To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

Jacek - Sob 14 Lis, 2009

i cała masa torowych kolesi tak zaczyna swoją przygodę z rajdami.
szkoda fury :/

GeKo - Sob 14 Lis, 2009

Też liczyłem że nie popełni błędu, bywa to je rally
martin.h - Śro 18 Lis, 2009

Fiesta S2000:

Rallyonline.pl napisał/a:
Choć Fiesta S2000 już od kilku tygodni przechodzi intensywne testy, dopiero dziś można było zobaczyć jak wygląda nowa rajdówka Forda bez kamuflażu. W bazie M-Sportu w Cumbrii dokonano oficjalnej prezentacji Fiesty.



Goście mogli z bliska obejrzeć dzieło Christiana Loriaux. Fiesta ma już na koncie 3000 kilometrów testowych, a w Szkocji pojedzie jako przecierak. Planowy termin homologacji samochodu to 1 stycznia 2010.

- Dziś mamy bardzo ekscytujący dzień - stwierdził Malcolm Wilson. - Mamy przed sobą pierwszy globalny samochód rajdowy Forda i M-Sportu. Wierzę, że stworzyliśmy fantastyczną rajdówkę i ta prezentacja stanowi duży krok na drodze do startów w rajdach. Po raz pierwszy od pięciu lat możemy zaoferować klientom samochód Forda, którym można walczyć o wygrywanie narodowych mistrzostw na całym świecie..

- To także kulmimncja ogromnej ilości pracy nie tylko w wykonaniu Christian Loriaux i jego zespołu, ale też wszystkich pracowników M-Sportu. Blisko współpracowaliśmy z Fordem przy tym projekcie. Nowa Fiesta, ich najlepiej się sprzedający drogowy samochód, była świetną bazą.



- To fantastyczne uczucie, oglądać światową prezentację tego samochodu po tej całej ciężkiej pracy i testach za zamkniętymi drzwiami - dodaje Christian Loriaux - Wszyscy w M-Sporcie musieli się zmobilizować. Ukończenia Fiesty w tak krótkim czasie było wielkim wysiłkiem naszego zespołu.

- Ekipa projektowa kierowana przez Anthony'ego Brinkmana i Chrisa Graya pracowała niezwykle ciężko. Zaangażowanie całego M-Sportu w znacznym stopniu przyczyniło się do sukcesu tego projektu. Początek testów był bardzo obiecujący i póki co jestem bardziej niż zadowolony z osiągów samochodu. Przekonanie się jak wypadniemy w prawdziwym porówaniu z konkurencją będzie bardzo interesujące.


michool_vt - Śro 18 Lis, 2009

śniło mi sie, ze bylem w zespole przygotowującym fiesty i skrzynie biegów padały okrutnie o_O
qbus - Sob 21 Lis, 2009

dla mnie ewenementem jest to ze podobno juz 8 tych fiest zostalo sprzedanych, niezle jak "nie przetestowany" (tak wiem ze testowany ale to nie to samo) zostalo juz sprzedanych. fajnie ze klasa zaczyna sie coraz bardziej rozbijac.


tymczasem dzis rusza 2 rajd w ktorym udzial postanowil wziasc Robert Kubica -> http://www.cronocomo.it/w...le09/index.html
czekamy na wyniki :)
jutro 3 krotna powtorka tego samego odcinka.

tak btw to niezla obsade ma ten mini rajdzik... takie zawody(4 krotnie przejezdzany ten sam 10 km odcinek) i 120 zalog w tym chyba z 10 WRC kilka S2000, S1600 itd

fydi - Sob 21 Lis, 2009

qbus napisał/a:
94 krotnie przejezdzany

o koorwa, to chyba pilot będzie nie potrzebny po 10 przejazdach :>

Bart - Sob 21 Lis, 2009

po tylu przejazdach to nawet kierowca będzie zbędny...
martin.h - Sob 21 Lis, 2009

qbus napisał/a:
dla mnie ewenementem jest to ze podobno juz 8 tych fiest zostalo sprzedanych, niezle jak "nie przetestowany" (tak wiem ze testowany ale to nie to samo) zostalo juz sprzedanych. fajnie ze klasa zaczyna sie coraz bardziej rozbijac.


Podobno 2 zawitają do Grodu Kraka :faja:

GeKo - Sob 21 Lis, 2009

To już jednak nie Proton?
qbus - Sob 21 Lis, 2009

nie, wiesc niesie ze Leszek kupil 2 Fiesty... tzn ja taka slyszalem nie wiem czy Martinowi chodzi o ta sama.

a co do goscia od Protona, jedzie Barborke Subaryna Beltowskiego a Gerber zakonczyl z nim wspolprace.

martin.h - Sob 21 Lis, 2009

qbus napisał/a:
nie plotka niesie o tym ze Leszek kupil 2 Fiesty... tzn ja taka slyszalem nie wiem czy Martinowi chodzi o ta sama.


Dokładnie o to mi chodziło.

GeKo - Sob 21 Lis, 2009

qbus napisał/a:
Gerber zakonczyl z nim wspolprace.
Czy on z nim :D Przeważnie to kierowcy kończą współpracę ;D bo myślą że jak zmienią na innego to nagle będą szybsi.
qbus - Sob 21 Lis, 2009

No ja znam taka wersje od Kuby jaka przedstawilem i nie mam powodow mu nie wierzyc :)

i jest Robert na mecie, narazie 11 w gen i w osce, czekamy na jutrzejsze wyniki.

Mick - Sob 21 Lis, 2009

La'Gadula zakończył współpracę z Marcinem A. ze względu na to, że przez 3 miesiące nie byli mu w stanie oddać kasy...

generalnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

106 - Sob 21 Lis, 2009

lagadula ostatnio duzo wedruje... i z jankiem chyba cos jechal, w rd3l... i tu i tam ;)

kubica / kusnierz - ita / ita heh ladnie ich zmakaronizowali



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group