To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

kamil - Śro 23 Sty, 2013

Alex, ja tu wspieram i promuje Twoje marchewkowe zaciski i wahacze a Ty mi nóż w plecy ?
Za kare nie jedziesz z nami do Chorwacji !

Anonymous - Śro 23 Sty, 2013

kamil napisał/a:
Alex, ja tu wspieram i promuje Twoje marchewkowe zaciski i wahacze a Ty mi nóż w plecy ?
Za kare nie jedziesz z nami do Chorwacji !


:'(

M napisał/a:
Ja jechałem 12h prawie od granicy z czarnogórą 12h do granicy polskiej, co z tego jak potem 8h jechałem do warszawy (był remont katowickiej i jechało się 60km/h).
A jeszcze miałem padającą cewkę na jednym cyl. więc nie mogłem pędzić tak jak chciałem.


Ja jechałem 16h z Warszawy do Trpanj na półwyspie przed Dubrovnikiem (1650km bez użycia promu). W średnia z podróży tam i nazad:


kamil - Śro 23 Sty, 2013

no to spora miałes średnią....
M - Śro 23 Sty, 2013

Bez dzieci to można sobie popier.dalać
Anonymous - Śro 23 Sty, 2013

M napisał/a:
Bez dzieci to można sobie popier.dalać


O to to to to :>

Chloru - Śro 23 Sty, 2013

Pierdu pierdu ;-) Wracając z okolic Zadaru (Plitvice) do Katowic zrobiłem to w 12,5 godziny. Wyruszyłem w podróż o 5 rano. Zadar to Dalmacja... Środkowa ;D

Reasumując:
Bałtyk ssie, Chorwacja rządzi.
Jadąć z dzieciakami można sobie zrobić przerwę np. nad Balatonem albo namagać w nocy.
W jakimś artykule czytałem, że średni rozmiar miseczki w Chorwacji to D (http://facet.interia.pl/ciekawostki/news-najwieksze-piersi-maja-kobiety-z,nId,604456) :rotfl:

M - Śro 23 Sty, 2013

Zgadzam się, bałtyk jest słaby.
Zimna woda, drogo i ch.ujowo.

Chloru - Śro 23 Sty, 2013

M, i cycki mniejsze :rotfl:
anjas - Śro 23 Sty, 2013

[expert]
w Polsce średnia to DD, ale laski nie potrafią kupować staników. Kupują za małe miseczki a za duży obwód ;D
[/expert]

Pirania - Śro 23 Sty, 2013

anjas napisał/a:
[expert]
w Polsce średnia to DD, ale laski nie potrafią kupować staników. Kupują za małe miseczki a za duży obwód ;D
[/expert]


chcesz się douczyć czegoś w tym temacie :-) ? 99% sklepów w PL zawiera 5 podstawowych rozmiarów, reszty w ogóle nie ma na rynku, trzeba by kupować za granicą. To nic dziwnego bo branża odzieżowa w pl to też temat żena.. rzeka.

Anonymous - Śro 23 Sty, 2013

bzdura,nigdy nie mam problemów z zakupem
anjas - Śro 23 Sty, 2013

Pirania napisał/a:
anjas napisał/a:
[expert]
w Polsce średnia to DD, ale laski nie potrafią kupować staników. Kupują za małe miseczki a za duży obwód ;D
[/expert]


chcesz się douczyć czegoś w tym temacie :-) ? 99% sklepów w PL zawiera 5 podstawowych rozmiarów, reszty w ogóle nie ma na rynku, trzeba by kupować za granicą. To nic dziwnego bo branża odzieżowa w pl to też temat żena.. rzeka.


Wiesz, jak by Rasta nie miał nic przeciwko... ;d

Kamill - Śro 23 Sty, 2013

anjas napisał/a:
Pirania napisał/a:
anjas napisał/a:
[expert]
w Polsce średnia to DD, ale laski nie potrafią kupować staników. Kupują za małe miseczki a za duży obwód ;D
[/expert]


chcesz się douczyć czegoś w tym temacie :-) ? 99% sklepów w PL zawiera 5 podstawowych rozmiarów, reszty w ogóle nie ma na rynku, trzeba by kupować za granicą. To nic dziwnego bo branża odzieżowa w pl to też temat żena.. rzeka.


Wiesz, jak by Rasta nie miał nic przeciwko... ;d

Ty też jesteś bra fiterem ? No dziewczyny, jak by coś to zapraszamy :D

was79 - Śro 23 Sty, 2013

Anjas jest forfiterem
anjas - Śro 23 Sty, 2013

was79 napisał/a:
Anjas jest forfiterem


Fourfiterem, ogarniam 4 cycki na raz!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group