To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

qbus - Pon 07 Cze, 2010

Cytat:
Auto niestety zjechało z drogi i dachowało, co przekreśliło możliwość wywiezienia jak największej liczby punktów z Mikołajek.


To się nazywa dobry PR... Leeeeeeeszeeeeeeeek! :)

martin.h - Pon 07 Cze, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
Kajto super, tylko co do tytułu to obawiam się, że może braknąć ze dwóch rajdów szutrowych, bo na asfalcie bedzie bardzo ciężko choć liczę że się uda ;)


Spójrz na wynik Elmotu, gdyby nie kapeć Kajto byłby kilka sekund za Kucharem, a pozatym 2 najgorsze wyniki skreślamy.
Ja jestem spokojny, jeśli sprzęt nie nawali to mamy mistrza na Śląsku, bo Kajtek jest w wybornej formie :jupi:

jarek-malopolska - Pon 07 Cze, 2010

martin.h napisał/a:
gdyby nie kapeć Kajto byłby kilka sekund za Kucharem

Ale z takim gdybaniem równie dobrze mozna stwierdzić, że gdyby nie kapeć Kajtka Kuchar by końcówki nie odpuścił(bo mogło i tak byc skoro miał tak duża przewage) i nie było by to kilka sekund tylko np. kilkanaście czy kilkadziesiąt.. Też bym chciał żeby Kajto zdobył mistrza choć nie jestem ze Śląska.. skoro Buff dał rade to czemu Kajto ma nie dać rady.. Nie mniej na asfalcie będzie bardzo ciężko ale ja trzymam kciuki.. Gdyby to Kuchar siedział w Subaru a Kajto w peugeocie to pewnie już w połowie sezonu nie było by emocji.. ^_^

Przem_106 - Pon 07 Cze, 2010


GRUBO!

Yarko - Pon 07 Cze, 2010

ten w legacu jaki nieogarnięty :wstyd:
Anonymous - Sob 03 Lip, 2010

Panowie, Bohemia trwa a tu cisza.

http://rajdy.autoklub.pl/news/kuzaj-rolowal,30653
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: to już lekka przesada, lesio powinien się zająć już czymś innym...

qbus - Sob 03 Lip, 2010

Lesiu ma piekna skutecznosc w tym sezonie... prawie 100% :)
jarek-malopolska - Nie 04 Lip, 2010

Bebenek prowadzący w Oście i w Citroen Racing na mecie odcinka z 3,5minutową stratą.. więc chyba nie uda się wygrać wszystkich eliminacji Citroen Racing..
Koto - Nie 04 Lip, 2010

Na 13 os-ie odrobił do Cmielewskiego 34 sekundy, zostało mu chyba ok 48 sekund do odrobienia. Do końca 3 odcinki, w tym 2 ponad 20 kilometrowe, na moje oko wygra kolejną rundę :)
Marek23 - Nie 04 Lip, 2010

Koto napisał/a:
Na 13 os-ie odrobił do Cmielewskiego 34 sekundy, zostało mu chyba ok 48 sekund do odrobienia. Do końca 3 odcinki, w tym 2 ponad 20 kilometrowe, na moje oko wygra kolejną rundę

Kurcze,Bęben naprawdę robi wrażenie...

Koto - Nie 04 Lip, 2010

SS 14 - Pewag - Chloudov II.
SS length: 7.47 km

Bębenek: 00:05:23.5
Chmielewski: 00:05:34.8

No przecież on ich tam ośmiesza wszystkich, tylko małolat Honza Cerny potrafi z nim walczyc w C2.

Na 15 pewnie Rzeźnika objedzie, daję dyszkę :D

No i skończył Bębenek prawie 20 sekund przed Chmielewskim, na tym rajdzie się wyjaśniło kto jaki poziom reprezentuje. Bez żadnego pieprzenia, że rajd treningowy za granicą i dlatego baty zebrane.
Wyszło na to, że najlepszym polskim rajdowcem jest 48 letni biznesmen...
Nie liczyłem na równą walkę z czeskimi asami (choc Bouffier pokazał, że się da) ale takich strat się nie spodziewałem.

CHRZANEK - Pon 05 Lip, 2010

No przyznam szczerze że nie spodziewałem się aż takiej postawy Bebenka.

Co do Sołowowa to nalezy pamiętać że to chyba aktualnie najcześciej startujacy polski kierowca rajdowy. Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Kilometrów oesowych zastąpić się nie da".
Poczekamy zobaczymy. Sezon 2010 jeszcze trwa.

Mick - Pon 05 Lip, 2010

CHRZANEK napisał/a:
Co do Sołowowa to nalezy pamiętać że to chyba aktualnie najcześciej startujacy polski kierowca rajdowy. Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Kilometrów oesowych zastąpić się nie da".


piękne słowa...

można dodać, że Leszek też próbuje iść w ślady Sołowowa, zgłasza się gdzie sie da, a że nie dojeżdża... what do... :rotfl:

jarek-malopolska - Pon 05 Lip, 2010

No Michał z Grześkiem zmiażdzyli system.. Jestem w szoku, drugi rajd, po Lotosie, gdzie traca wcale nie mało i odrabiają to z nawiązką, swoją droga Chmieleski też nie ma szczęscie, dobrze ze juz ma tytuł w R2B... W tamtym roku Porębski, w tym Bęben...
Co do czołówki naszej potwierdza się, dużo jazdy za granica+prefekt opis i jest wynik (Sołowow), ale pewnie juz na swoich smieciach (Rzeszów) wróci choć by Kuchar do gry i może... LESZEK ;D

CHRZANEK - Pon 05 Lip, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
ale pewnie juz na swoich smieciach (Rzeszów) wróci choć by Kuchar do gry


Rozumiem że pod pojęciem "na swoich śmieciach" masz na myśli Polske ? :)

W Rzeszowie to wg mnie groźni moga być Grzyb - o ile wystartuje - no i Rzeźnik który wg mnie wcześniej był tylko synem swoich rodziców a teraz zaczyna cos jechac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group