To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

ade - Pon 05 Lip, 2010

a ja tak z ciekawosci czy te wskazania predkosciomierza sa realne??
106 - Pon 05 Lip, 2010

ade napisał/a:
a ja tak z ciekawosci czy te wskazania predkosciomierza sa realne??

pakuj sie a nie interesuj sie pierdolami ;D udanych wakacji :D

GeKo - Wto 06 Lip, 2010

Pierwsze zapoznanie ja jako pilot życzę sobie bardzo wolno do 40km/h bo zwyczajnie nie mam na tyle doświadczenia żeby jednocześnie pisać i ogarniać książkę drogową, ale przykładowo Jean joseph na szutrze na Rajdzie Polski nie schodził poniżej 60 na zapoznaniu.
2 przejazd jedziesz już co najmniej zgodnie z przepisami, a na 3 każdy stara się jechać trochę szybciej żeby wyłapać podbicia i inne niespodzianki.
Inna sprawa że trzeba sie liczyć z tym że jak Cię dupną pały na zapoznaniu to chyba minimum 500zł w plecy na rzecz organizatora plus normalny mandat.
Na MŚ są nadajniki GPS zainstalowane w autach i bodajże 40km/h nie wolno im przekraczać.
Warto pamiętać że na zapoznaniu dajesz wizę na starcie i mecie OSu gdzie wpisują Ci czas o jakim się pojawiłeś i na tej podstawie mogą Ci wyliczyć Twoją średnią i sprawdzić czy nie złamałeś przepisów, choć szczerze nie słyszałem żeby kogoś tak ukarali.

Marek23 - Wto 06 Lip, 2010

Płonka wygrał clio cup na w Bohemii... Pięknie.
jarek-malopolska - Wto 06 Lip, 2010

tak, "swoich smieciach" miałem na myśli Polske.. Grzyb na pewno bedzie groźny, Rzeźnik jeśli nie na Rzeszowskim to juz nigdzie nie bedzie groźny.. :rotfl: Ja obstawiam bardzo ciekawą walkę Bebna i Kujawskiego w ośce, Rzeszów to ulubiny rajd Roberta, z resztą zawsze dobrze i szybko mu sie tam jechało, ostanio Clio a wcześniej VTS-em, więc jeśli Clio bedzie gotowe do startu bedzie bardzo ciekawie
Barejka - Śro 07 Lip, 2010

Mialem okazje byc w sopocie na gsmp jako pierwszy raz w zyciu na takiej imprezie i powiem niesamowita sprawa :jupi: mimo ze bylem pierwszy raz zauwazylem wiele nie dociagniec w organizacji o_O ale ujdzie :)
a przy okazji maly dzwon o_O clio kontynuowalo trase, ale juz na lawecie

anjas - Śro 07 Lip, 2010

coś z tym clio było nie tak, za wysokie i za wąskie ;)
Środek ciężkości miał przesunięty i przylutował.

Barejka - Śro 07 Lip, 2010

clio bylo ok to byl pierwszy przejazd zapoznawczy, podobna sytuacja byla przy mnie na PO 4 z tym ze golf, ale sie odbil od kraweznika i pojechal dalej
Jakarti - Śro 07 Lip, 2010

a ja powiem cos kontrowesyjnego :)

gdyby mnie sie przydazyla taka sytuacja to zakonczyloby sie to tak samo ale mam wrazenie jakby jechal marek23 czy STF to poszla by ODPOWIEDNIA kontra i jazda dalej..

chyba nie bylo duzo za szybko tylko kontra nie taka..

qbus - Śro 07 Lip, 2010

tak tw do Mick rozpoczyna sezon w górach od limanowej? czy mi sie nazwiska pomylily?
Mick - Śro 07 Lip, 2010

nie pomyliły :) a gdzie widziałeś listę?

będziesz?

GeKo - Śro 07 Lip, 2010

Niestety przetrzymana kontra i rybson :( zdarza się
Przem_106 - Śro 07 Lip, 2010

Mick, a dlaczego tylko jeden dzien?
qbus - Czw 08 Lip, 2010

www.wysciggorski.pl

w niedziele bede... w sobote propably bedziemy wsadzac silnik do hondy

powodzenia w takim razie w debiucie :)

Mick - Czw 08 Lip, 2010

niestety tak wyszło, że mogłem tylko w sobotę... z resztą chce w ogóle zobaczyć czy mnie to kręci :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group