To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

ictus - Pon 22 Lis, 2010

ziober napisał/a:
"jest, jest! jedynke i wio! nic sie nie stało"

hehe dobry komentarz :)
lepszy niz standartowe "jjjjjjjjjaaa pierdoooole" :D
jarek-malopolska - Pon 22 Lis, 2010

http://www.youtube.com/wa...player_embedded tu jeszcze raz dzwon hankiewicza z innej strony, na prawde, ogladajac to, to tak jak maras napisał, ja nie wiem jak on sie chciał shamowac na wilgotnej, zasyfionej nawierzchni do P90 z takiej predkosci o_O
misiek86electro - Pon 22 Lis, 2010

106 napisał/a:
jest i akcja :D

polecam 0:16 oraz nasz plener w 2.27




3:12 między nogami tego słupa ktoś przeszedł, zostało tylko troche lakieru i tor jazdy...

Marek23 - Wto 23 Lis, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded tu jeszcze raz dzwon hankiewicza z innej strony, na prawde, ogladajac to, to tak jak maras napisał, ja nie wiem jak on sie chciał shamowac na wilgotnej, zasyfionej nawierzchni do P90 z takiej predkosci o_O

Jeszcze stroną żony walił :wall: Mógł się próbować wpasować w P90, czasu na zastanowienie na blokach trochę było...

Michał - Wto 23 Lis, 2010

na rajdach to ja tam sie nie znam
ale janik sie najebał, upalał i go policja zatrzymała po tym jak władował sie w sciane hotelu w którym mieszkał
taka informacja ...

Meehow - Wto 23 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
jarek-malopolska napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded tu jeszcze raz dzwon hankiewicza z innej strony, na prawde, ogladajac to, to tak jak maras napisał, ja nie wiem jak on sie chciał shamowac na wilgotnej, zasyfionej nawierzchni do P90 z takiej predkosci o_O

Jeszcze stroną żony walił :wall: Mógł się próbować wpasować w P90, czasu na zastanowienie na blokach trochę było...

Albo w zataśmowany lewy :)

ade - Wto 23 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
jarek-malopolska napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded tu jeszcze raz dzwon hankiewicza z innej strony, na prawde, ogladajac to, to tak jak maras napisał, ja nie wiem jak on sie chciał shamowac na wilgotnej, zasyfionej nawierzchni do P90 z takiej predkosci o_O

Jeszcze stroną żony walił :wall: Mógł się próbować wpasować w P90, czasu na zastanowienie na blokach trochę było...


wlasnie mialem zapytac bardziej doswiadczonych drajferow czy nie bylo opcji skladania sie w prawy?? mi tak w pierwszej chwili przyszlo do glowy, zeby probowac juz na farta pakowac sie w prawo... wiem, ze pewnie na czarnym by sie nie udalo zmiescic no ale zawsze

GeKo - Wto 23 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
eszcze stroną żony wali

Instynkt samozachowawczy zawsze działa, dlatego częściej cierpią piloci niż kierowcy.

ictus - Wto 23 Lis, 2010

on nie mial sie z czego tam skladac :)
Marek23 - Wto 23 Lis, 2010

Michał napisał/a:
ale janik sie pomylony, upalał i go policja zatrzymała po tym jak władował sie w sciane hotelu w którym mieszkał
taka informacja ...

Pijany rozumiem? No to mistrz...

Mick - Wto 23 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
Michał napisał/a:
ale janik sie pomylony, upalał i go policja zatrzymała po tym jak władował sie w sciane hotelu w którym mieszkał
taka informacja ...

Pijany rozumiem? No to mistrz...


jaki pijany... zaledwie 2-3 piwka wypił... :rotfl:

Jaco - Wto 23 Lis, 2010

Podobno 1,5 wydmuchał.... :wall: jak można być takim idiotą...
CHRZANEK - Wto 23 Lis, 2010

Marek23 napisał/a:
Pijany rozumiem? No to mistrz...


Pojeb a nie mistrz.

Wg mnie jeździć umie, ale odpowiedzialności zero

GeKo - Wto 23 Lis, 2010

gościa nie bronię, ale że koledzy dopuścili do tego żeby wsiadł w furę to pogratulować kolegów. WSTYD
Bad-i - Wto 23 Lis, 2010

GeKo napisał/a:
gościa nie bronię, ale że koledzy dopuścili do tego żeby wsiadł w furę to pogratulować kolegów. WSTYD


To samo chcialem napisac, ale domyslam sie ze nie On jeden byl na bani.

Z drugiej strony jak zobaczyli psy to powinni wszyscy jakos sie zastawic i udawac glupa (ja bym kumpla bez walki nie oddal w rece policji)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group