To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Kamill - Nie 16 Wrz, 2012

Droga na balos z lewej ściana z prawej morze ale 200 m poniżej drogi. Po przejechaniu picanto w 4os w obie strony zawieszenie z przodu zaczęło tak walić jak by gumy na wahaczach już nie istniały :)

O jeszcze takie atrakcje



A to sama zatoka.

anjas - Nie 16 Wrz, 2012

Kamill napisał/a:
Dzisiaj niestety od 3h tak leje że cały hotel powoli zaczyna przeciekać ;) Więc jeszcze nie wiemy co z elafonisi zdecydujemy rano.


serio tak leje?
ja przez 2 tygodnie kropli deszczu nie widziałem...

Kamill - Nie 16 Wrz, 2012

anjas napisał/a:
Kamill napisał/a:
Dzisiaj niestety od 3h tak leje że cały hotel powoli zaczyna przeciekać ;) Więc jeszcze nie wiemy co z elafonisi zdecydujemy rano.


serio tak leje?
ja przez 2 tygodnie kropli deszczu nie widziałem...

Nawet kucharz z mopem i wiadrem zasuwa bo w barze po kostki. Rano chmura była tylko u nas. w stolicy było słonecznie dlatego liczę że recepcjonistka rano dowie się o pogodę na elafonisi i zdecydujemy.

Kamill - Pon 17 Wrz, 2012

Droga zachodnia na elafonisi mistrz. Droga szeroka na 1.5 auta częściowo brak barier. Przejeżdża się przez wioski tak wąskie że jedzie się po prostu po czyimś podwórku. Serpentyny strome i wąskie na tyle że do jedynki zbijałem kilka razy. Z powrotem wracałem droga bardziej na wschód tą z tunelem. Jest dużo bardziej cywilizowana i juz nie zapewniają takich wrażeń. Może oprócz wyprzedzania autokaru :)



Najlepsze było jak miejscowi zrobili sobie sieste przy stoliku na werandzie która w połowie znajdowała się na jezdni :)
A taka jest różnica między dobrym kremem z filtrem (iwostin) a gównem marki ziaja którym żona nasmarowala mi resztę pleców gdzie nie mogłem sięgnąć. Min dlatego jeszcze nie śpię.

Rasputin - Wto 18 Wrz, 2012

RedBól :faja:
dzik - Wto 18 Wrz, 2012

dobry motyl
Jakarti - Wto 18 Wrz, 2012

heheh, niezle
a ten zolty kolor to od czego bo jest na czerwonej i bialej czesci :D
słyszałem, ze mocz łagodzi oparzenia.. prawda? :D

no name - Wto 18 Wrz, 2012

Kamill napisał/a:
żona nasmarowala mi resztę pleców gdzie nie mogłem sięgnąć

Faktycznie słabo jeżeli do dolnej części pleców się nie sięga :>

Janusz - Wto 18 Wrz, 2012

kreta jest mistrz, polecam wynająć jakieś moto i jechać po prostu gdzieś w głąb wyspy w góry. Ja tak zrobiłem skutem 50 który mało sie nie rozpadł po drodze ale było mistrz :) zupełnie inny świat niż miejscowości turystyczne :pom:

Niestety nie robiłem zbytnio fotek bo był to totalny spontan i miałem tylko toster :) wiem jednak ze na pewno tam wrócę ale już z jakimś normalnym moto, i na dłuzej :)





Kamill - Wto 18 Wrz, 2012

Janusz, dobrze gada. Jeżeli ktoś myśli że kreta to super kurorty wypoczynkowe to poprostu nie był w kurorcie :) To co najlepszego jest na tej wyspie jest poza dużymi miejscowościami. Świetny klimat zero udawanych atrakcji pod turystów. Istny naturalny skansen, w dużej mierze także motoryzacyjny. W miejscowościach turystycznych raczej syf prowizorka. Nie nachalne ale jednak próby naciągania, chęć szybkiego zarobku, coś jak nad polskim morzem ale tu mają sezon 3x dłużej. Poprosi są pazerni i leniwi.
Kilka zdjęć pojazdów jeżdżących tam na godzien. Fajny widok pośród współczesnych aut.



anjas - Wto 18 Wrz, 2012

ta bmka na końcu wygląda najbardziej współcześnie, u nas na drogach też ich trochę jeździ.
Kamill - Wto 18 Wrz, 2012

:jupi:
bizon - Wto 18 Wrz, 2012

zjezdzilem krete wszerz i wzdluz i moge tylko zalecic to samo co przedmowcy. brac auto/inny srodek transportu i smigac, obejrzec wszystko (i nie zapomniec o vai i elafonissi ;) )
Anonymous - Wto 18 Wrz, 2012

fajnie,moze sie wybiore na Krete,w grecji byłem tylko na północy(to trzeba byc poyebem zeby jechac do grecji i nad morzem tam nie byc)
Maciusiowy - Śro 19 Wrz, 2012

rabarbar napisał/a:
to trzeba byc poyebem zeby jechac do grecji i nad morzem tam nie byc


+1



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group