To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

Bad-i - Nie 21 Lis, 2010

sekunda 18ta ;)
ictus - Nie 21 Lis, 2010

plyta od zbiornika czy od silnika odleciala???
Barejka - Nie 21 Lis, 2010

zderzak napewno :P
ksztaltem przypominala plyte pod silnik

106 - Nie 21 Lis, 2010

od silnika ale zbiornik tez trzeba bylo zalatac w serwisie :) na serwisie po
pierwszej petli przy aucie pracowalo 3 naszych mechanikow, swiatek, zowa
i jeszcze 3 z hightec'a....



wojtek nowak przyszedl z zapytaniem "wy to zrobicie?" :D

+

Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

półosie padają przeróżnie, teraz przegub z krótkiej poszedł, czasami przegub z długiej, a czasami oś się rozrywa :( nigdy przy skrzyni nic nie padło, nigdy żadnego problemu ze skrzynią
kubas - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
półosie padają przeróżnie, teraz przegub z krótkiej poszedł, czasami przegub z długiej, a czasami oś się rozrywa :( nigdy przy skrzyni nic nie padło, nigdy żadnego problemu ze skrzynią


Bardzo dziwna sprawa. Najprawdopodobniej półoś pada przy przgubie który jest od strony skrzyni. Przy maks skręconych kołach w prawo lewa półoś jest rozciągnięta na maksa i jak zrobisz nawrót z lewą i gazem to może strzelić. Rozwala zazwyczaj krzyżak i puszkę. Rozwiązaniem jest założenie odrobinę dłuższej półosi od innego modelu.


106:

Świątek z Bydgoszczy ?

Przem_106 - Nie 21 Lis, 2010

cebeer napisał/a:
półosie padają przeróżnie, teraz przegub z krótkiej poszedł, czasami przegub z długiej, a czasami oś się rozrywa :( nigdy przy skrzyni nic nie padło, nigdy żadnego problemu ze skrzynią


Kurde Cebeer szkoda mi Ciebie bardzo, ale nie potrafie sobie nawet wyobrazic jak taka awaria się objawia :-( Przejezdziłem 8-ką sporo Kjs-ow, PPAiK teraz s16-tką RPP i nigdy nie miałem problemu. Nigdy nawet nie miałem i nie mam na zapasie takiej częsci, a w obu autach zawsze siedziało cos na czym upalali poprzednicy, Więc albo fuks, albo naprawdę u Ciebie jest gdzies kłopot.

106 opisz trochę specyfikacje tego VTS-a
- silnik, skrzynia, zawias.
Szliscie naprawdę fajnie, po onboardzie jestem przekonany ze szybciej napewno nie dał bym rady :)

Bad-i - Nie 21 Lis, 2010

kubas napisał/a:
cebeer napisał/a:
półosie padają przeróżnie, teraz przegub z krótkiej poszedł, czasami przegub z długiej, a czasami oś się rozrywa :( nigdy przy skrzyni nic nie padło, nigdy żadnego problemu ze skrzynią


Rozwala zazwyczaj krzyżak i puszkę.


No i wlasnie dlatego pytam czy w Nce nie mozna zalozyc "opaski" na puszcze ? (mi tak wlasnie zrobili w serwisie ktory bardzo duzo polosi do Saxo/106 przygotowywal)

106 - Nie 21 Lis, 2010

kubas - grzesiek swiatecki z poludnia.. jezdzil VTSem po kujawskim
Przem_106 napisał/a:
106 opisz trochę specyfikacje tego VTS-a
- silnik, skrzynia, zawias.
Szliscie naprawdę fajnie, po onboardzie jestem przekonany ze szybciej napewno nie dał bym rady :)

dzieki.
auto bez cudow. silnik hamowany na 125KM, skrzynia 13x59, zawias bilstein gwint,
duza klatka, na onboardzie - opony przod waska zimowka 165, tyl ocierajacy co
slychac, na wadze wyszlo 990kg z dwoma kolami w bagazniku.

kubas - Nie 21 Lis, 2010

Nie wiem ale naprawdę trzeba dać ognia przy maks skręconych kołach żeby to rozwalić hehe. Ja to zrobiłem przy dłuższych wahaczach z 309 i takiej sytuacji i to jestem w stanie zrozumieć bo półosie były za krótkie po prostu.
kubas - Nie 21 Lis, 2010

106 napisał/a:
slychac



baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo słychać :)

Anonymous - Nie 21 Lis, 2010

kurde dzięki że chcecie mi pomóc, ale ja nigdy przy max skręconych kołach nie daję max gazu, teraz było to na tym zakręcie co 106 opisywał, przecież tam nawet na połowę nie trzeba było kół skręcić, 106 a co cię podkusiło żęby takie opony dobrać ?? ja też zabralem 165 na busa, ale z założeniem że tylko jak dużo śniegu będzie ...
106 - Nie 21 Lis, 2010

mielismy jeszcze do wyboru na felgach slika i 175/65 ktore z przodu jeszcze
bardziej nie miescily sie niz z tylu heh dopiero na drugiej petli pojechalismy
na docietej zwyklej oponie w normalniejszym rozmiarze - chyba 185/55
widzialem ze polecieliscie jak wiekszosc na mediach... niestety nie mielismy
takich do dyspozycji

106 - Nie 21 Lis, 2010

nawet takie zdj znalazlem

:)

GeKo - Nie 21 Lis, 2010

to moze zakład od regeneracji dał ciała?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group