To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Czy na rajdzie bedzie jutro juz jakis elektryk magik? Bo chyba tu sobie chlopaki z tym nie poradza...
Jacek - Czw 09 Wrz, 2010

o_O :/
Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Nie wierze,ze pojade :rotfl:
Janusz - Czw 09 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Czy na rajdzie bedzie jutro juz jakis elektryk magik? Bo chyba tu sobie chlopaki z tym nie poradza...

nawet tak nie mów, musi się udać :)

Jaco - Czw 09 Wrz, 2010

Na czym polega problem z ta elektryka ? Znam dobrego elektryka w Ustroniu mogę zadzwonić i zapytać .
Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Jest plus na silniku,auto nie kreci,pompa paliwa sie wlacza. Cos gdzie...ale nie wiadomo gdzie.
Vlodarsky - Czw 09 Wrz, 2010

na bank jakaś bzdura Maarek
qbica - Czw 09 Wrz, 2010

Koto napisał/a:

Ktoś się na oglądanie ustawia? Ja planuję najpierw 2 razy Olecki, potem Zagroń w ostatniej pętli i meta. Może jeszcze start ale nie wiem czy da się zdążyc na odcinek po starcie.


Ja chetnie, gdzie na Oleckach chcesz ogladac?

Marek23, moze ktoras masa nie łączy?

Jaco - Czw 09 Wrz, 2010

Dzwoniłem i powiedział że dobrze by to było do komputera podłączyć a do Renówek nie ma akurat... :/
qbica - Czw 09 Wrz, 2010

Jaco napisał/a:
Dzwoniłem i powiedział że dobrze by to było do komputera podłączyć a do Renówek nie ma akurat... :/


a moze Rakowski by ogarnal? ale to juz trzeba chyba przez ŁukaszaS3 zalatwiac

Yarko - Czw 09 Wrz, 2010

sprawdziliście aparat zapłonowy ?
Jaco - Czw 09 Wrz, 2010

Taka ciekawostka... jako zerówka pojedzie nowy zielony RS ;D
Bad-i - Czw 09 Wrz, 2010

jestesmy na weselu, mistrz goralska goscinnosc i mistrz miodowka
Marek23 - Czw 09 Wrz, 2010

Panowie,przyszedl czas sie poddac. Elektryka zadzialala,auto odpalilo,ale z silnika dalej ucieka plyn chlodniczy. To definitywny koniec mojej wspolpracy z mechanikiem,szkoda,ze tak pozno. Jest mi przykro na maxa,bo na ten start napalalem sie od dawna. Przejrzalem wszystkie zdjecia, obejrzalem filmiki, planowalem strategie,styl jazdy. Marzylem sobie po cichu,ze moze bym dal rade wjechac do top...no w sumie to ch.uj z tym.

Zbyt malo czasu zeby przelozyc silnik od Wasqa,z reszta kosztowaloby mnie to nastepne 1000zl plus transport. No i zawsze bez gwarancji,ze nic sie nie zepsuje. Postaram sie wystartowac w jakims innym rajdzie. Naszym chlopakom zycze przede wszystkim mety i dobrego pewnego tempa na oesie.

k-mart - Czw 09 Wrz, 2010

straszna szkoda ziom :/
ale tytul mistrza polski nie zajac, nie ucieknie!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group