To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

was79 - Wto 28 Lut, 2012

Nie ma to tamto, najlepszą dietą, jest ta podana przez GeKo.
Bez monojedzenia, supli i innych wynalazków.
Od początku roku stosując ją mam: -8kg :]

GeKo - Nie 18 Mar, 2012

Ja dziś ruszyłem na roki. Beastie Boys ryczą w słuchawkach, poleciałem do odcinki od razu i po 10 minutach jedno płuco już trzymałem w rękach a drugie utknęło w gardle, dalej już tylko lansik bulwarowy bo myślałem że zdechnę. Cudem się doturlałem do najbliższej knajpy przy trasie, a te beje miały zamknięte jeszcze :] Trochę potrwa budowanie wydolności.
Anonymous - Nie 18 Mar, 2012

GeKo napisał/a:
Ja dziś ruszyłem na roki. Beastie Boys ryczą w słuchawkach, poleciałem do odcinki od razu i po 10 minutach jedno płuco już trzymałem w rękach a drugie utknęło w gardle, dalej już tylko lansik bulwarowy bo myślałem że zdechnę. Cudem się doturlałem do najbliższej knajpy przy trasie, a te beje miały zamknięte jeszcze :] Trochę potrwa budowanie wydolności.


Podobnie ostatnio biegałem , skończyło się na rzucaniu patyka dla psa :rotfl:

EmerytRs2 - Śro 21 Mar, 2012

u mnie masa idzie znowu w górę.
do pracy zabieram np 250g twarogu chudego, z warzywami duszonymi lub świeżo "skrojonymi"
zamiennie z kurczakiem. (na 2 posiłki)

Obiad jak u państwa piatkowskich :D .
Kurczak, indyk, chuda szynka lub inne mięso, albo ryba,
Wędzone dorsze i makrele itp, do tego warzywa duszone, gotowane, zapiekane (do wyboru)
Tuńczyk w dzień siłki. (za mało, muszę zwiększyć dawkę)

kefiry codzinnie, raczej do obiadu min 400ml dziennie.
na wieczór owoce

do picia, rano kawa zbożowa, all day woda.
żadnych supli, tylko witaminy i magnez.

Jakarti - Czw 22 Mar, 2012

emerytek,
a co robi magnez w kwestii tycia ?

Niemy - Czw 22 Mar, 2012

pomaga w zrzuceniu wagi
Bonczek - Czw 22 Mar, 2012

Jakarti napisał/a:
emerytek,
a co robi magnez w kwestii tycia ?


Pozwala się skupić na tym, żeby nie jeść.

Jakarti - Pią 23 Mar, 2012

Niemy napisał/a:
pomaga w zrzuceniu wagi

to slabo bo ja chce przytuc ale pije duzo kawy i alko wiec magnezu malo. to biore. a jak biore to nie przytyja. ja yebe. :D

Niemy - Pią 23 Mar, 2012

Jakarti napisał/a:
ja chce przytuc


to jeśli naprawdę chcesz, to nie obędzie się bez dobrej diety, siłowni, a po jakimś czasie suplementacja

Jakarti - Pią 23 Mar, 2012

ehhh...
looz - wystarczy, ze wieczorem, po pracy codziennie zjem konkretny obiad i po 2 m-cach bedzie git ;)

was79 - Pią 23 Mar, 2012

Na przytycie polecam z 3-4 razy w tygodniu piwko albo dwa przed snem.
Do tego conajmniej raz na tydzień siakiś hambuks, ewentualnie kebab.
Daleko od sportu.
Gwarantuje sukces :>

Niemy - Pią 23 Mar, 2012

nie tędy droga [-X
GeKo - Pią 23 Mar, 2012

He he, jeszcze nalezy pamietać że są 3 podstawowe typy budowy sylwetki, które w bardzo dużym stopniu wpływają na to co sie dzieje z naszym ciałem. Jak to w życiu bywa 2 są skrajne i jeden środkowy.
ektomorfik endomorfik i mezomorfik zapraszam do google i do poczytania to sporo wyjaśni dlaczego niektórzy szybko łapią masę i mają problem ją zbić. Inni nie mogą jej nabrać zarówno mięśniowej jak i tłuszczowej. A są i tacy którzy bez problemu mogą brylować od chudzielca do grubasa i z powrotem.

EmerytRs2 - Sob 24 Mar, 2012

GeKo napisał/a:
ektomorfik endomorfik i mezomorfik

a pamiętam, to chyba cos z dinozaurami :D
poruszyłem kwestię magnezu, ponieważ magnez działa kojąco na nerwy-stres oraz zmęczenie.
Osobiście nie słyszałem żeby magenz powodował zbicie masy.
U mnie zaczyna rosnąć masa mieśniowa i chyba trzebaby zacząć konkretnie jakiś cykl ćwiczeń, bo rozruch mam juz za sobą.
Może ma ktoś ciężary do sprzedania? (krążki)
Z drugiej strony, moim założeniem nie było budowanie masy a szczupła wyrzeźbiona sylwetka.

Niemy - Sob 24 Mar, 2012

EmerytRs2 napisał/a:
Osobiście nie słyszałem żeby magenz powodował zbicie masy.


nie powoduje zbicie masy, a pomaga w spalaniu tłuszczu

"Obniża poziom cholesterolu, działa odtłuszczająco. Jest również niezbędny dla właściwego trawienia soli mineralnych (wapnia, sodu, potasu) oraz witaminy C."



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group