To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

CHRZANEK - Wto 27 Wrz, 2011

faldzip napisał/a:
a ja tam wezme garsc trytytek i 3 metru druta i bedzie git


Nie zapomnij o szarej taśmie a'la Mc Gyver :D :D :D

faldzip - Wto 27 Wrz, 2011

no kurde, ostatnio 50m super ultra w pisdu strong zakupilem tak na wszelki wypadek na ostatnia runde PTS :)
faldzip - Czw 29 Wrz, 2011

Siemanko mial serwis kolo szwedzkiej zalogi i zamiast ustawiac auto i sprawdzac notatki to:

;D

Bad-i - Czw 29 Wrz, 2011

i co dalej z tym protestem?
korek171 - Czw 29 Wrz, 2011

Bad-i napisał/a:
i co dalej z tym protestem?


Badi Cały czas czekają na przyjazd delegacji, żeby sprawdzili auto.... Rallytechnology nawet nie ma jakichkolwiek informacji nt

Tak wiec jakieś czysto matematyczne szanse są - kajtek może nie mieć swojego auta na koszyce, a jeśli bryan by coś zmajstrował i nie ukończył, to sołowow ma mistrza polski....

Bad-i - Czw 29 Wrz, 2011

eee no chyba tak nie mozna?? Czy badanie samochodu nie powinno odbywac sie od razu po rajdzie ??
faldzip - Czw 29 Wrz, 2011

ja slyszalem, ze silnik i szkrzynia pojechaly do Francji na 6 tygodni, ale Rallytechnology ma druga N-ke i spokojnie ogarna auto na Koszyce.
speed555 - Czw 29 Wrz, 2011

faldzip napisał/a:
Siemanko mial serwis kolo szwedzkiej zalogi i zamiast ustawiac auto i sprawdzac notatki to:
Obrazek
;D


ale ruchnął je chociaz? ;D

Janusz - Czw 29 Wrz, 2011

speed555 napisał/a:
faldzip napisał/a:
Siemanko mial serwis kolo szwedzkiej zalogi i zamiast ustawiac auto i sprawdzac notatki to:
Obrazek
;D


ale ruchnął je chociaz? ;D

mi obrazek niedziała ;p

faldzip - Czw 29 Wrz, 2011

Janusz napisał/a:
speed555 napisał/a:
faldzip napisał/a:
Siemanko mial serwis kolo szwedzkiej zalogi i zamiast ustawiac auto i sprawdzac notatki to:
Obrazek
;D


ale ruchnął je chociaz? ;D

mi obrazek niedziała ;p

tu link jak cos:
http://rajdy.autoklub.pl/...317065413/?i=35

korek171 - Czw 29 Wrz, 2011

faldzip napisał/a:
ja slyszalem, ze silnik i szkrzynia pojechaly do Francji na 6 tygodni, ale Rallytechnology ma druga N-ke i spokojnie ogarna auto na Koszyce.


Z moich źródeł wynika że całe auto zostało oprotestowane więc silnika i skrzyni nie mogą ruszyć... i fura stoi

A co z tego że mają enkę- jak gdzieś wypożyczą r4 to może i owszem a zwykłą N to kajto będzie mógł walczyć już chyba tylko o pochwałę Kaczyńskiego

faldzip - Sob 01 Paź, 2011

takie tam bokiem :]

;D

Niemy - Sob 01 Paź, 2011

xD
zefir - Sob 01 Paź, 2011

oo kurde :crazy:
no name - Sob 01 Paź, 2011

osz w morde, ładnie poszedł


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group