To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

fydi - Wto 23 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
jak Kuzaj, Kuchar,


Dziękuję, rajdy dla mnie mogą być bez gwiazd. Poza tym skąd te akurat nazwiska wziąłeś?

Yarko - Wto 23 Lis, 2010

właśnie w takich przypadkach ludzie odpowiedzialni za sport motorowy w Polsce powinni być najbardziej stanowczy i konsekwentni, żeby pokazać że takie zachowania to najgorsza hańba dla sportu, jaki przykład tacy ludzie dają młodym sportowcom ?
Bad-i - Wto 23 Lis, 2010

fydi napisał/a:
Bad-i napisał/a:
jak Kuzaj, Kuchar,


Dziękuję, rajdy dla mnie mogą być bez gwiazd. Poza tym skąd te akurat nazwiska wziąłeś?


eee no co jak co ale uwazam ze Kuchar, Kuzaj robia nadal dobre show wkolo rajdowej karuzeli. Oczywiscie sa juz "nowi" Kajto, Bryan "niegazowana" i inni.

Niestety zeby ten sport istnial musi byc medialne łał......

Aha zeby nie było"; nie wymieniłem Kuzaja i Kuchara ze względu na to ze pija (tego nie wiem). Aczkolwiek jak uslyszalem kilka historii jak to zawodnicy jechali na bombie to sie troche podlamalem - na to nie powinno byc miejsca.

fydi - Wto 23 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Aha zeby nie było"; nie wymieniłem Kuzaja i Kuchara ze względu na to ze pija (tego nie wiem). Aczkolwiek jak uslyszalem kilka historii jak to zawodnicy jechali na bombie to sie troche podlamalem - na to nie powinno byc miejsca.


Zrozumiałem Twój ostatni post właśnie w takiej formie.


*W sumie to cofam to o Strzałkowskim, bo nie mogę nic znaleźć na potwierdzenie moich słów. Ale byłem przekonany, że coś takiego miało miejsce na rajdzie mazowieckim.

Anonymous - Wto 23 Lis, 2010

obiecałem onboarda .. taki nieopracowany ale jest ...
http://www.youtube.com/watch?v=xQcSS1vFcbw

Przem_106 - Wto 23 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Mick napisał/a:
Badi w dniu dzisiejszym jest zebranie GKSS z Andrzejem Górskim. Mają ustalać końcowe wyniki RPP, bo jeszcze nie ma nic oficialnego.

Pewnie Tomaszczyk już to do nich zgłaszał.


Ok ale dlaczego w ogole Chuchała dostal za ta runde 10 (zgodnie z regulaminem - zgloszone bylo 9 zalog) powinien dostac wiecej ;)

Nie rozumiem dlaczego taki problem sie pojawil ??


Zgłoszonych było 9, ale na liscie startowej po zapoznaniu i BK zostało 7. Prawdopodobnie Janika juz nie brali pod uwagę, a załoga Chmurski/Marcol jechała bez pomiaru. Dla mnie jedyne wytłumaczenie.

Poza tym Mick walcz, bo są juz ogolne klasyfikacje roczne i niestety jestem sam, a wiem, ze powinnismy byc razem. Masz tyle punktow co Szczepan!

qbus - Wto 23 Lis, 2010

Cytat:
W sumie to cofam to o Strzałkowskim, bo nie mogę nic znaleźć na potwierdzenie moich słów. Ale byłem przekonany, że coś takiego miało miejsce na rajdzie mazowieckim.


Wisła(chyba 2005, serwis był w Czechowicach-Dziedzicach)... organizator dostał cynk przed startem rajdu i wzial goscia na dmuchanie jeszcze przed pierwszym PKC'em, zrezygnował ze startu w rajdzie i na tym sie sprawa skonczyla.

Loko - Wto 23 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Loko napisał/a:
Ile by nie miał to nie powinien już nigdy więcej pojechać w żadnym rajdzie.


He he no coś ty, w takim razie dobrze ze jeszcze w ogole mamy rajdy z takimi gwiazdami (jak Kuzaj, Kuchar, i inni)


Nie rozumiem twojego podejścia, jak ktoś jeździ najebany to niech spierdala i mam w dupie jakim gwiazdorem nie jest, bo robi najgorszą robotę jaką tylko może dla każdego sportu motorowego, a kara powinna być surowa, tak żeby inni debile dwa razy się zastanowili.

martin.h - Wto 23 Lis, 2010

Kto pije ten nie jedzie, ja zgadzam się z Loko, dla przykładu powinni mu odebrać licencję dożywotnio. Takich jak on jest wielu i nikt nie będzie za nim płakał.
Bad-i - Wto 23 Lis, 2010

Panowie ale czy ja gdziekolwiek napisałem że jestem za jazdą po imprezie zakrapianej??

To dla wyjasnienia jeszcze raz napisze, nie popieram jazdy po alko (nawet gdyby to byl Loeb lub inny 300x mistrz swiata). Napisalem tylko ze znam przypadki kiedy tak bylo.

Loko - Wto 23 Lis, 2010

To zdanie które napisałeś dało się zrozumieć w ten sposób, ze popierasz ;) , jesli nie to gites majonez :pom:
Bad-i - Wto 23 Lis, 2010

Loko napisał/a:
To zdanie które napisałeś dało się zrozumieć w ten sposób, ze popierasz ;) , jesli nie to gites majonez :pom:


Absolutnie nie, popierac to ja moge wódżitsu po rajdzie, wyjscia z Majkiem, itd....

A krytykowac tylko i wyłącznie ludzi ktorzy nie potrafią docenic dobrego MILFA

layer - Wto 23 Lis, 2010

Toydols (Teodor Stolarek) odezwał się ze szpitala na forum Swifta.
Pozwolę sobie wkleić jego wypowiedź, pewnie wielu, tak jak ja się zastanawiało jak się trzyma:

"hej. dziekuje za wszystkie dobre slowa. aga ma stluczona miednice, poobijana twarz i 4 szwy na twarzy. ja mam polamane lewe zebra 4-12, miednice w 3 miejscach, szyjke kosci udowej i przebite lewe pluco. jakos dziwnie nas podbilo. przod wybral a tyl postawilo w momencie o 90stopni. zdarzylem zalozyc kontre i odwocic glowe, zeby zobaczyc slup. bylo kolo 130 km/h bez hamowania. stracilem przytomnosc, przewinal mi sie film. z auta wyciagal mnie kibic-lekarz. wielkie dzieki dla niego. teraz przynajmniej 6 tygodni w szpitalu i kilka miesiecy rehabilitacji. zyje dzieki rozbudowanej klatce z ireco i fotelowi sabelt challenge xl.

pozdrowienia ze szpitala w cieszynie."


Oglądając zdjęcia z lawety, można uznać, że miał jednak dużo szczęścia...






Bonczek - Wto 23 Lis, 2010

Fak o_O
Michał - Wto 23 Lis, 2010

Loko napisał/a:
To zdanie które napisałeś dało się zrozumieć w ten sposób, ze popierasz ;) , jesli nie to gites majonez :pom:


11 grudnia będziesz sie widział z bykiem, weź to proszę pod uwagę podważając jego słowa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
latara w dach latara do środka :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group