To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [x]Przygotowania do debiutu

martin.h - Śro 01 Kwi, 2009

Bad-i napisał/a:
no u mnie jest problem ze prawy tyl obciera na podbiciach, tak dziwnie opona sie tnie o jakis kawalem nadkola. Dziwne jest to ze lewy tyl tego nie ma :(


A jak belka? Bo jak już jest mocniej zużyta to właśnie obciera.

106 - Śro 01 Kwi, 2009

CHRZANEK napisał/a:
niestety chłopaki maja racje

:rotfl: dobra juz nic nie bedziemy pisali.. sorry

martin.h - Śro 01 Kwi, 2009

CHRZANEK napisał/a:
Optymalna by była opona 185/60R14


Ja mam takie letnie u siebie i przy skręcie jest prawie, że na styk z nadkolem.

Jakarti - Śro 01 Kwi, 2009

Bad-i napisał/a:
Nie wiem tylko czy trytrytek starczy :D

słowo sie rzeklo- bendom tryryryryryryytytytytytyytki

Anonymous - Śro 01 Kwi, 2009

eh przydało by się ENJOY IT na masce xD eh szkoda,ze cheslav nie dał sie namowic .....

ale 08PSS.pl ładnie widac ;D

CHRZANEK - Śro 01 Kwi, 2009

Marcel 08 napisał/a:
ale 08PSS.pl ładnie widac ;D


08PSS ma najbardziej medialne miejsce na całym samochodzie :D :D :D

Anonymous - Śro 01 Kwi, 2009

musze jeszcze skontrolować Banasika w Astrze :rotfl:
Przem_106 - Śro 01 Kwi, 2009

Jesli zdecydujecie sie na szutry, to mam 2 nowe Markgumy 185/60 r14 na sprzedaz - 350zl para. Na allegro sa jeszcze po jednej sztuce za 140zl. Jesli sie zdecydujecie, to tylko twarda mieszanka S3!!!
Choc zdecydowanie lepsza bedzie opona 175/65 r14 - takie na hodze ma akurat na sprzedaz wasz konkurent z RD3L:-).
Ja szczerze polecam czeskie szutrowki o nazwie Maxcross i Proficross. Bez porownania do markgumow!!! Sa to opony z wzmocnionymi bokami i naprawde wytrzymale. Trzymaja naprawde rewelacyjnie. Przedzial cenowy powinien byc w granicach 220-250 za sztuke.
Niestety wystepuja tylko w rozmiarze 165/70 r14, ale do 106-tki sa akurat!
Na ta chwile wybor szutrowych opon jest naprawde przyzwoity
15-stek nie polecam do 106, na 15-stkach jezdza Lancery, Subaru i inne WRC:-)

CHRZANEK - Śro 01 Kwi, 2009

Przem_106 napisał/a:
Ja szczerze polecam czeskie szutrowki o nazwie Maxcross i Proficross


Przemek a one maja dopuszczenie do ruchu "E" ?????

Przem_106 - Śro 01 Kwi, 2009

Raczej tak, bo jechalem kiedys nawet jakiegos KJS-a na nich. Bede dzis w garazu to sprawdze i dam znac najszybciej jak sie da
Przem_106 - Śro 01 Kwi, 2009

Maxcrossy maja homologacje drogowa E20! Niestety nie znalazlem nikogo, kto by to mial w Polsce:-(
W Czechach niestety cena 1 sztuki wynosi ok 100Eu, ale nie moge w to uwierzyc, bo w zeszlym roku dawalem za nie 200zl za sztuke. Alternatywa na Maxcrossa moze byc jeszcze Maxsport - jest na allegro idealne do 106 po 279zl, ale trzeba by zapytac z jakiej mieszanki?

106 - Śro 01 Kwi, 2009

romuzga kiedys sprzedawal tanie szutrowki... wlasnie na oponach od niego jechalismy
pugiem festiwalowy

Przem_106 - Śro 01 Kwi, 2009

106 napisał/a:
romuzga kiedys sprzedawal tanie szutrowki... wlasnie na oponach od niego jechalismy
pugiem festiwalowy

Tak jest. Ja chyba od niego mialem swoje Maxcrossy. Przejechalem na 4-sztukach Agapit i Lotos, a opony nadal zyja i maja sie nizle!

106 - Śro 01 Kwi, 2009

u nas niestety schodzily w blyskawicznym tempie ale to zasluga opolskich "szutrow"
Bad-i - Śro 01 Kwi, 2009

chlopaki to popytajcie o te opony prosze, tym razem chce miec samochod przygotowany na tydzien lub nawet 2 tygodnie przed rajdem.

Podobno na szutry warto jest zalozyc seryjny dolot !?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group