To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Koto - Pią 11 Mar, 2011

Tylko wiesz, mój skill w skakaniu kończy się na 540 więc mogę nie dotrzymac kroku, ale ogóry mam dobre :D
Jaco - Sob 12 Mar, 2011

MISTRZ WYŚCIG impreza pierwszy raz byłem na czymś takim i mega mi się podobało :D

Jazda na wyciągach nie ma podejścia do zabawy w Snowparku, można nawet powiedzieć, że jazda "wyciągowa" jest dla gejów ( tak jak HD i Slicki :D )

Jutro też wpadam :jupi:

Koto - Sob 12 Mar, 2011

No i pięknie, się wyjeździłem, też mi się podobało, też wpadam jutro :)
Jaco jak jedziesz? Bo wiesz, jakby co to miejsca u mnie jest dośc :D

Jaco - Sob 12 Mar, 2011

Plan jest taki, że jadę z Kubicą, ale jak coś to można się jakoś zgadać, o której jedziesz ? możemy zrobić mini spot pod Tesco i pomyślimy co i jak :>
Koto - Sob 12 Mar, 2011

Chciałbym tak jak dzisiaj, ewentualnie trochę później też może byc, na pewno nie wcześniej. Jak już się dogadacie jakoś to dajcie mi znac smsem o której i się ustawimy.
Marek23 - Sob 12 Mar, 2011

Chłopaki wpadajcie. Jutro Jaco dam Ci parę rad, bo widzę,że jest zajawka na skakanie. Koto wymiatał, bs 180 i bs 360 piekne i mega stylowe. W szoku jestem...
Koto - Sob 12 Mar, 2011

Właśnie, dzięki za dzisiejszą radę, trochę sobie pomyślałem i jutro spróbuję to poprawic :)
qbica - Nie 13 Mar, 2011

ja sie dzisiaj wybrałem z Jacem i Koto :) rozruszalem troche kości i nauczylem sie wkońcu 180ki na malych hopkach, chociaz napewno i tak to pokracznie wyglądało :lol2: oczywiście na nartach :]
Ale miejscówka mistrzowska! :D szkoda że dopiero na koniec zimy się tam wybraliśmy :/

Jaco - Nie 13 Mar, 2011

No dzisiaj też było fajnie, dzięki dla Grześka i Marka za wskazówki :) jak tylko spadnie śnieg to zasuwam z łopatą usypać coś niedaleko domu :>


Jeszcze tylko muszę dojść do siebie bo kilka razy zaliczyłem glebe i troszkę to odczuwam, ale i tak mega pozytywnie się nakręciłem na skakanie :]

Jakarti - Pon 14 Mar, 2011

heheh,

jest kilka rzeczy na ktorych Mareczek23 sie zna i wtedy warto go sluchac :)

Koto - Śro 23 Mar, 2011

Dostałem nagranie jednego mojego skoku z ostatniej imprezy, się pochwalę :)


Jaco - Śro 23 Mar, 2011

No i zajebiście :)
martin.h - Śro 23 Mar, 2011

Koto, jesteś hardcorem :D
Janusz - Śro 23 Mar, 2011

Koto napisał/a:
Dostałem nagranie jednego mojego skoku z ostatniej imprezy, się pochwalę :)


gruuubo ;d

Maciusiowy - Śro 23 Mar, 2011

martin.h napisał/a:
Koto, jesteś hardcorem


Ty też, jeździsz z 'otwarto szybko' ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group