To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

Kamill - Pią 24 Lut, 2012

Bonczek napisał/a:
Regulujesz metabolizm jedząc regularnie - u mnie się sprawdziło. I wcale nie ma z tym tyle problemu ile może się wydawać - chociaż 1,5 miesiąca temu było to dla mnie nierealne ;)

Tak jest, przyspiesza sie metabolizm.
Dla mnie liczenie kalori to takie opim dla ludu. Z jednej strony mówi się że trzeba jeść mało kaloryczne potrawy z drugiej wszyscy trąbią ze oliwa z oliwek i olej rzepakowy (przyciez to czysty tłusz, ile to kalorii :) ).
Trzeba z rosądkiem próbować, nie popadac w żadne ekstrema i sprawdzac jak organizm reaguje.
Dobrze też jest pójść do dietetyka, jeżeli ktoś jest zdeterminowany, zaoszczędzi mu to czasu i pieniędzy i przełoży się na wyniki, oraz motywacje w sposobie odżywiania. Wiadomym jest, że jeżeli dietetyk powie że to można, a tego nie, to tak jest. Jeżeli to samo przeczyta się w internecie, to nie można być tego do końca pewnym i podświadomie nie przekonuje nas to w 100% co nie przekłada sie na pełną determinację.
Dodatkowo jeżeli chodzi sie do dietetyka przez pewien okres regularnie on zapisuje wyniki i analizyje je pod kątem diety, gdyż wie co i jaki moze mieć wpływ, nie eksperymentuje na ślepo (mowa oczywiście o dobrym dietetyku, w wwa moge dać namiar bo kolega chodził).

Tak samo z trenerem na siłowni, jeżeli powie nam jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, robimy je z większa pewnością i zaangażowaniem bez pozostawiania sobie marginesu czy aby nam to nie szkodzi.

zefir - Pią 24 Lut, 2012

bo są kalorie łatwiej i trudniej przyswajalne a oliwa z oliwek czy olej lniany przyspieszaja trawienie z tego co mi wiadomo,

ja np. nie licze kalorii, ale staram sie jesc rzeczy (ryby, indyk, warzywa, ser biały, jajka głównie) poprostu łatwiej przyswajalna i jak najmniej tłuszczy żeby miały, ot co

a dietetyk zawsze oprze się o piramide żywienia :)

Kamill - Pią 24 Lut, 2012

zefir napisał/a:
..

a dietetyk zawsze oprze się o piramide żywienia :)

Może tak może nie, mój znajomy był naprawde sporej wagi i udało mu sie zejść. Ale np mimo że ryby sa na samej górze on ich akurat nie mógł jeść za dużo, albo nawet wcale ...
Ja sie na tym nie znam aż tak, ale to zapamiętałem.

Cartoon - Pią 24 Lut, 2012

zefir napisał/a:
polecam na konsole ufc personal trainer, zajebista wydolnosciowka!


Wczoraj zrobiłem sobie godzinną sesję na górne partie :) Dawno się tak nie zmachałem ;)

pP - Pią 24 Lut, 2012

serio polecacie to? z checia cos pogram co mnie zmeczy przy graniu! :)
zefir - Pią 24 Lut, 2012

pP masakra jest, zalezy od tego ile wlozysz serca w trening, ale po 30/40 minutach pełnego zaangażowania mam dosyc życia :D zajebista alternatywa na robie wydolnosciowki i spalania jak sie nie chce ruszyc dupy na siłke :)
pP - Pią 24 Lut, 2012

trzeba miec kamere i ile kontrolerów?
zefir - Pią 24 Lut, 2012

kamerka i chyba dwa kontrolery, dzis sprawdze czy da sie na jednym grac :) !
Pirania - Pią 24 Lut, 2012

Ciekawe ze kilka lat temu człowiek jadł i pił co i kiedy chciał, uprawiał sporty i było dobrze i szczupły był...

czy to już starość :D ?

zefir - Pią 24 Lut, 2012

no rejczel! i siedze codziennie po 8/9h na dupie w pracy a kiedys nie mogli mnie z roweru/boiska ściągnąć :)
Bonczek - Pią 24 Lut, 2012

Racja z tym dietetykiem i trenerem - zdecydowanie zwiększa motywację i dodaje wiary :]
Cartoon - Pią 24 Lut, 2012

Na jednym da się robić normalny trening.
Dwa są potrzebne do ćwiczenia uderzeń itd

Michał - Pią 24 Lut, 2012

Może mi ktoś napisać jak wyglądają takie posiłki ? chodzi mi o te 5 posiłków dziennie

bończur ? zefir ( zefcio , tylko pomiń gorzałę :D ja juz nie garuje tak ostro :) )

zefir - Pią 24 Lut, 2012

sniadanie, platki z owocami i mlekiem lub jajecznica z pomidorem, pieczarkami ,
serek do pracy
po pracy ryba/indyk z czyms lajtowym (salatka ze swiezych warzyw) lub kuskus czy ryz brazowy
kolacje owoce, bialko, błonnik,

was79 - Pią 24 Lut, 2012

Dziś mega dzień:
Łącznie 16 kilometrów zjazdu na nartach (8 x czantoria, trasa czerwona FISowska) w tempie, że wyściółke z kasku mogłem wykręcać, do tego po południu 20 basenów :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group