To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Anonymous - Sob 21 Lis, 2009

Hahaha, dobra wiadomość dla Jacka Czajki ,który ciuła punkty do licencji i jeździ w tych kaesjotach :lol2:
Marek23 - Sob 21 Lis, 2009

p106rallye napisał/a:
Hahaha, dobra wiadomość dla Jacka Czajki ,który ciuła punkty do licencji i jeździ w tych kaesjotach :lol2:

Niech ktos zadzwoni do Czajki!!! Mam już nowe WRC i to prawda. Czaja pewno właśnie trenuje na pachołkach...

Jacek - Sob 21 Lis, 2009

Marek23 napisał/a:
p106rallye napisał/a:
Hahaha, dobra wiadomość dla Jacka Czajki ,który ciuła punkty do licencji i jeździ w tych kaesjotach :lol2:

Niech ktos zadzwoni do Czajki!!! Mam już nowe WRC i to prawda. Czaja pewno właśnie trenuje na pachołkach...

wyciągnąłeś mnie spod M1...jutro i tak jadę, lubię zdeklasować przeciwników słąbym sprzętem

matt - Sob 21 Lis, 2009

heh a ja tu już rozkminiałem jak przenieść wyjazd w alpy, żeby się załapać jeszcze w tym sezonie i nie stracić punktów z Kajtków na:

Cytat:
Zarząd Okregowy PZM w Krakowie organizuje szkolenie i egzamin na licencje P, R2,które odbędą się w siedzibie Automobilklubu Krakowskiego ul. Na Barciach 6 w dniu 29 listopada o godz.10.00.
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na załączonym druku do dnia 28.11 na adres a.borowiczka@wp.pl


:rotfl:

Jacek - Sob 21 Lis, 2009

pierdole jednak nie jadę, wolę tą kasę w trening wpakować, wpisowe+paliwo+szama300-350zł więc pośmigamy sobie na torze :>
Anonymous - Sob 21 Lis, 2009

;D
fydi - Sob 21 Lis, 2009

mam nadzieję, że teraz mniej imprez dla amatorów przełoży się w jakość.
matt - Sob 21 Lis, 2009

ja jade bo jest opcja na miszcza klasy w całym sezonie BMKA :> ... inaczej to bym olał sprawe i teraz na mieście już siedział z % w ręku xD
Anonymous - Sob 21 Lis, 2009

jacek czajka napisał/a:
zapinam w kalesony jednak nie jadę, wolę tą kasę w trening wpakować, wpisowe+paliwo+szama300-350zł więc pośmigamy sobie na torze

To Wałbrzycha też nie jedziesz? :P

Jacek - Sob 21 Lis, 2009

AndreXSi napisał/a:
jacek czajka napisał/a:
zapinam w kalesony jednak nie jadę, wolę tą kasę w trening wpakować, wpisowe+paliwo+szama300-350zł więc pośmigamy sobie na torze

To Wałbrzycha też nie jedziesz? :P

no tak, szkoda sensu :] pojedziemy za to na os do sąsiada w lesie na opis :pom:

Anonymous - Sob 21 Lis, 2009

jacek czajka napisał/a:
szkoda sensu

hm... zagłębiając się to dobre stwierdzenie ;)

Opole mógłbyś jednak pojechać :]

Jacek - Pon 23 Lis, 2009

matt, jak tam poszło?
matt - Pon 23 Lis, 2009

jacek czajka, plan wykonany 1 klasa 10 gen, ale przez głupote blisko zwały było ;D (dwie opony zaliczone, w tym jedna na ostatniej próbie :wall: tak coś koło 5 w gen by mogło być) KJS-ik bardzo sympatyczny, 1x kostka, 2x szuter+błoto mega śliskie, bez typowego kręcenia wokół pachoła, tylko trochę szybsze, i generalnie bardziej na zimówke niż letnią, wyniki były szybciej niż planowano i było gdzie usiąść i wypić kawę czekając na nie :jupi:
Jacek - Pon 23 Lis, 2009

no to spoko, bo słyszałem że same placyki i pachołki
gratki wyniku :faja:

matt - Pon 23 Lis, 2009

dzięks, słyszeć dobrze słyszałeś ale startowałem w znacznie większych pachołkolandiach, a tu wg. mnie dało się coś pojechać, zresztą sam oceń, dwie próby tu są nakręcone (jedna pod sam koniec filmu) http://www.youtube.com/watch?v=CQ8SKlDCCTo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group