To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Jacek - Sob 05 Lut, 2011

w stajniach białej rasy, a o VEMS'a trzeba zapytać eksperta
Michał - Sob 05 Lut, 2011

:rotfl:
Koto - Sob 05 Lut, 2011

rabarbar napisał/a:
po dzisiajszych nartach nurtuje mnie jedno pytanie dotyczące snowbordu,(o ktorym nie mam zielonego pojęcia)-wiele lat temu gdy to sie zaczynało sporo osób jezdziło na desce w sztywnych butach (cos jak narciarskich),teraz sie praktycznie takich nie widuje,dlaczego i czym to sie rozni??


Dawniej tak wyglądał snowboard, dopiero później zaczęto zmieniac sprzęt w kierunku "miękkich" desek i butów, ze względu na to, że dużo łatwiej i się na nich uczy i przyjemniej jeździ, a wszystko wciąż zmierza w stronę freestylu. Znaczy się jazda na twardej też może byc przyjemna ale do tego potrzeba umiec dobrze jeździc. Wciąż spotyka się ludzi na twardych zestawach, z tą różnicą, że kiedy jeździli na takich bo tylko one były dostępne w Polsce, teraz świadomie robią to młośnicy carvingu czy szybkiej jazdy na krawędzi.

Anonymous - Nie 06 Lut, 2011

tiaaaa freestyle :rotfl: byłem w Harachovie,fajny snowpark tam jest,snowbordzistów od ch.uja a jakies rachityczne podskoki robiłem tylko ja,moj syn i jakies 2 laski-wszyscy na nartach

Dzięki za odpowiedz,myślałem ze to własnie w sztywnych butach jest łatwiej.
Zauwazyłem tez ze kiedys snowbordzisci wiecej zjezdzali ,dzis wielu raczej się zsuwa w poprzek stoku :lol2:

ade - Nie 06 Lut, 2011

rabarbar napisał/a:
tiaaaa freestyle :rotfl: byłem w Harachovie,fajny snowpark tam jest,snowbordzistów od ch.uja a jakies rachityczne podskoki robiłem tylko ja,moj syn i jakies 2 laski-wszyscy na nartach

Dzięki za odpowiedz,myślałem ze to własnie w sztywnych butach jest łatwiej.
Zauwazyłem tez ze kiedys snowbordzisci wiecej zjezdzali ,dzis wielu raczej się zsuwa w poprzek stoku :lol2:


tak i potem jest, ze snowboardzisci nisza stoki:d ja tam staram sie jezdzic szybko i nie przeszkadzac... ale mi skakanie nie wychodzi:D
nawet 180 prawie zawsze konczy sie gleba:(

Koto - Nie 06 Lut, 2011

rabarbar napisał/a:

Zauwazyłem tez ze kiedys snowbordzisci wiecej zjezdzali ,dzis wielu raczej się zsuwa w poprzek stoku :lol2:

Stary, zabrzmiało jak wyzwanie, zapraszam do Wisły na jakiś wyścig, ewentualnie pojedynek na skoczni :D Żeby była możliwośc rewanżu, później możemy powalczyc przy barze :P

Anonymous - Pon 07 Lut, 2011

Koto napisał/a:
rabarbar napisał/a:

Zauwazyłem tez ze kiedys snowbordzisci wiecej zjezdzali ,dzis wielu raczej się zsuwa w poprzek stoku :lol2:

Stary, zabrzmiało jak wyzwanie, zapraszam do Wisły na jakiś wyścig, ewentualnie pojedynek na skoczni :D Żeby była możliwośc rewanżu, później możemy powalczyc przy barze :P


Oj po co te nerwy,tak sobie tylko zajontszyłem ;D
To nie było wyzwanie tylko taka luzna obserwacja(zresztą nie tylko moja),ale ścignąć sie oczywiscie przy jakiejs okazji mozemy :jupi: skocznia odpada,walkowerem oddaje,stary jestem ,kosci kruche,dupa ciężka

Janusz - Pon 07 Lut, 2011

Cytat:
Oj po co te nerwy,tak sobie tylko zajontszyłem ;D


oj grabisz sobie, ja tu mam monopol na jatrzenie

kosmita - Czw 17 Lut, 2011

http://www.artofflightmov...TVBskp9uSJBHEyN
Marek23 - Czw 17 Lut, 2011

Rabarbar, grzeszysz xD

Cytat:
http://www.artofflightmov...TVBskp9uSJBHEyN


Drugi po Thats it, Thats all film Brain Farms, gdzie głównie udziela się Travis Rice, a także Scotty Lago,John Jackson, Nicolas Muller, Jake Blauvelt i jeszcze paru.
Jesienią tournee premierowe, na pewno w Warszawie też bedzie. Nawet jęsli ktoś się za bardzo nie interesuje, to i tak ten film mu sie conajmniej spodoba.

Jakarti - Czw 17 Lut, 2011

wlasnie chcialem cos takiego napisac.
SZOK :)

deski mnie nie jarajo ale jakość i zawartość przepotęga. az sie chce ogladac dalej.

Michał - Czw 17 Lut, 2011

Ale hardcore !!!!! MEEEEEEEGA MISTRZUNIOOOOOOOOOOOOOOOOOO
witdziałem thats it thats all ( akcja z kłodą i cellicą - bezcenna :D )


jedna sprawa
- animacjie sciagnięte z
braianfarm - z http://www.amateurmedia.n...s-in-cinema-4d/
quicksilver - http://greyscalegorilla.c...effects-part-1/
Fajny mają sprzęcior - canon 1d jest w pewnym momencie ... woooow . 15 tysia samo body ... sic :)

ale mimo wszystko, urywa jaja
maras - ile sie taki film nagrywa ? CAŁY SEZON ?

Jaco - Czw 17 Lut, 2011

Z.A.J.E.B.I.S.T.Y. :o
Konrad - Czw 17 Lut, 2011

Masakra
Marek23 - Czw 17 Lut, 2011

Michał napisał/a:

ale mimo wszystko, urywa jaja
maras - ile sie taki film nagrywa ? CAŁY SEZON ?

To jest 2 letni projekt, w sensie dwie zimy. Budżet liczony w milionach dolców. Film zniszczy, jadę jutro na deskę, pierd.ole wszystko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group