To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Lejek - Czw 30 Wrz, 2010

Spoko, czyli raczej nie złacham toyek :)
anjas - Czw 30 Wrz, 2010

ja mam odmienne odczucia. Opony zuzywaja sie bardziej niz np. w Lublinie i moim zdaniem bardziej niż w Ułęży.
Lejek - Czw 30 Wrz, 2010

Z tego co pamietam to ułęż mocno zuzywa gumy...
rasta - Czw 30 Wrz, 2010

Dokładnie, bardzo ostre zakręty, wręcz nawroty, w dodatku cały czas w jedną mańke powodują szybką degradację ścianek.
anjas - Pią 01 Paź, 2010

Lejek napisał/a:
Z tego co pamietam to ułęż mocno zuzywa gumy...


no to Radom podobnie albo (moim zdaniem) jeszcze bardziej.
Ale tor jest mistrzowski, przyczepność super (coś za coś)

rasta - Pią 01 Paź, 2010

Moja wypowiedź tyczyła się Radomia, w dodatku przez to, że kręci się w koło i przeważają winkle w jedną mańkę mamy nierównomierne zużycie opon...

A prawda jest taka, że jak ostro się idzie to zawsze opony znikają w oczach na torach asfaltowych, jeśli jest przyczepność to niestety kosztem czegoś :D

ade - Pią 01 Paź, 2010

michool_vt napisał/a:
pieknie sie zapowiada, wpadlbym sraxo ale nie beda mial wtedy juz waznego w nim przeglądu... :)

na jakiej ulicy jest tor? wpadlbym, po drodze do domu, przybic piatke



hahbahah;d jaka wymowka;] ja nie mam przegladu od jakichs 3ech miesiecy;]

Janusz - Sob 02 Paź, 2010

UWAGA

Potrzebuje aby każdy Z uczestników przesłał mi Swoje dane osobowe, adres, Nr pesel oraz NR dowodu osobistego. Potrzebne mi to jest do ubezpieczenia. Jak ktoś mi przesyła czyjeś dane, to niech napisze czym przyjedzie, żebym wiedział kto jest z forum kto nie :P Bo przy przelewach rożnie bywało, nie każdy pisał nicka :P
Dane oczywiscie na PW

fydi - Sob 02 Paź, 2010

Uwaga Janusz, to oszust! :D Potrzebuje waszych danych, bo chce wziąć kredyty i uciec do Rosji!
Loko - Sob 02 Paź, 2010

fydi napisał/a:
Uwaga Janusz, to oszust! :D Potrzebuje waszych danych, bo chce wziąć kredyty i uciec do Rosji!


Też tak słyszałem, podobno Janusz W to dobrze znany małoppolskiej policji kryminalista o pseudonimie Schab.

M - Sob 02 Paź, 2010

Janek a można na miejscu?

Sprawdziłem na akułeder i szykuje się pełne słońce i 10stopni.

vitesse - Sob 02 Paź, 2010

Loko napisał/a:
fydi napisał/a:
Uwaga Janusz, to oszust! :D Potrzebuje waszych danych, bo chce wziąć kredyty i uciec do Rosji!


Też tak słyszałem, podobno Janusz W to dobrze znany małoppolskiej policji kryminalista o pseudonimie Schab.


W Rosji jest scigany za tankowanie na zrywke wiec tam sie pewnie nie pojawi.
Ja obstawiam Serbie i Czarnogore

Janusz - Sob 02 Paź, 2010

M napisał/a:
Janek a można na miejscu?


nie, bo muszę ubezpieczenie kupić wcześniej :P

przecież wszystko pisze w dowodzie :P

Bart - Sob 02 Paź, 2010

mocno urosła szansa, że się pojawię. Jeśli mnie kapitalizm nie wygoni gdzieś w świat to przybywam do Radomia. Mocno prawdopodobne, że przyjadę doładowanym włoskim samochodem, jak ktoś chce się zabrać to miejsca raczej nie zabraknie :]
Janusz - Sob 02 Paź, 2010

Żydomason napisał/a:
Mocno prawdopodobne, że przyjadę doładowanym włoskim samochodem


hmmmmm ducato czy doblo ?? Będę na Ciebie czekał :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group