To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

speed555 - Śro 24 Mar, 2010

tak to z Mazowieckiego foto.... pewnie jakiś ostatni mohikanin w pucharowym lanosie n14:)
Bad-i - Śro 24 Mar, 2010

saxorulez napisał/a:
jezeli to jest foto z ostatniego mazowieckiego to ten lanos to jakaś pomyłka.... totalna seria..
jeszcze rozbrajało mnie BMW 320i w 4 drzwiach :)


Toz to sam Beret we własnej osobie, kto zgadnie wszystkich ktorzy pokazują dupy dostaje ode mnie dobrego browara ;) (dodam ze to sami RWD)

martin.h - Śro 24 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
Moze i tak, ale jak widac taka jazda spokojnie wystarczyla zeby byc wysoko w generalce. A w sumie o to chyba chodzi, co z tego ze inni szli o zycie (Nyga czy Damian).

Bad-i, to Saxo ma pewnie 160 KM, krótkie przełożenie plus sekwencje. To co traci na zakrętach nadrabia na odejściach z zakrętu. Na Świdnickim taka jazda nie wystarczy, te trasy dopiero zweryfikują umiejętności.

Bad-i - Śro 24 Mar, 2010

Dlatego ja na Swidnicy zamykam tabele :]
Anonymous - Śro 24 Mar, 2010

porażka nie porazka, ale Bero kocha rajdy chce się ścigać i robi tym czym może .... i chwała mu za to!!!!
Anonymous - Śro 24 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
Dlatego ja na Swidnicy zamykam tabele

o to sie nie martw stary, pojedzie ktoś kto na pewno ją zamknie, jeśli ukończy ;)

speed555 - Śro 24 Mar, 2010

martin.h napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Moze i tak, ale jak widac taka jazda spokojnie wystarczyla zeby byc wysoko w generalce. A w sumie o to chyba chodzi, co z tego ze inni szli o zycie (Nyga czy Damian).

Bad-i, to Saxo ma pewnie 160 KM, krótkie przełożenie plus sekwencje. To co traci na zakrętach nadrabia na odejściach z zakrętu. Na Świdnickim taka jazda nie wystarczy, te trasy dopiero zweryfikują umiejętności.


Albo na Krakowskim będzie też grubo:D Spadanie w Łapanowie i te sprawy:))
Już sie nie moge doczekać bo jade jako "K" :D

martin.h - Śro 24 Mar, 2010

Marcel 08 napisał/a:
porażka nie porazka, ale Bero kocha rajdy chce się ścigać i robi tym czym może .... i chwała mu za to!!!!

Ja pamiętam jak tym Lanosem jeździł Kamil Kapitan, mimo że mocy tam brakowało można było pojechać szybko i widowiskowo.

Bad-i - Śro 24 Mar, 2010

Marcel 08 napisał/a:
porażka nie porazka, ale Bero kocha rajdy chce się ścigać i robi tym czym może .... i chwała mu za to!!!!


Co prawda to prawda, lepiej jechac takim lanosem niz nie jechac wcale.

No kto zgadnie dupale?

Anonymous - Śro 24 Mar, 2010

drugi od lewej Kwiatek, reszty nie znam. Najtrudniej bedzie zgadnac pierwszego z prawej :rotfl:
Bad-i - Śro 24 Mar, 2010

martin.h napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
porażka nie porazka, ale Bero kocha rajdy chce się ścigać i robi tym czym może .... i chwała mu za to!!!!

Ja pamiętam jak tym Lanosem jeździł Kamil Kapitan, mimo że mocy tam brakowało można było pojechać szybko i widowiskowo.


chyba nie tym, Bero po dachu zbudowal nowego ;)

Bad-i - Czw 25 Mar, 2010

fajna fota:






Bad-i - Czw 25 Mar, 2010

Przemo i Mick




qbus - Czw 25 Mar, 2010

http://www.youtube.com/wa...player_embedded było? jest kilka fajnych akcji. niestety naszych chlopakow brak.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded tu tez sie dzieje i chyba nawet Przem z Mickiem wystepuja. :)

GeKo - Czw 25 Mar, 2010

Maciejewski jako jedyny czysto i szybko :] , niektórzy całkiem odważnie. (1filmik)
Nivette na pałę chyba wszędzie, trochę sie tam działo, Nyga chyba zburzył clio nieładnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group