To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

106 - Sob 10 Lip, 2010

sa gdzies wyniki online?
jarek-malopolska - Sob 10 Lip, 2010

Panowie szybkie pytańko, mamy numer do kogo¶ kto jest "na miejscu" mick(choć może lepiej mu nie przeszkadzać), Łukasz S3 lub ktokolwiek inny kto tam JEST DZI¦ ?
Chce do kogo¶ zadzwonić, dopytać o pewne szczególy, czy nie ma zadbych obsówek czasowych i o ktorej jadzie podjadz/podjazdy wyscigowe (w koncu sa dwa czy jeden wyscigowy) jak kto ma numer to moze byc na PW :)

106 - Sob 10 Lip, 2010

do lukasza nie mam ... a mick chyba zajety bo nie odp na sms
qbus - Sob 10 Lip, 2010

http://www.wyniki-online.pl/start.aspx

1 podjazd treningowy ruszyl zgodnie z planem, oczywiscie ze sa dwa podjazdy wyscigowe czemu mialo by byc ich mniej? 1 powinien ruszyc o 14:30

jarek-malopolska - Sob 10 Lip, 2010

a podjazdy treningowe s± od 10 do ..??
speed555 - Sob 10 Lip, 2010

Dopiero wczoraj zrobiłem galerie z GSMP Sopot tutaj ja mozna zobaczyc:

http://rallyonline.pl:84/...okaz&T[id]=4933

PS. NIe było chyba dot±d zdjecia na necie saxo steinhofa po dzwonie w sopocie:



A do Limanowej zawitam prawdopodobnie jutro bo dzis mam wesele:/

106 - Sob 10 Lip, 2010

ale urwal
qbus - Sob 10 Lip, 2010

łyse gumy miał... nieodpowiedzialny.

nic mu sie nie stalo?

speed555 - Sob 10 Lip, 2010

tylko potłuczenia ale lekarz odradził mu start w limanowej bo już samochód jaki¶ załatwili i miał startować.
Barejka - Sob 10 Lip, 2010

speed555, a wiadomo jak on wpakowal sie w to drzewo na dohamowaniu przed szykana?? o_O
Bart - Sob 10 Lip, 2010

ufff, jedno saxo mniej :faja:
Barejka - Sob 10 Lip, 2010

mnie tylko zdziwilo zachowanie pajaca z ferrari, pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem :ass: podszedl do niego jakis ziomek z dziewczyna i przywiatali sie dajac sobie buziaka :ass: a dziewczynie podal reke :wall:
Yarko - Sob 10 Lip, 2010





^_^'

jarek-malopolska - Nie 11 Lip, 2010

Obudziłem się na lekkiem(mocnym) kacu więc co¶ napisze
No i po pierwszym dniu w Limanowej... Bana¶ mnie zmiażdzył, to EVO od Zbyszka Steca jedzie jak w¶ciekłe, jak dzi¶ pogoni Steca po raz kolejny to dopiero bedzie jazda..
Ci co s± to wiedz±, pogoda dopisuje, aż za bardzo, jeszcze jak trzeba pod góre włazić ;P
Kurde nie mogłem wogole pstrykn±ć Michałowi, żadnych fajnych fot, w czasie pierwszego podjazdu jak jechał szedłem ¶rodkiem lasu, w czasie drugiego schodziłem w dół i znów miejscówka z d.u.py. no ale żeby nie było że Mick nie startował:


CHRZANEK - Pon 12 Lip, 2010

Panowie (Mick i Badi) przypominam że ten temat jest o dyscyplinach sportów samochodowych rozgrywanych w naszym pieknym kraju.

Wszelkie podróże sentymentalne prosze toczyć w innym temacie.
Kontrowersyjne (moim zdaniem) wypowiedzi usun±łem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group