To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP, RPP...] SEZON 2014

was79 - Wto 30 Wrz, 2014

to daj cytuj mojego posta, jak się otworzy to wtedy przytrzymaj paluch na adresie powinna wskoczyć opcja copy
a jak nie da rady, a masz mejla na telef, to podaj PW Ci prześlę :D

Kamill - Wto 30 Wrz, 2014

Bad-i napisał/a:
Nie ma takiej opcji

Od razu otwiera youtuba

W youtube powinieneś mieć opcję skopiowania linka, wysłania linka itp, trzeba film zpauzować i poklikać w ikonki ktore się pokażą.

Bad-i - Wto 30 Wrz, 2014

To wiem, problem polega na tym ze jak dostaje linka tego krotkiego i go otwieram to od razu wskakuje w apke youtuba. Jak robie kopiuj czy wyslij link nadal pokazuje sie ten krotki

Ktorego nie moge wrzucic w format youtube na forum

106 - Pią 03 Paź, 2014


Bad-i - Pon 06 Paź, 2014

Czesc Panowie, ze wzgledu na fakt ze musze podjac co robic w przyszlym roku postanowiłem zadzwonic do Wojtka Nowaka i zapytac czego mozemy sie spodziewac.

Na 99% RPP zostanie zlikwidowane. Auta z utracona homologacja trafia do nowych klas a reszta z automatu do klas FIA. Klasa open nadal nie bedzie mogla walczyc o generalke RSMP.

Plan jest taki zeby w rajdzie startowalo 60-70 samochodow.

Podobno, ale to tylko podobno wiecej bedzie wiadomo po Dolnoslaskim. Tak czy siak dla mnie to informacja tragiczna. Chyba zaczne szukac alternatywy w Chechach lub Slowacji

anjas - Pon 06 Paź, 2014

Badi, a nie myślałeś o bieganiu zamiast tego całego motosportu?
Kupujesz buty za 59 zeta i biegasz. Nie trzeba wydawać ciężkiej kasiory na silniki, skrzynie, wałki.

Bad-i - Pon 06 Paź, 2014

anjas napisał/a:
Badi, a nie myślałeś o bieganiu zamiast tego całego motosportu?
Kupujesz buty za 59 zeta i biegasz. Nie trzeba wydawać ciężkiej kasiory na silniki, skrzynie, wałki.


Ostatnio kupiłem droższe buty niz opony ;)

A tak serio to nie wyobrazam sobie nie jezdzenia w rajdach, bede to robil nawet jakbym mial jezdzic w barwach czeskiego MILFa w ich regionalnych rajdach

Jakarti - Pon 06 Paź, 2014

fajnie :)

- i z milfem
- i z rajdami

zajcev_28 - Pon 06 Paź, 2014

Lepszą opcją są szachy, bo z bieganiem to już różnie, buty inne i już pojawia się problem. W szachach nie ważne jaka jest szachownica, jakie pionki... można grać nawet na zestawie kupionym podczas parafialnego odpustu... ;D

Kto leci na Dolnośląski? :)

Bad-i - Pon 06 Paź, 2014

Ja lece ;)
Przem_106 - Pon 06 Paź, 2014

Koledzy dobrze podpowiadają. Ja już od zeszłego roku wszedłem w to
http://pmno.pl/

To takie RPP tyle, że buta, a prawie każda impreza ma w swojej nazwie słowo rajd, ba nawet "ekstremalny" :)

Anonymous - Pon 06 Paź, 2014

anjas napisał/a:
Badi, a nie myślałeś o bieganiu zamiast tego całego motosportu?
Kupujesz buty za 59 zeta i biegasz. Nie trzeba wydawać ciężkiej kasiory na silniki, skrzynie, wałki.


ewentualnie mozna kupic skode na gnój i startowac w rajdach o kropelce

Bad-i - Pon 06 Paź, 2014

Jebac biede, chyba wezme tego parcha



W sumie nie ma to znaczenia ze nim takze nigdzie nie pojade ;)

Kamill - Pon 06 Paź, 2014

A co on tam z tyłu wozi, wkład do kominka ?
koma600 - Pon 06 Paź, 2014

Lpg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group