To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Franek - Pon 03 Wrz, 2012

ŁukaszS3, słyszałęm od Rasty który słyszał od Barta, że qbica dzisiaj sie wybiera do makarskiej na jakis dancing wieczorem. Jak bedziesz w poblizu to dzwon do niego albo Adasia
itr 911 - Pon 03 Wrz, 2012

No i po wakacjach, ale Chorwacja przemistrz!!!

Drogi kozackie, przemili ludzie mega wyluzowani, pogoda kosa, dupeczki też niczego więc czego chcieć więcej:)

Traskę zrobiliśmy chyba na konkrecie bo od Jezior Plitwickich a następnie wzdłuż wybrzeża czyli: Sejn-wyspa Pag (Novalja),Nin,Zadar,Vodice,Park KRK,Togir,Szybenik,Split, Makarska, Bośnia-Medugorie,Mosar,Dubrownik,Czarnogura-Monte Negro, wyspa-Korczula.

Nie licząc istrii zjechaliśmy całe wybrzeże po mega drogach (zazdraszczam)

Ceny jednak troche wyższe niż u nas, ale raczej noclegów bo byliśmy max po 2 dni w jednym miejscu a przez to ceny o 30% wyższe.

Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony (w główie siedziało, że to była Jugosławia więc pewnie szału nie będzie) i zdecydowanie polecam ;D

Pogoda 38-40 aż za gorąco i momentami chciałem odpalić klime w cabrioletto, ale to burżujstwo na maxa by było :rotfl:

Sabolot spisywał się wysmienicie na dystansie ok 4tysi km średnio wypił 8,5L więc myslę , że ok no i zero awarii :jupi:

Wjechałem na sw.jurę i droga kot, ale hebel w sabinie jednak zasłaby na takie harce no ale to przez fantazję widząc taką drogę ;D

Dobrze, że nie pojechałem m3 bo coś czuję, że powrót byłby na lawecie po tym oesie :faja:

A jedyny minus to brak neta na kwaterach o_O .
Tylko w knajpach i w centrum dużych/turystycznych miejscowości przez co Sorka ŁukaszS3, ale nie byłem pod netem a ustawka na Karlovacko byłaby mile widziana :faja:

Kamill - Sob 15 Wrz, 2012

Jak tam pogoda w poladzie? Pozdrowienia z Krety u nas 30 więc tak akurat.
martin.h - Sob 15 Wrz, 2012

U nas podobnie, drinki za darmo, dupy same proszą się o ruchanie i benzyna po złoty pięćdziesiąt :]
Kamill - Sob 15 Wrz, 2012

Ale zimno :lol2:
M - Sob 15 Wrz, 2012

U nas jutro 20stopni i słonecznie :)
Pozdr!

martin.h - Sob 15 Wrz, 2012

Kamill napisał/a:
Ale zimno :lol2:


Wcale nie, 36,6 st. C :]

anjas - Sob 15 Wrz, 2012

Kamill napisał/a:
Jak tam pogoda w poladzie? Pozdrowienia z Krety u nas 30 więc tak akurat.


gdzie jesteś?
Ja wczoraj w nocy wróciłem ze Stalidy (4 km od Hersonisos).
Miejsce mistrz. Plaża piaskowa, woda zajebiaszczo ciepła, w czwartek jak wylatywaliśmy z Heraklionu było tam 35 stopni a w PL 10 stopni i deszcz.

Kamill - Sob 15 Wrz, 2012

My jesteśmy w samym środku czyli Rethimnon. Dzisiaj zaliczyliśmy autem balos i chanie. Mam auto jeszcze na 2 dni. Warto jechać do knossos ? Albo coś innego w tamtym kierunku możesz polecić ? Mieliśmy jechać do elafonisi ale 5h w obie strony w tym małpim gaju na drodze trochę nas zniechęca. Napisze trochę o tym jak wrócę. Ale pod względem przepisów i dróg to drugie indie :wall:
anjas - Sob 15 Wrz, 2012

Kamill napisał/a:
Warto jechać do knossos ?


chyba warto - ale ja nie byłem, mimo, że miałem blisko. Żałuję.

Chloru - Nie 16 Wrz, 2012

Kamill, nie bądź francuski piesek. Elafonisi mistrz!

Masz na zachętę.



A jak to Cię nie zachęciło to masz jeszcze coś



:rotfl:

Kamill - Nie 16 Wrz, 2012

Gorszej drogi niż na balos się nie spodziewam :faja: . Dzisiaj byliśmy w knossos. Lipa straszna. Jak ktoś nie był to nie ma czego żałować.
Chloru - Nie 16 Wrz, 2012

Ale ta droga do Elafonisi jest zajebiaszcza. Winkle, widoczki, cud miód i orzeszki :faja:
Kamill - Nie 16 Wrz, 2012

Dzisiaj jechałem 100 km do stolicy. Zakręt w zakręt serpentyny non stop zero prostych. Każdy zakręt ślepy. Bardzo fajna droga.
Dzisiaj niestety od 3h tak leje że cały hotel powoli zaczyna przeciekać ;) Więc jeszcze nie wiemy co z elafonisi zdecydujemy rano.

szymlorek - Nie 16 Wrz, 2012

Gdybym miał jechać na Elafonissi to nie ukrywam że drugi raz pojechałbym tam wynajętym autem - z całą pewnością olałbym autokar :rotfl:

Plaża i woda jest super, ale imho droga tam jadąc od strony Chanii stanowi główną atrakcję ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group