To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Marek23 - Śro 08 Wrz, 2010

Kazdy ma u mnie bronka, a takze znizki na deski snowboardowe,pianki surfingowe,deskorolki i wynalazki :*
Vlodarsky - Śro 08 Wrz, 2010

Mick,

jeśli nie dokonasz tego zakupu w castoramie, stacji benzynowej, leroy merlin, bricomanie, sklepie narzędziowym

to zawsze jeśli akurat nie będę miał Bartków pod namiotem możesz brać i korzystać - przecież to żaden problem.

kosmita - Śro 08 Wrz, 2010

Marek23, a jakie masz pianki ? :>
Mick - Śro 08 Wrz, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Mick,

jeśli nie dokonasz tego zakupu w castoramie, stacji benzynowej, leroy merlin, bricomanie, sklepie narzędziowym

to zawsze jeśli akurat nie będę miał Bartków pod namiotem możesz brać i korzystać - przecież to żaden problem.


Vłodziu, dzięki, ale ja będę potrzebował tego do mojego żółtka w góry :)

Bad-i - Śro 08 Wrz, 2010

a ja mam pytanie, czy Wszyscy juz zapakowali jeany i koszule (moze byc Polo z postawionym k....)na sobote wieczor?? :D
Mick - Śro 08 Wrz, 2010

Ja jednak mam cichą nadzieję, że uda mi się wrócić w sobotę po rajdzie :P
Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Cytat:
Marek23, a jakie masz pianki ? :>

Quiksilver...

Ku.rwa,teraz jest cos z elektryką. Plus na silniku i nie odpala. Mialem dzis pojezdzic i nic.
Po prawie 2 latach po wypadku,kiedy auto w koncu odbudowalem jezdzilem nim dokladnie 4 dni. Ostatni raz byl 22 czerwca. Nie ma ch.uja we wsi,zebym byl w stanie cokolwiek zrobic.
Ooglnie juz nie chce startowac. Zawsze sport traktowałem profesjonalnie. a taki start bez chocby jednego km probnego jest ryzykowny i absurdalny. Jak nie zrobie choc kilosa tym francuskim gownem,to sobie odpuszczam.

Koto - Czw 09 Wrz, 2010

Ziom, pierwszą pętlę można poświęcic, są jeszcze dwie do jazdy. Przed pierwszym startem muszą byc jakieś jaja, nie ma co beczec, dziwexy czekają!

Ktoś się na oglądanie ustawia? Ja planuję najpierw 2 razy Olecki, potem Zagroń w ostatniej pętli i meta. Może jeszcze start ale nie wiem czy da się zdążyc na odcinek po starcie.

Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Dalej nie odpalilo... Bedzie jakis magik elektryk na rajdzie od nas?
Bad-i - Czw 09 Wrz, 2010

Marek - na rajdzie to juz troche za pozno, moze zadzwon do 2brally i niech oni to ogarna. Wiem ze to wieksze koszta ale lepiej zrobic raz a dobrze. Jak chcesz to dzisiaj wieczorem moge cie pocieszyc - do jutrzejszego BK chlopaki maja czas.

Ja powoli uciekam do Vlodka

Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

2Brally nie potrafiło mi nawet zrobic dmuchawy w aucie,bo cos im sie poj.balo przy skladaniu :lol2:
Bad-i - Czw 09 Wrz, 2010

no kaman, ale przeciez koorwa dzialalo !! przegrzanie nie ma tutaj nic do elektryki :(
Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Dzis przyjezdza elektryk ale dopiero o 15, ktory pracuje w Renault. Juz nawet nie jestem zly ;\
Bad-i - Czw 09 Wrz, 2010

spoko loko, nie takie rzeczy sie robi na dwa dni przed startem. Pamietaj ze mi na dzien przed startem silnik na nowo skladali i dalo rade ;)
Janusz - Czw 09 Wrz, 2010

Koto napisał/a:
Ktoś się na oglądanie ustawia? Ja planuję najpierw 2 razy Olecki, potem Zagroń w ostatniej pętli i meta. Może jeszcze start ale nie wiem czy da się zdążyc na odcinek po starcie.


ja się mogę ustawić, ale jak masz takie miejsca żeby była walka :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group