To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Jakarti - Czw 27 Sty, 2011

Cytat:
Jeśli planujecie wakacje połączone z ws to zapraszam do Grecji na wyspę Kos, pracuje tam w wakacje w wypożyczalni.


mistrz.
zapisuje do notesa i zobaczymy co to sie bedzie dzialo latem.. :)

Niemy - Czw 27 Sty, 2011

Kubuś mam swojego bardzo dobrego ziomka, nawet dwóch, którzy już od kilku lat sezon letni spędzają na Rodos ucząc windsurfa
Jakarti - Czw 27 Sty, 2011

no to tez dopisuje :)
Marek23 - Czw 27 Sty, 2011

kosmita napisał/a:
Jak chcecie się pouczyć to możemy kiedyś zrobić hh surf spota, ja Was pouczę ;D
Jeśli planujecie wakacje połączone z ws to zapraszam do Grecji na wyspę Kos, pracuje tam w wakacje w wypożyczalni.

Znasz Janka Stelmaszyka albo Kube Winkowskiego?


Ja osobiscie chce się nauczyć pływac na surfingu. Trudniej o dostepność odpowiednich warunków, ale jakoś mnie ciągnie w tą stronę. Jakby nie było Kelly Slater ruchał Pamele, Gissele(odbiła ja Di Caprio). Więc rozwojow :jupi: y sport

kosmita - Czw 27 Sty, 2011

Marek23 napisał/a:
Znasz Janka Stelmaszyka albo Kube Winkowskiego?

Stelmaszyka nie, Kubę Winkowskiego spotkałem parę razy na zawodach. Ja środowiska freestyle'owego nie znam za bardzo, bardziej wave i paru kolesi, którzy się ścigają/ścigali.

Marek23 napisał/a:
Ja osobiscie chce się nauczyć pływac na surfingu. Trudniej o dostepność odpowiednich warunków, ale jakoś mnie ciągnie w tą stronę. Jakby nie było Kelly Slater ruchał Pamele, Gissele(odbiła ja Di Caprio). Więc rozwojow :jupi: y sport

Surfing jest bardzo fajny, ale u nas niestety warunki są rzadko i chyba niezbyt rewelacyjne.
Najbliżej na dobry surfing to Francja, UK,Hiszpania/Portugalia i Kanary.
Windsurfing jest o tyle fajny, że pływasz po falach, ale nie trzeba do nich wiosłować i można skakać ;D

Anonymous - Śro 02 Lut, 2011

po dzisiajszych nartach nurtuje mnie jedno pytanie dotyczące snowbordu,(o ktorym nie mam zielonego pojęcia)-wiele lat temu gdy to sie zaczynało sporo osób jezdziło na desce w sztywnych butach (cos jak narciarskich),teraz sie praktycznie takich nie widuje,dlaczego i czym to sie rozni??
qbica - Czw 03 Lut, 2011

na Czantorii w Ustroniu, jest postawione stoisko z dechami Ride'a, mozna sobie potestowac dechy za darmo, wszamac kielbache i wypic red bulla ^_^
Koto - Czw 03 Lut, 2011

http://wiadomosci.onet.pl...gion-wiadomosc.

Kobieta która jechała ze mną na krzesełku dzisiaj narzekała, że nie ma siatki odgradzającej stok od lasu... Znaczy się na Nowej Osadzie to było, nie pamiętam jak jest na Czantorii i Bieńkuli.

Bad-i - Pią 04 Lut, 2011

Na Czantorii tez nie ma siatki
qbica - Pią 04 Lut, 2011

bylem w ten dzien na czantorii, bylo duzo lodu, wiec nie trudno o taki wypadek, a siatki faktycznie by się tam przydaly, bo jednak trasa nie jest za plaska
leon - Sob 05 Lut, 2011

Górale ? będzie ktoś w weekend w wiśle albo szczyrku ? po weekendzie jadę w góry a ciekaw jestem czy odwilż zajrzy tez na stoki ?
Koto - Sob 05 Lut, 2011

Ja jestem codziennie, tam gdzie sypali armatkami odwilż na pewno nic złego nie zrobi. W Wiśle dziś jeszcze sypał śnieg dośc mocno więc raczej nie masz się czego obawiac.
leon - Sob 05 Lut, 2011

mam wykupione karnety na nową osadę a tam z tego co wiem cały czas armatki chodzą
Koto - Sob 05 Lut, 2011

Właśnie tam jestem codziennie, z armatkami to wczoraj już się zlitowali bo troszkę cieplej się zrobiło, ale śniegu na trasie jest w opór i dłuuuugo jeszcze wytrzyma :)
Anonymous - Sob 05 Lut, 2011

nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group