To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

k-mart - Wto 27 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
na bank musial byc od k-marta


niestety, nigdy nie mialem paska :/ Ale gdzie ludzie maja racje, nie warto sie sprzeczac!

co do fotek: nie kumam akcji. byl dzwon i tyle. w czym to komu niby ma przeszkadzac?

Bad-i - Śro 28 Paź, 2009

http://www.youtube.com/watch?v=CYFGl5Was6g

proponuje zobaczyc wszystkich i na koncu zwrocic uwage na przejazd zawodnika Zawady (od 2:40)

CHRZANEK - Śro 28 Paź, 2009

Szeroko poszedł :)

Wykorzystał 150% szerokości drogi

martin.h - Śro 28 Paź, 2009

CHRZANEK napisał/a:
Wykorzystał 150% szerokości drogi


...i zawstydził Turbodymomena :D

Bad-i - Śro 28 Paź, 2009

mi bardziej chodzi o sam fakt napadania na mostek (jadac bez pomiaru :D )
Jacek - Śro 28 Paź, 2009

Dżon (wiesz jeszcze tego nie robiłem ;D ) chcę ci podziekować za wspólny weekend
jeteś taki kochany :love:

Marek23 - Śro 28 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
proponuje zobaczyc wszystkich i na koncu zwrocic uwage na przejazd zawodnika Zawady (od 2:40)

ale co w tym wyjątkowego. Wyleciał w zielone, puszczony gaz, nie chwycił lewą, strata czasu. Ogólnie ch.ujowo, moze jeździ fajnie,ale tutaj załamka.

Loko - Śro 28 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
Wykorzystał 150% szerokości drogi


...i zawstydził Turbodymomena :D


I pewnie wygrał wolny przejazd, czy to jeden z tych gości którzy zawsze są najszybsi na wolnych przejazdach, za to na mierzonych kilometrach nie wypadają już tak dobrze? :rotfl:

qbus - Śro 28 Paź, 2009

to sie dopiero okaze... gosc ma kase, jest mlody, ma doswiadczenie w kartingu, moga byc z niego ludzie jak dobrze bedzie poprowadzony i kasa sie nie skonczy szybko.
Bad-i - Śro 28 Paź, 2009

sorry ale widzialem go w dwoch przejazdach i moim zdaniem jechal najlepiej. Nie wiem jak bedzie jezdzil na czas, ale to co pokazal zasluguje na duzy szacunek.
Marek23 - Śro 28 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
sorry ale widzialem go w dwoch przejazdach i moim zdaniem jechal najlepiej. Nie wiem jak bedzie jezdzil na czas, ale to co pokazal zasluguje na duzy szacunek.
_________________

Ok, ale tu gdzie Ty wrzuciłeś pojechał najgorzej, zero pojęcia,albo zły opis.

Bad-i - Śro 28 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
sorry ale widzialem go w dwoch przejazdach i moim zdaniem jechal najlepiej. Nie wiem jak bedzie jezdzil na czas, ale to co pokazal zasluguje na duzy szacunek.
_________________

Ok, ale tu gdzie Ty wrzuciłeś pojechał najgorzej, zero pojęcia,albo zły opis.


to sie zgadza, ale na mostek wpadl najszybciej. Chodzi mi o pokazanie ze gosc mimo jazdy bez pomiaru szedl wszedzie o wszystko

Marek23 - Śro 28 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Chodzi mi o pokazanie ze gosc mimo jazdy bez pomiaru szedl wszedzie o wszystko

Szedł na pałe. Wszystko to można powiedziec,że swego czasu fwd w pl szli Pelikan czy Kajto. Ale rozumiem, o co Ci chodzi. Jak pojedzie i zrobi dobry czas, to można powiedziec, ze jest dobry.

M - Śro 28 Paź, 2009

tak jak Kuzaj, jak nie wydzwoni to jest mistrzem. Ale dzwoni nawet jak jedzie po bułki
martin.h - Śro 28 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Chodzi mi o pokazanie ze gosc mimo jazdy bez pomiaru szedl wszedzie o wszystko

Szedł na pałe. Wszystko to można powiedziec,że swego czasu fwd w pl szli Pelikan czy Kajto.

Ja bym do tego dodał jeszcze Grześka Grzyba i śp. Janusza Kuliga.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group