To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

qbus - Nie 15 Lis, 2009

na zmiane... na 1 przejezdzie wygralem z nim 3 sek... na drugi przejazd kazdy wyciagal wnioski z poprzedniego i jechal szybciej... ja niestety 2 krotnie pszezarzowalem przez co mialem gorszy 2 przejazd od 1 o prawie 15 s.
Anonymous - Nie 15 Lis, 2009

ale zadowolony z r5?
qbus - Nie 15 Lis, 2009

hmm... sprawia bardzo fajne wrazenie jak wyeliminujemy minusy (fotel sporo do tylu, inna kierownica ten reczny i dobre opony) to mysle ze bedzie sprawialo naprawde wiele ale to wiele frajdy.

zapierdala to... mam wrazenie ze szybsze niz moj Civic :) ale to moze byc zasluga tego ze sie biegi szybciej koncza, jest czym jechac w kazdym razie :)

vojt3k - Nie 15 Lis, 2009

zdjęcia szału nie robią, ale są :D





Młody Papież - Nie 15 Lis, 2009

podejrzanie wygląda ta r5
qbus - Wto 17 Lis, 2009

jako ze testowalismy nowa kamerke link do onboardu z 1 przejazdu ode mnie... bledy na wszystkich 3 nawrotach... spokojna i rekreacyjna jazda i skrecanie pierwszy raz po roku przerwy -> http://www.youtube.com/watch?v=rrQDn3RrzM8 :)

a tutaj -> http://www.youtube.com/watch?v=vQO_uNgfGJc jakies ujecie z zewnatrz.

zadnej rewelacji ale dostalem to pokazuje.

update.
widze ze youtube strasznie tnie jakosc, da sie cos z tym zrobic? przeciez na tym 1 filmie to nic nie widac.

matt - Wto 17 Lis, 2009

jacek czajka, zdaje się że w niedziele znów się widzimy :faja:

dziś ręczny poprawiłem, zaczął łapać na oba koła :jupi: ale rewelacji dalej nie ma :]

pozdr. matt

Jacek - Śro 18 Lis, 2009

supcio!
Michał - Czw 19 Lis, 2009

Cytat:
update.
widze ze youtube strasznie tnie jakosc, da sie cos z tym zrobic? przeciez na tym 1 filmie to nic nie widac.

spokojnie
są 3 fazy wrzucenia na y2b

1. wrzuca w mega złej jakosci
2. jakość wraca do normy ( po jakimś czasie od pkt 1 )
3. dodaje opcje hd ( nie jest to hd :) , tak samo jak wyzej, po jakimś czasie od pkt 2 )

powaga

qbus - Czw 19 Lis, 2009

widze wlasnie ze jakosc sporo sie poprawila w stosunku do tego co widzialem na poczatku.
thx :)

qbus - Sob 21 Lis, 2009

Marek info m.in. dla Ciebie. Od przyszlego roku nie jezdzimy kjsow, odrazu po oplaceniu dostajemy licencje uprawniajaca do startow w 3L. Co bedzie z amatorkami? rallysprinty do 2 km napewno zostaja a co wiecej who knows. Maja byc niedlugo regulaminy.
Marek23 - Sob 21 Lis, 2009

Michał napisał/a:
Marek info m.in. dla Ciebie. Od przyszlego roku nie jezdzimy kjsow, odrazu po oplaceniu dostajemy licencje uprawniajaca do startow w 3L. Co bedzie z amatorkami? rallysprinty do 2 km napewno zostaja a co wiecej who knows. Maja byc niedlugo regulaminy.

Suuupaaaaa!

Skąd info? Czyli juz na początku roku mogę sobie kupic licencję R2? Coś pieknego...

qbus - Sob 21 Lis, 2009

Górski w wczorajszym wydaniu WRC. Wg tego co on mowi zdajesz egzamin i odbierasz licencje bez zbierania pkt w KJSach.
Marek23 - Sob 21 Lis, 2009

No to pięknie... Odbieram auto od lakiernika w piątek, składam, robię licencję i na start.
Anonymous - Sob 21 Lis, 2009

qbus napisał/a:
Górski w wczorajszym wydaniu WRC. Wg tego co on mowi zdajesz egzamin i odbierasz licencje bez zbierania pkt w KJSach.


nie czytałem tego jeszcze czyli co :

kupuje CC
ogarniam sponsorów
kupuje licencje i jade 3L?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group