To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

acik666 - Sob 02 Cze, 2012

Ale mówcie co chcecie Koper stary dziadek zapier...mimo wszystko :devil:
Marek23 - Sob 02 Cze, 2012

Chuchała w przyszłym roku pójdzie na mistrza, jeśli utrzyma ten program treningów i startów.
acik666 - Sob 02 Cze, 2012

Ale pod warunkiem że Kajetanowicz wyemigruje za granice lub będzie miał problemy techniczne. Ale fakt trening i konkretny plan rozwoju robią swoje....
Marek23 - Sob 02 Cze, 2012

Nie do końca się zgodzę. Zwróć uwagę,że jakoś bardzo go Kajto nie leje jadąć R4. Siemanko jedzie Nką. Jakby jechał R4 róznica byłaby jeszcze mniejsza, po dniu jest w tym momencie 18 sek. Pytanie o ile R4 jest szybsze na kilometrze.

Poza tym Kajto nie będzie miał takich warunków rozwoju jak Siemanko. Chuchała ma teraz nowego trenera, ktory jest alfą i omegą rajdowego skręcania. Daje mu mega wycisk. Do tego dużo testów i startów. Pzoa tym jak Kajto w tym roku zrobi mistrza, to co dalej? Lotos zapłaci za następnego mistrza? Raczej nie. Jedyna opcja to wywalić Kosciucha i Kajto za granicę.

Tutaj już nic więcej nie zdziała, szczególnie,że stawka w 4wd jest coraz słabsza. Bębny nie skręcają, Rzeźnik jedzie,ale też hiper talent z niego nie jest. Kuchar jak Kuchar. Kołtun to nawet nie wiem co powiedzieć. A Nowocień i Gagacki jak po sezonie zrobią podsumowanie finansowe to wrócą do ośki.

Habaj jeszcze jest nadzieją, widziałbym go w Platinium zamiat Bębnów,ale układy układziki.

W ośce mega rozczarowanie to dla mnie Tomaszczyk. Miała byc iskra boża a nie ma nic.
Za to jaram się tym Nivette, Zawsze go brałem jako Warszawiaka co coś tam sie nauczył autem rzucać na placu 3 krzyży o 2 w nocy. Ale kurde, koleś wsiadł do fiesty i zmiażdżył system.

acik666 - Nie 03 Cze, 2012

No tak ale ja bym się jeszcze nie podniecał wynikami tego rajdu a co do Tomaszczyka to jazda na opis to jazda na opis :rotfl:

Większość znawców podniecała się onboardem z Cieszynki nie wiem czemu, widać jazdę na pamięć szybką jak diabli ale na pamięć....

Co do Filipa.. Szybko bardzo szybko i nawet nie latał po rowach:)

Jak by Chuchała jechał R4 to pewnie Kajetanowicz też by przyśpieszył, Stara gwardia ( Kuchar, Bębny itd.) muszą prędzej czy później ustąpić młodym.

GeKo - Nie 03 Cze, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Grubo jest. Szczególnie Nivette - chłopak z Warszawy

Ciekawe czy robi zapoznania tak samo jak jego brat parę lat temu.


acik666 napisał/a:
No tak ale ja bym się jeszcze nie podniecał wynikami tego rajdu a co do Tomaszczyka to jazda na opis to jazda na opis

Większość znawców podniecała się onboardem z Cieszynki nie wiem czemu, widać jazdę na pamięć szybką jak diabli ale na pamięć....

+1
Trzeba ze dwa sezony pewnie zrobić w RSMP żeby ogarnąć OSy :]

acik666 napisał/a:
Jak by Chuchała jechał R4 to pewnie Kajetanowicz też by przyśpieszył

Dokładnie, myślę że póki co Kajto spokojnie kontroluje sytuację, co nie zmienia faktu że Siemanko co raz milej mnie rozczarowuje. Inna sprawa że w tym roku konkurencji brak.
Starych zawodników co raz mniej, a świeżej krwi z budżetami nie widać.

Marek23 - Nie 03 Cze, 2012

GeKo napisał/a:
acik666 napisał/a:
Jak by Chuchała jechał R4 to pewnie Kajetanowicz też by przyśpieszył

Dokładnie, myślę że póki co Kajto spokojnie kontroluje sytuację, co nie zmienia faktu że Siemanko co raz milej mnie rozczarowuje. Inna sprawa że w tym roku konkurencji brak.
Starych zawodników co raz mniej, a świeżej krwi z budżetami nie widać.

Być może tak jest. Ale biorąc pod uwagę który to jest jego sezon rajdowania wogóle to jednak jest ogromny progres. I jeśli w przyszłym roku dostanie R4 to bedzie walka. Bo w tym momencie Kajto jedzie sam.

ŁukaszS3 - Nie 03 Cze, 2012

Siemanko na 1 OS dzisiaj tylko 0.8 s straty do Kajta jednak potem ponad 10 sek :/
Marek23 - Nie 03 Cze, 2012

Tak jak mówię,jeszcze nierówna forma,ale jest dobrze. Pamiętajmy,,że jeśli na oesie ma 0,8 sek Nką to znaczy,że tak naprawdę jedzie szybciej niż Kajto i bardziej ryzykuje.
ŁukaszS3 - Nie 03 Cze, 2012

Forma nie równa może być może też jakieś problemy...

Marek23 napisał/a:
Pamiętajmy,,że jeśli na oesie ma 0,8 sek Nką to znaczy,że tak naprawdę jedzie szybciej niż Kajto i bardziej ryzykuje.


Prawda to!

Bad-i - Nie 03 Cze, 2012

Widzę ze na 11 Kajto znowu chłopaków zmasakrowal

A Bębny dalej na koncu

Marek23 - Nie 03 Cze, 2012

Oes 12, Chuchała 1.5 sek do Kajta :]
To co Nivette robi to jakaś masakra. Czy ta fiesta jest aż tak szybka? Klepie Zawadę w clio R3 aż miło (notabene teraz widać gdzie jest Zawada, a gdzie Siemanko :] )

Bad-i - Nie 03 Cze, 2012

ciekawe czy Nivette był razem z Grzybem i Stalmachem :]

a tak na serio to szybko idzie. Nie wiem skad ma fieste (bo Marcin to ma po Maciejewskim) ale musi byc szybka

Koto - Nie 03 Cze, 2012

Nivette grube tempo narzucił, obstawiałem, że zakończy już wczoraj rajd ale wciąż jedzie, jak dojedzie do końca to szacun. Za to Tomaszczyk dostał chyba jakąś dojechaną furę bo to na pewno nie są jego normalne czasy, wczoraj przed wycofaniem i dzisiaj na pierwszych odcinkach. Zawada zaś tak nie dostaje, rozjeżdża się i już dzisiaj jest najszybszy w ośce, a Clio szybsze od DS'a raczej nie jest, wiadomo, że Siemanko już dużo dalej jest ale też warunków jak on nie ma chyba nikt, nie spierdolił tego i jest na takim poziomie na jakim powinien byc, w przyszłym roku już powalczy o generalkę.

No i karwa dlaczego nie ma żadnego żadnej oficjalnej informacji od organizatora/związku w temacie Grzyba i Stalmacha?

Marek23 - Nie 03 Cze, 2012

Nivette po oes 13 już 9 w generalce :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group