To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Anonymous - Śro 23 Sty, 2013

ŁukaszS3 napisał/a:
30 km z Murteru


chwilunia... ale Murter jest koło Zadaru a Zaton koło Dubrownika czyli 300km a nie 30km odległości :lol2:

chyba, że tam jest tyle Zatonów co w Polsce "Nowych Wsi" ;)

U mnie jak zwykle problem z urlopem ale jestem za integracją :)

M - Śro 23 Sty, 2013

Jeden Zaton jest na północy a drugi koło Dubrovnika.
Michał - Śro 23 Sty, 2013

My sie zastanawiamy nad wypożyczeniem łodzi i skippera w CRO. Ale to odległe plany.
M - Śro 23 Sty, 2013

Michał napisał/a:
My sie zastanawiamy nad wypożyczeniem łodzi i skippera w CRO. Ale to odległe plany.

Właśnie tym się różnią wakacje z rodziną od wakacji w narzeczeństwie że jedyny Skipper jaki Ci przychodzi na myśl to ten :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


was79 - Śro 23 Sty, 2013

:rotfl:
anjas - Śro 23 Sty, 2013

ŁukaszS3 napisał/a:
Tylko Panowie byłem w Zatonie co prawda z 15 lat temu i powiem szczerze że tam akurat to słabo jest...


Jak bym był bez dzieci to pewnie też bym ocenił średnio. Ale dla dzieci zajebongo.
No i przez 15 lat to pewnie troche sie zmieniło - wybudowali m.in. apartamenty, w których mieszkaliśmy, bo w tych starych standard był marny.

PiTT - Śro 23 Sty, 2013

no dobra, podróż do Chorwacji to min. 18 godz. w drodze
nawet jak nad nasze morze liczyć te 7 godz. to jakby nie było trochę krócej :D
w zeszłym roku byłem w Jastrzębiej przed sezonem, czyli końcówka czerwca i było całkiem przyjemnie ze względu na pustki, ale jak zwalą się wczasowicze to można dostać okoorwienia szczególnie z małym dzieckiem
niestety pogoda mocno średniawa była i w żaden sposób nie można tego porównać z wyjazdem do CRO ;)

Pirania - Śro 23 Sty, 2013

mimo, że osobiście jestem dość wytrzymała to powrót w zeszłym roku dal mi ostro w kość... byłam mega wykończona. W życiu nie wybrałabym się z dzieckiem w taka podróż autem, no chyba, że na 3 postoje to może wtedy dałoby rade bez zbędnej napinki, bo jedno jest pewnie na pewno warto.
ŁukaszS3 - Śro 23 Sty, 2013

anjas napisał/a:
Jak bym był bez dzieci to pewnie też bym ocenił średnio. Ale dla dzieci zajebongo.


Andrzeju 15 lat temu to JA byłem dzieckiem :D W tym roku kończę 25 lat :>

I właśnie miałem wrażenie że np w porównaniu do Włoch gdzie jeździłem wcześniej przez 4 lata to jakoś tak kulawo było. Ale jak mówię było to 15 lat temu i nie mam powodów by Ci nie wierzyć że rozinęło się to w jakiś sposób.

AleX_R53 napisał/a:
chwilunia... ale Murter jest koło Zadaru a Zaton koło Dubrownika czyli 300km a nie 30km odległości

chyba, że tam jest tyle Zatonów co w Polsce "Nowych Wsi"


Na to wygląda bo jeden Zaton jest zaraz przed mostem którym wjeżdzasz do Sibienika skręcasz w lewo i to jest zjazd do Zatonu.

Rasputin - Śro 23 Sty, 2013

Michał napisał/a:
My sie zastanawiamy nad wypożyczeniem łodzi i skippera w CRO. Ale to odległe plany.

Też taki plan mielismy ale w tym roku zwycięży chyba kamper i europa zachodnia. Daj zna jak coś w tej kwestii bedziesz ogarniał.

michool_vt - Śro 23 Sty, 2013

jakbym miał jechać do cro z dzieckiem to zapewne strzelilbym nocleg np. w budapeszt,
w zeszłym roku klima mnie załatwiła w drodze powrotnej, antybiotyki musiał byc

Chloru - Śro 23 Sty, 2013

PiTT, w czerwcu dojechałem z Częstochowy do Plitwic w niecałe 12 godzin (mimo wypadku koło Siewierza i objazdu). Z Waw do Częstochowy jedzie się teraz ~2h. Skąd się wzięło 18 nie wiem. Do dziś nie dostałem żadnej fotopamiątki. Trasa przez Czechy-Austrię-Słowenię. W trasie 3 postoje, ostatni kawałek jechaliśmy starą drogą przez góry więc raczej tempo spacerowe (wioski, tiry, deszcz).
kamil - Śro 23 Sty, 2013

a Pitt pisał o trasie z Wawy do Dalmacji, więc jak widzisz 18 h jest jak najbardziej realne
Anonymous - Śro 23 Sty, 2013

a Pitt pisał o trasie z Wawy do Dalmacji, więc jak widzisz 18 h jest jak najbardziej realne
M - Śro 23 Sty, 2013

Ja jechałem 12h prawie od granicy z czarnogórą 12h do granicy polskiej, co z tego jak potem 8h jechałem do warszawy (był remont katowickiej i jechało się 60km/h).
A jeszcze miałem padającą cewkę na jednym cyl. więc nie mogłem pędzić tak jak chciałem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group