylko czasem coś głupiego do głowy przyjdzie ;)

Niemy - Pon 13 Lut, 2012

106 napisał/a:
sezonowcy ;D


plażownicy :lol2:

Cartoon - Pon 13 Lut, 2012

Przeszedłem przez A6W 3 razy :)
Psychika zawsze wysiada w ostatnim tygodniu, trzeba mocno walczyć ze sobą, żeby tego nie olać w cholerę...

olek - Pon 13 Lut, 2012

.
Bart - Pon 13 Lut, 2012

..
Jakarti - Pon 13 Lut, 2012

lvl nightmare passed.
theres no sense playing that game :D

Pirania - Pon 13 Lut, 2012

Cartoon napisał/a:
Przeszedłem przez A6W 3 razy :)
Psychika zawsze wysiada w ostatnim tygodniu, trzeba mocno walczyć ze sobą, żeby tego nie olać w cholerę...


jezoooo jestes hardcorem!

Powiedz w takim razie - czy to jest tak efektywne ze każdym razem?

Cartoon - Pon 13 Lut, 2012

A6W robiłem zawsze w celu wzmocnienia mięśni brzucha- powód: problemy z kręgosłupem po trenowaniu trójboju siłowego.
Efekt w postaci spalonej tkanki tłuszczowej niestety u mnie nie występuje... bo takowej nie posiadam ;)
Cykle robiłem w odstępach ~6 miesięcznych i brzuch reagował zawsze tak samo ;) wyraźne wzmocnienie mięśni i uwydatnienie 6-paka :P

misiek86electro - Śro 15 Lut, 2012

interesująca strona


http://potreningu.pl/






pomog? ;D

martin.h - Śro 15 Lut, 2012

Hamburger po swojsku dla wszystkich :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group