To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Lublin 06.09.09

Anonymous - Wto 08 Wrz, 2009

wasq szkoda,ze nie widziałem,ze ty tam jestes .... z TOXICiem stałes tak?
TOXIC - Wto 08 Wrz, 2009

Marcel 08 napisał/a:
wasq szkoda,ze nie widziałem,ze ty tam jestes .... z TOXICiem stałes tak?


hahaha no to żeśta sie zgadali :D bo wasq tez mi mówił ze musi z tobą pogadać :D

siema - Wto 08 Wrz, 2009

Barejka, mój samochód był chory :( Okazało się, że przegub założony przed wyjazdem jest do :ass:
pP - Wto 08 Wrz, 2009

zajebiście wygląda toxica clio na tych felach z pomarańczowym rantem!! jako jeden z niewielu byłem za! :)
PiTT - Wto 08 Wrz, 2009

co tak mało fotek? :>
czekam na więcej :]

TOXIC - Wto 08 Wrz, 2009

pP napisał/a:
zajebiście wygląda toxica clio na tych felach z pomarańczowym rantem!! jako jeden z niewielu byłem za! :)


a dziekuje :) i kłaniam się z pokorą :) Jak bóg da a Michał kupi radio to może nawet maskę sie da przed zimą wylakierować :) nie będzie już wiejskim taśmeksem zalatywać z przodu :D

Anonymous - Wto 08 Wrz, 2009

TOXIC napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
wasq szkoda,ze nie widziałem,ze ty tam jestes .... z TOXICiem stałes tak?


hahaha no to żeśta sie zgadali :D bo wasq tez mi mówił ze musi z tobą pogadać :D


ale z nas parówy :lol2: :wall:

Anonymous - Wto 08 Wrz, 2009

siema napisał/a:
Barejka, mój samochód był chory :( Okazało się, że przegub założony przed wyjazdem jest do :ass:


czyli diagnoza była trafna .... :pom:

Vlodarsky - Wto 08 Wrz, 2009

Marcel 08 napisał/a:
czyli diagnoza była trafna ....

uszkodzony jest zewnętrzny przegub. Półoś z braku laku została założona używana przed wyjazdem na szybko bo nowa będzie dopiero na 20 września. Stara się nie nadawała już po ładnych kilku kilometrach bez smaru w obydwu przegubach. Samochód stoi już u mnie i traktuje to jako naprawę gwarancyjną. Stukanie jest przy bardzo mocnym obciążeniu prawego koła w lewym zakręcie.

siema - Wto 08 Wrz, 2009

Po prostu niefart. Nie było szans, by ktoś mógł to wcześniej wyłapać. Dość powiedzieć, że jeździliśmy z Markiem z 15 minut po Łomiankach i okolicach zanim udało się odtworzyć problem ;)
wasq - Wto 08 Wrz, 2009

nom parówy parówy :P

ja dzis postaram sie ogarnac wreszcie foty beda bezcenzury (cenzura na jedno auto :P )

wczoraj wrocilem pozno do domu i nie dalem rady zapodac

Anonymous - Wto 08 Wrz, 2009

Vlodarsky napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
czyli diagnoza była trafna ....

uszkodzony jest zewnętrzny przegub. Półoś z braku laku została założona używana przed wyjazdem na szybko bo nowa będzie dopiero na 20 września. Stara się nie nadawała już po ładnych kilku kilometrach bez smaru w obydwu przegubach. Samochód stoi już u mnie i traktuje to jako naprawę gwarancyjną. Stukanie jest przy bardzo mocnym obciążeniu prawego koła w lewym zakręcie.


tak własnie oceniliśmy ... a nie czujnik ABSu ;)

fajnie,ze już jest tam gdzie potrzeba i dojechał o własnych siłach :faja:

Vlodarsky - Wto 08 Wrz, 2009

Marcel 08 napisał/a:
tak własnie oceniliśmy ... a nie czujnik ABSu


fachowość w każdym calu ! gratuluję ! :*

kubas - Wto 08 Wrz, 2009



narkoman w transie :D

michool_vt - Wto 08 Wrz, 2009

kubas, umiesz skrzywiać szyje jak żyrafa! szacun :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group