To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

leon - Pią 18 Lut, 2011

bark już daje radę?? pamiętasz o mnie o ile będzie jeszcze śnieg w Beskidach?

btw film miszcz xD :O :love:

Konrad - Pią 18 Lut, 2011

z zeszłego roku coś dla jeżdżących na "boazerii" też fajne http://vimeo.com/6590059
Marek23 - Pią 18 Lut, 2011

Cytat:
bark już daje radę?? pamiętasz o mnie o ile będzie jeszcze śnieg w Beskidach?

Sobote i niedziele spedzam w Parkowej Dolinie w Bukovcu... Poza tym mam dużo fajnych rzeczy do sprzedania ;D Bark boli, ale już działa.

Marek23 - Pon 28 Lut, 2011

12-13 marzec bedzie fajna impreza w Parkowej Dolinie, Bukoviec,20 km od Cieszyna.
Koto licze na Ciebie... Tu news i filmik zapowiadający.
http://snowboard.360mag.p...d=3625&Itemid=2

qbica - Pon 28 Lut, 2011

bedzie sie trzeba wybrać na oglądare ;D
Koto - Pon 28 Lut, 2011

Ferie wszystkie się skończyły, roboty na stoku mniej to mogę w końcu pojeździc normalnie, wczoraj już widziałem news i postanowiłem, że pojadę. W ten czwartek lub piątek przejadę się pojeździc do Parkowej, może ktoś się zabierze?
Marek, a takie imprezy jak Sunday In The Park w Witowie odwiedzasz?

Aha, po jamie albo przed może jakieś lajtowe kółko po wsi? :)

Jaco - Pon 28 Lut, 2011

Koto napisał/a:
W ten czwartek lub piątek przejadę się pojeździc do Parkowej, może ktoś się zabierze?



Jak nie pojadę na szkolenie (10-11) to chętnie, ale będę wiedział końcem tygodnia...

Co do weekendu to też się chętnie wybiorę :]

Marek23 - Pon 28 Lut, 2011

Koto napisał/a:

Aha, po jamie albo przed może jakieś lajtowe kółko po wsi? :)

Po...wpadnę clio może.

Ja jestem w parkowej w tą środę...

Koto - Wto 01 Mar, 2011

Park jest oświetlony? To bym może w środę popołudniu wpadł.
Marek23 - Śro 02 Mar, 2011

Ta,ale tylko stok. Ja bylem dziś, pełna lampa,ale przyjąłem parę slamów :wall:
Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Oficjalne info co do imprezy jutro w Bukovcu:
Parkowa Dolina
Przypominamy o Lib Tech Banana Jam, który odbędzie się w Parkovej Kempie już w ten weekend: 12-13 marca 2011.

Impreza będzie miała formę dwudniowego jamu, podczas którego rozdamy nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5 000zł.

W sobotę, spośród wszystkich riderów, rozlosujemy 1 deskę Mervin Mfg: Lib Tech, Gnu lub Roxy (do wyboru), w niedzi...elę ok. godz. 11.30 zapraszamy na Jib Jam na nowej bananowej przeszkodzie.

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

W sobotę mozna wylosować deske z kolekcji na przyszły sezon. Jak znam zycie ludzi nie bedzie aż tak mega dużo,więc coś z tego może być :>
qbica - Pią 11 Mar, 2011

jutro niestety do pracy trzeba isc ale w niedziiele chetnie sie wybiore na ogladare :]
Koto - Pią 11 Mar, 2011

Obecny :D
Bananowa przeszkoda przetestowana dzisiaj, całkiem przyjemna ale i tak hopa najlepsza :D

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Już za to samo haslo masz t-shirta z Liba... Jestem o 9,rozstawiam namiot i idziemy skakac. Melduj sie o 10.30...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group