To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

oczywiście ciśnijcie beke , sam na siebie jestem zły , bo straciłem fchuj czasu , pieniędzy niewiele .

Zechce mi ktos obejrzć tą astrę w jakim jest stanie ? http://otomoto.pl/opel-as...-C25151162.html

Bonczek - Czw 19 Lip, 2012

:wall:
M - Czw 19 Lip, 2012

Może Kenet coś doradzi?
Rasputin - Czw 19 Lip, 2012

Czesiu mi tylko ciebie szkoda bo minie lato i nic nie po upalasz :faja:
Zaraz zima i wpadnie ci pomysł mocnego rwd do latania po lasach :]

Swoją droga to GSI tańsze niz maluchy :lol2:

martin.h - Czw 19 Lip, 2012

Czesio napisał/a:
Zechce mi ktos obejrzć tą astrę w jakim jest stanie ? http://otomoto.pl/opel-as...-C25151162.html


Za 1500 zł to pewnie bardzo zadbana, prawdziwa okazja :wall:

Czesiu nie obraź się, ale Twoją historię z motoryzacją póki co można określić jednym zdaniem: "Chcę mieć samochód, ale nie mam pieniędzy".

koma600 - Czw 19 Lip, 2012

w stanie późny Janusz :lol2:
Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

Dobra wyłuszczę mój tok rozumowania

astra g tak którą mam w garażu zostanie na dd , ma założony sekwencyjny gaz grzane dupy itd

astra f ta z linku ma taki sam silnik jak ten który ja kupiłem , do tego mam 2 kubełki (dzięki uprzejmości nonama) i nie problem było by w niej wywalić całe wnętrze i zrobić sobie auto do upalania w budżecie poniżej 5000 zł. Najważniejsze w jakim stanie jest ta buda z linku.


Swapa na 100% doprowadził bym do końca tylko miał bym problem z poźniejszą sprzedaża takiego kundelak , mój opóźniony zapłon uznał ze to bez sensu. Najgorsze że w okoliczy nie ma takiego silnika jak potrzebuje i to jest największy ból. zastanawiam się czy nie kupić silnika po prostu na allegro i czekać na paczkę

siema - Czw 19 Lip, 2012

Komedia pomyłek.
Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

pytanie brzmi czy zechce mi ktos podjechać zobaczyć tą astrę , chodzi tylko i wyłącznie o blacharkę
Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

Czesio,kurwa,chcesz cos na nakuwiania to bierz mojego puga a nie znowu jakies rzezbienie w gównie
Barejka - Czw 19 Lip, 2012

naprawde prawdziwa komedia ze 3 miesiace temu kazdy Ci mowil nie kupuj nastepnego gowna, ale czeslaw jest madrzejszy i kupil :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wall: :rotfl: :rotfl:
ta astra z linku to na oko widac ze kupa, za 1500zl nie kupisz sredniej klasy roweru uzywanego, a co dopiero samochodu ktorym chcesz upalac :wall: :rotfl:
jest wiele ciekawszych propozycji ktore beda lepsze od astry ;D

Kamill - Czw 19 Lip, 2012

Pisałeś do Keneta ? Przecież ona ma silnik z tej astry którą teraz składa na gratach z tej co drzewo woziła na dachu.
Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

Barejka napisał/a:
a astra z linku to na oko widac ze kupa, za 1500zl nie kupisz sredniej klasy roweru uzywanego, a co dopiero samochodu ktorym chcesz upalac


Barej , ty jesteś mobilny , weź podjedź ją oglądnij :D


Rabarbar , kiedyś byłem zakochany w 205 , ale już mi przeszło :)

Anonymous - Czw 19 Lip, 2012

ok,kupuj tą astre :wall:
Barejka - Czw 19 Lip, 2012

Czesio, jestem mobilny ziom, ale sory jak mam sie schylac i zagladac pod takiego kundla to wole sie przekimac i glowy sobie nie zawracac ;) odpusc temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group