To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

Nowocień też jakoś nie za szybko. Często lał fwd z RSMP,a tu jakoś nie błyszczy...
Przem_106 - Sob 15 Paź, 2011

Niestety albo stety Sołowow mistrzem nie będzie. Nawet jak by wygrał dzisiejszy dzien i Rajd. Przy wczorajszym wygranym dnia przez Boufiera juz go nie dojdzie. Zabraknie 1,5 punktu. Mistrzem moze byc tylko Bufet lub Kajto. Oczywiscie jesli wyniki Polskiego zostaną takie jakie są.
qbus - Sob 15 Paź, 2011

Cytat:
Nowocień też jakoś nie za szybko.

Dziś spierdolił ten pierwszy oes, wczoraj moim zdaniem mega szybko, wbijał się miedzy Citroeny.

Masakra... kibice informują o śniegu na oesie i okolicach 2 stopni.

Cytat:
Kierowcy Peugeotów mogą już praktycznie żegnać się z tytułami w RSMP i MSR


Jak podaję ro... mi się liczyć nie chce :)

Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

qbus napisał/a:

Dziś popsuty ten pierwszy oes, wczoraj moim zdaniem mega szybko, wbijał się miedzy Citroeny.

Czyli takie C2 jednak jest szybszym autem niż Honda? No w sumie jak tam tak ślisko to może tak być... Fajne warunki tam mają xD

Koto - Sob 15 Paź, 2011

Kuchar stoi, Kajtek już oczko wyżej.

Nawet 2 :)

Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

Kajto ładnie, jednak potrafi na opis pojechać.
Koto - Sob 15 Paź, 2011

Mi się wydaje, że czołówka trochę zwolniła w tych warunkach, a Kajtek jedzie ile może żeby byc jak najwyżej.
Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

I tak ma byc. Kurde,zycze mu! Chuchała wysoko, kurde jedzie se Wojtek troche.
Koto - Sob 15 Paź, 2011

Jest takim trochę wygranym tego rajdu, w ciężkich warunkach, dobrym tempem i bez przygód (poza szykaną). Jak tak dojedzie do końca to szacun.
Przem_106 - Sob 15 Paź, 2011

http://rallyonline.pl/ind...=pnews&&s=34428

Tu wyliczenia punktowe na tą chwilę, ale jesli Boufier ukonczy rajd nawet na odległej pozycji to mimo zera za dzien i zera na koniec powinien miec 15pkt za wczoraj. Daje mu to 184,5pkt, czyli 0,5 za Kajtem :]

Jaco - Sob 15 Paź, 2011

Ja trzymam kciuki za Kajta, bo należy się mu ten tytuł, chłopak od połowy sezonu klei budżet jak może, a tu jeszcze po polskim Sołek oprotestował mu furę ( jego prawo, ale jak sobie przemyślałem temat to chyba nikt z tego teamu czyli Kajto i Rallytechnology w obecnej sytuacji nie pozwoliłby sobie świadomie na jakieś odstępstwo od regulaminu, bo za dużo mają do stracenia)


Co do jazdy Kajta w Koszycach to mega go podziwiam, bo auto nie jest przygotowane do końca tak jak powinno z powodu całego zamieszania z badaniem,, plombami itp., a pod maską prawdopodobnie siedzi seryjny motor...

Bad-i - Sob 15 Paź, 2011

Przem_106 napisał/a:
http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=34428

Tu wyliczenia punktowe na tą chwilę, ale jesli Boufier ukonczy rajd nawet na odległej pozycji to mimo zera za dzien i zera na koniec powinien miec 15pkt za wczoraj. Daje mu to 184,5pkt, czyli 0,5 za Kajtem :]


Mam nadzieje ze Boufier odzyska na drugiej pentli 16 sek do Kornickiego i wskoczy na 10 :) - wtedy jak rozumiem bedzie pozamiatane?

Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

Jaco napisał/a:

Co do jazdy Kajta w Koszycach to mega go podziwiam, bo auto nie jest przygotowane do końca tak jak powinno z powodu całego zamieszania z badaniem,, plombami itp., a pod maską prawdopodobnie siedzi seryjny motor...

Dokładnie. Dużo słyszałem teorii,że ma problemy z jazda na opis. A tu proszę jedzie koncertowo. Z wyliczeń chłopaków z forum autoklub.pl raczej Kajto zrobi mistrza,musi tylko przejsc Chuchałe.

Bad-i - Sob 15 Paź, 2011

A co będzie jak Bryan przeskoczy 2-3 oski przed soba i bedzie 8 w RSMP?
Marek23 - Sob 15 Paź, 2011

Z autoklubu:
Jeśli dobrze liczę, to po 1. pętli Kajto jest 9. w klasyfikacji dnia i 3. w klasyfikacji rajdu. Bouffier jest daleko w klasyfikacji dnia i 11. w klasyfikacji rajdu.

Powiedzmy, że obydwoje odrobią na drugiej pętli minutę i nikt przed nimi nie odpadnie, to Kajto będzie kolejno 4. i 2., a Bouffier 16. i 5. Czyli Kajto wyprzedziłby go o 14 punktów - tzn. że ma Mistrza.

Bad-i, ja bardzo lubię i szanuję Bouffiego,ale dla dobra polskich rajdów niech lepiej Kajto ma mistrza. Chlopak jest szybki, ale nie ma kasy i taki tytul byc moze da mu budzet na przyszly rok. Inaczej moze byc tak,ze jedno szybkie 4wd w przyszlym roku mniej. A juz po protescie Solka to wogole. Jaki w biznesach kiedys,taki w rajdach teraz ku,tas jeden.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group