To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Anonymous - Nie 26 Sie, 2007

KONIEC po 58 okrąrzeniach

1. Massa
2. Kimi +1 pozycja
3. Alonso +1
4. Nick +1
5. Hamilton -3
6. Kovalainen +1
7. Rosberg +1
8. Kubica -3
9. Fisichella


Wg mnie TRAGICZNIE to rozegrali, ale moze sie nie znam .... stawka sie jeszcze nie rozjechała a Robert juz sie tankował potem "czołówka" jada od 12-20 okrazenia odjechała .... i nie udało sie utrzymac 5 pozycji - ciekawe jak robert to skomentuje...

Jaco707 - Nie 26 Sie, 2007

Jestem troche zawiedziony. Kwalifikacje były ok, start też był bardzo dobry, a potem już tylko patrzyłem jak Robert traci pozycje :/
Niemy - Nie 26 Sie, 2007

fakt, nie tak to mialo wygladac :(
FreeMan - Nie 26 Sie, 2007

żródło www.formula1.pl

BMW po GP Turcji
Zespół BMW Sauber popełnił błąd w przygotowaniu strategii dla Roberta Kubicy, w wyniku czego Polak startując z wysokiej 5 pozycji, wyścig ukończył na premiowanej zaledwie jednym punktem 8 lokacie. Nick Heidfeld z kolei nie miał problemów i po raz kolejny zdobył 5 punktów za czwartą pozycję.

Nick Heidfeld:
„Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, jako że zespół wykonał fantastyczną pracę. Strategia na wyścig, wybór opon oraz pit stopy – wszystko przebiegło perfekcyjnie. Wycisnęliśmy co się dało. Zwłaszcza start był wspaniała zabawą. Gdy zgasły światła nie było tak dobrze, ponieważ stałem na brudnej stronie toru, ale wtedy mogłem wyprzedzić innych po zewnętrznej. Hamowałem bardzo późno przed pierwszym zakrętem i ponownie pojechałem bardzo blisko Alonso. Oczywiście marzyłem, żebym mógł go utrzymać za sobą podczas wyścigu, ale wiedzieliśmy, że on będzie tankował po mnie. Pp pit stopie on znalazł się przede mną i był szybszy. Naciskałem bardzo mocno przez cały wyścig i tylko na kilku ostatnich okrążeniach czułem nieco mniejszy stres.”

Robert Kubica:
„To był bardzo ciężki wyścig i nie miałem po prostu dobrej szybkości. Również gdy byłem lżejszy na początku wyścigu nie byłem w stanie zbudować wystarczającej przewagi. Za każdym razem gdy zjeżdżałem do boksów ktoś mnie wyprzedzał. Nie miałem wystarczającej prędkości przez cały wyścig, co oznaczało, że nie byłem także w stanie wyprzedzać. Podejrzewam, że moje problemy były po trosze spowodowane z wielu różnych przyczyn i po prostu trudno mi się jechało.”

Mario Theissen, szef zespołu:
„Dla naszego zespołu to zróżnicowany wynik. W przypadku Nicka nasza strategia spisała się. Bez problemów technicznych i bez wolniejszych bolidów przed sobą mógł pojechać wyścig tak jak to zaplanowaliśmy. W przypadku Roberta zadecydowaliśmy przed kwalifikacjami obrać inna strategię. Krótkim pierwszym odcinkiem i miękkimi oponami chcieliśmy dać mu szansę na atak czołówki, ale zaraz po kwalifikacjach zdaliśmy sobie sprawę, że nawet z mniejszą ilością paliwa wymagane czasy byłby niemożliwe do uzyskania. Oprócz tego w wyścigu nie miał szczęścia, zarówno podczas pierwszego i drugiego wyjazdu z boksów- za pierwszym razem był tuż za Heikki Kovalainenem, za drugim za Nico Rosbergiem. Sześć punktów dla naszego zespołu jest przydatne.”

CHRZANEK - Pon 27 Sie, 2007

Szkoda...
Robert robil co mógl - to nie byl jego bląd.

Szkoda utraconej 7 pozycji, ale to już historia.

Bad-i - Pon 27 Sie, 2007

sorry ale moim zdaniem nie ma co szukac non stop bledow w zespole. Moim zdaniem Kubica byl za wolny i tyle. Wystarczy podliczyc calkowite czasy z wyscigu. Jezeli taktyka byla agresywna to dlaczego nie odjechal na pierwszych 12 okrazeniach?
Marek23 - Pon 27 Sie, 2007

Zgdzam się z Bad-i... Raikonnen,Alonso,Hamilton,itd mają słabsze wyścigi, ale jak nasz Robert nie jest szybki to zawsze jest to wina zespołu...trochę nieobiektywne myślenie.
Bad-i - Pon 27 Sie, 2007

Ojciec Kubicy mowil ze Robert bedzie 4ty a wygra w Belgii. Jezeli jego slowa podobnie sie spelnia w Belgii to Heidfeld wygra swoj pierwszy wyscig z karierze :D
Vlodarsky - Pon 27 Sie, 2007

dokładnie... czy można oczekiwać od Robcika słów " nie udało mi się i postaram się następnym razem ? " czy będziemy ciągle słyszeć w TV - pewne usterki techniczne bla bla bla...
lenny - Wto 28 Sie, 2007

jjeeaahh!!! dostałem bilet na F1:] mam nadzieje ze Robercik zamiesza na Monzie... eeehehehehehe!!! :564: :564: :564:
Vlodarsky - Wto 28 Sie, 2007

lenny napisał/a:
mam nadzieje ze Robercik zamiesza na Monzie... eeehehehehehe!!!

Miejmy nadzieje, że dojedzie :)

lenny - Wto 28 Sie, 2007

heh.. kupiłem bilet na niedziele a dostalem na całe 3 dni... moze uda mi się na kwalifikacje w sobote pojechać..??

oto foto:



:562: :562: :562: :562: :562: :562: :562: :562: :562: :562:

strick - Wto 28 Sie, 2007

lenny zabierz mnie ze soba :D
Anonymous - Wto 28 Sie, 2007

zajebiscie ziom :D

Gratulacje ;)

a panowie ktorzy byli juz na F1 moze jakas relacja :570:

strick - Wto 28 Sie, 2007

A lenny nie zapomnij o stoperach, strasznie głośno bywa :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group