To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

Loko - Śro 28 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
sorry ale widzialem go w dwoch przejazdach i moim zdaniem jechal najlepiej. Nie wiem jak bedzie jezdzil na czas, ale to co pokazal zasluguje na duzy szacunek.
_________________

Ok, ale tu gdzie Ty wrzuciłeś pojechał najgorzej, zero pojęcia,albo zły opis.


to sie zgadza, ale na mostek wpadl najszybciej. Chodzi mi o pokazanie ze gosc mimo jazdy bez pomiaru szedl wszedzie o wszystko


Jak dla mnie to własnie źle świadczy o kierowniku, jak nie potrafi zmoczyć głowy i się opanować. Jest kilku takich fajnych rajdowców, którzy potrafią zakończyć rajd na odcinku, na którym jest wolny przejazd.

Marek23 - Śro 28 Paź, 2009

Cytat:
tak jak Kuzaj, jak nie wydzwoni to jest mistrzem. Ale dzwoni nawet jak jedzie po bułki

Wałkowany temat. Kuzi rzeczywiście idzie na limicie, gdzie jakakolwiek wycieczka za droge kończy się w mediach. Ale szanuje go, bo w tym roku 2 szutrowe zgarnął nie dając szans innym.

Ja czuję, że jak badi się rozjeździ to tez bedzie wszystko szedł. To taki typ...

rzeźnik. - Śro 28 Paź, 2009

a mi w tym filmiku najbardziej się podoba jak pan robiący foto zrywa sie na mokrej trawie jak by miał 4x4 :rotfl: i szczerze myślałem że tobie bad-i o to chodzi
rzeźnik. - Śro 28 Paź, 2009

poza tym może nie przewidział że tam juz tyle błota na asfalcie będzie
Jacek - Śro 28 Paź, 2009

badi to taki nasz High-GAZZZZZZ :*
TomsoN - Śro 28 Paź, 2009


Marek23 - Śro 28 Paź, 2009

Trza robic licencje, poki nierowno pod sufitem, bo poziom wrc to jeszcze nie jest...
Michał - Czw 29 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Trza robic licencje, poki nierowno pod sufitem, bo poziom wrc to jeszcze nie jest...

Marku - z całym szacunkiem dla twojej jazdy, dla mnie jest to poziom nie osiągalny, ale bardzo dużo piszesz że ten zły, ten niedobry, że to nie jest poziom WRC itd itd. Od 2 lat jakoś a nigdzie jeszcze nie startowałeś :) Poza lublinem to za czasów kadencji klubu ani razu nie mogłem ściskać kciuków za twoje zwycięstwo jak za badiego czy marcela który swego czasu non toper startował.
Życze ci samych wygranych w rajdach, ale na litość boską , zacznij w końcu jeździć, bo pisaniem na hh.org nie przyniesie ci pucharów.

Bad-i - Czw 29 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Trza robic licencje, poki nierowno pod sufitem, bo poziom wrc to jeszcze nie jest...


ja jednego jestem bardzo ciekawy. Chce pojechac jeden rajd (no niestety juz wolniej niz Zamkowy) zeby dla samego sprawdzianu zobaczyc ile dostaje od innych. W sumie nigdy nie mialem takiego porownania a mysle ze to moze byc ciekawe doswiadczenie.

Marek23 - Czw 29 Paź, 2009

Michał napisał/a:
Marku - z całym szacunkiem dla twojej jazdy, dla mnie jest to poziom nie osiągalny, ale bardzo dużo piszesz że ten zły, ten niedobry, że to nie jest poziom WRC itd itd. Od 2 lat jakoś a nigdzie jeszcze nie startowałeś :) Poza lublinem to za czasów kadencji klubu ani razu nie mogłem ściskać kciuków za twoje zwycięstwo jak za badiego czy marcela który swego czasu non toper startował.
Życze ci samych wygranych w rajdach, ale na litość boską , zacznij w końcu jeździć, bo pisaniem na hh.org nie przyniesie ci pucharów.

Moze tylko pare razy,ale cos startowalem, delikatnie klepiac kolesia ktory w pucharze byl juz dwa razy 3,jechalimsy jego autem. Poza tym nie musze startowac,zeby napisac,ze kolesie jezdza tak czy inaczej. Moim celem jest puchar,ale dobrze wiesz, jaki mam tryb zycia, ciezko nawet licencje zrobic. Ale mam nadzieje w koncu to wszystko ogarne.

Szkoda, ze nie widzisz nigdy gdy pisze, ze ktos jedzie zajebiscie, bo takich wpisow tez sie duzo z mojej strony pojawia.

PS. Jak jezdzisz cabrio non stop 50, to wiadomo,ze to poziom nieosiagalny. Kup Saxo.

Michał - Czw 29 Paź, 2009

luzik :)
Marek23 - Czw 29 Paź, 2009

Cytat:
luzik :)

Ale saxo bys mogl kupic...

Michał - Czw 29 Paź, 2009

mógłbym ... :faja:
Michał - Czw 29 Paź, 2009

posprzątałem
Anonymous - Czw 29 Paź, 2009

http://www.youtube.com/watch?v=6raR8mY4ymQ Peugeot nie skręca i ulubieniec MarkaS3 :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group