To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Bad-i - Pon 06 Sie, 2007

narazie to musze odespac wczorajsze - ale jak sie zbierze grupa to jade na bank.
Anonymous - Pon 06 Sie, 2007

ja jade na nastepne monaco :539:
Bad-i - Wto 07 Sie, 2007

JIMEK napisał/a:
ja jade na nastepne monaco :539:


uż ty :569:

lenny - Wto 07 Sie, 2007

JIMEK napisał/a:
ja jade na nastepne monaco


elegancko, ale to dopiero maj przyszłego roku... bilety pewnie od 600E będą... masakra!!

Bad-i - ile płaciliście za hungaroring??

Bad-i - Wto 07 Sie, 2007

lenny napisał/a:


Bad-i - ile płaciliście za hungaroring??


ja placilem 250 euro za silver stand (piatek-niedziela)

lenny - Wto 07 Sie, 2007

mnie bilet kosztował 350E - tylko niedziela... monza chyba jeden z drozszych GP jest niestety. Plus taki ze zadnych innych kosztow nie bede mial - wtym czasie bede 150km od Monzy na wakacjach wiec glupio byloby przepuscic taka okazje...
Bad-i - Wto 07 Sie, 2007

Lenny to cos sporo placisz - z tego co ja znalazlem na trybune 8 to bilet kosztuje 346 euro ale piatek-niedziela. No chyba ze ty placisz calosc a bedziesz tylko w niedziele bo tak ci pasuje
lenny - Wto 07 Sie, 2007

place 295E za bilet + ubezpieczenie jakieś + przesyłka + fee = wychodzi okolo 350E:/
Bad-i - Wto 07 Sie, 2007

lenny napisał/a:
place 295E za bilet + ubezpieczenie jakieś + przesyłka + fee = wychodzi okolo 350E:/


dżizas :550:

lenny - Wto 07 Sie, 2007

no właśnie...:/
ale klamka juz zapadla, jade!

powiedz mi Bad-i - miejscowke dostajesz przy wejsciu na sektor, zgadza sie?
a jak ze sprzetem, mozna wnieść aparat czy wode na przyklad?

Bad-i - Wto 07 Sie, 2007

mozesz miec miejscowke juz na bilecie - a aparaty itd.. mozesz wniesc bez problemu
CHRZANEK - Wto 07 Sie, 2007

Pozwole sobie wkleić artykul z serwisu autoklub (co prawda nie o samym Robercie, ale interesujący) :

Ferrari kusi Hamiltona
Zbliżony do Fiata, turyński dziennik Tuttosport poinformował, że Ferrari zaproponowało Lewisowi Hamiltonowi 35 mln dolarów za przejście z McLarena. Lewis zastąpiłby w składzie Felipe Massę. Tuttosport wyjaśnia, iż Ferrari zamierza wykorzystać obecną sytuację w McLarenie i namawia Hamiltona do zmiany zespołu. Lewis miałby zostać "prawdziwym" następcą Michaela Schumachera.

Jean Todt, pytany na Hungaroringu o Hamiltona, odpowiedział, że to plotki nie mające nic wspólnego z prawdą. Z drugiej strony, według dziennika Marca, Fernando Alonso złożył ultimatum Ronowi Dennisowi - "Hamilton, albo ja". Ojciec Fernando, Jose Luis Alonso i menedżer kierowcy, Luis García Abad podobno radzili się Flavia Briatore, jak zerwać kontrakt z McLarenem. Marca ocenia obecną sytuację w McLarenie jako totalną wojnę i uważa za "naturalny" powrót Fernando do Renault, choć ciekawą opcją byłby BMW Sauber.

- Mamy podpisane długoletnie kontrakty z obydwoma kierowcami - mówi Ron Dennis. - Zamierzamy przestrzegać naszej części umowy i mamy nadzieję, że kierowcy będą przestrzegać swojej części, bo w końcu o to chodzi w kontrakcie. Jednocześnie zamierzamy ściśle przestrzegać obowiązującej w teamie zasady równości kierowców. Co do zasad, nie pójdziemy na kompromis. Uczynimy wszystko, żeby kierowcy McLarena byli traktowani jednakowo. Będziemy nadal działać jako zespół F1, przestrzegający określonych wartości i jeżeli ktoś nie chce w tym uczestniczyć - bez względu na jego miejsce w naszej organizacji - jest to jego wybór. My nie odstąpimy od naszych zasad.

"McLaren nie traktuje mnie jak mistrza świata" - stwierdził Alonso, który od soboty nie rozmawia z Lewisem Hamiltonem.

lenny - Wto 07 Sie, 2007

ciekawe ciekawe... interesująco się robi. Wyścigi spokojne są ale za to dzieje się poza torem sporo...

Ja sądze że Roberto powinien przejść do MacLarena! :564: oj działoby się... :546: :546:

Loko - Śro 08 Sie, 2007

http://www.planet-f1.com/...2645179,00.html

Ciekawe info w temacie, Alonso ma być wolny na 2008 rok. Ciekawe czy opuści mclarena i jeśli tak to do ajkiego teamu pójdzie, moze ferrari zamaist massy?, ale bardziej prawdopodobne wydaje się bmw które jeszcze nie ma sfinalizowanego kontratu z heidfeldem i w dodatku na lini heidfeld-kubica tez chyba nie uklada sie najlepiej, albo powrót do renault za fissicele.

lenny - Śro 08 Sie, 2007

Loko napisał/a:
moze ferrari zamaist massy?, ale bardziej prawdopodobne wydaje się bmw które jeszcze nie ma sfinalizowanego kontratu z heidfeldem i w dodatku na lini heidfeld-kubica tez chyba nie uklada sie najlepiej, albo powrót do renault za fissicele


myślę, że taki scenariusz moze mieć miejsce... powrót do renault byłby spektakularnym wydarzeniem!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group