To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Bad-i - Wto 18 Sie, 2009

martin.h napisał/a:
Oskar jest kludzikiem :rotfl:


nie smiej sie z chlopaka bo jeszcze..... "weśmie i pszypierdoyli w krawęsznig"

martin.h - Czw 03 Wrz, 2009

info dot. Barbórki Cieszyńskiej:

Cytat:
- Przygotowania do rajdu idą pełną parą. W chwili obecnej prace są tak dalece zaawansowane, że z dużą nadzieją wypatrujemy wieczoru 20 listopada 2009, kiedy ujrzymy na starcie rajdu pełną stawkę Rajdowego Pucharu Polski oraz dużą liczbę Gości. - opowiada Adam Górka, odpowiedzialny za organizację 36 edycji Rajdu Cieszyńskiej Barbórki.

Już w tej chwili zapraszamy do Cieszyna w dniach 20-21 listopada bieżącego roku na ostatnią rundę RPP. Organizatorzy zapowiadają, że zostaną przy rozkładzie 3x3 - trzykrotnie przejeżdżanych trzech OeSów. Co ciekawe, odcinki te ostatni raz używane były 10 lat temu, niestety w chwili obecnej nie zdradzono nam jeszcze, na terenach jakich gmin zostaną wytyczone.


Ciekawe co to za OS'y?

GeKo - Czw 03 Wrz, 2009

Musiałbym odszukać książkę drogową. To był rajdowy debiut Piotrka w (r5 poniżające pucharówki) :D a mój na serwisie.
martin.h - Czw 03 Wrz, 2009

GeKo napisał/a:
Musiałbym odszukać książkę drogową. To był rajdowy debiut Piotrka w (r5 poniżające pucharówki) :D a mój na serwisie.


GeKo poszukaj bo jestem strasznie ciekawy co wymyślą. Chciałbym aby leciała Cisownica (choć to wątpliwe bo mieszkańcy mają dość rajdów) bo tam by wyszło kto ma jaja :D

106 - Pią 18 Wrz, 2009

a feeeeeeee
Cytat:
Zespół Sędziów Sportowych Rajdu Orlen nałożył kary na załogi Maciej Oleksowicz/Andrzej Obrębowski i Krzysztof Oleksowicz/Jacek Rathe. Po otrzymaniu informacji od dyrektora rajdu, że członkowie teamu byli widziani 22 sierpnia na trasie rajdu, ZSS postanowił nałożyć na obydwie załogi karę 1 minuty - zgodnie z regulaminem Pucharu Europy Centralnej.

:/

Anonymous - Pią 18 Wrz, 2009

na rallyonline wyjasnienie: http://rallyonline.pl:84/...=pnews&&s=24140
106 - Pią 18 Wrz, 2009

co innego mial napisac :D

a jak faktycznie nie robili mu notatek to mial pecha i tyle :/

GeKo - Pią 18 Wrz, 2009

I jak zwykle równi i równiejsi.
Marek23 - Pią 18 Wrz, 2009

Na testowym Bouffier wyjasnil...
GeKo - Pią 18 Wrz, 2009

Ciekawe co pokaże ET w nowej pucharówce.
Marek23 - Pią 18 Wrz, 2009

GeKo napisał/a:
Ciekawe co pokaże ET w nowej pucharówce.

Wyjmie oske i klepnie pare 4wd...

martin.h - Sob 19 Wrz, 2009

Po czym poznać mistrza? Po wypowiedzi:

Cytat:
- Nie wiem gdzie zgubiłem zderzak, sam się zdziwiłem, bo starałem się o nic nie zahaczyć - mówił Kuchar przed wjazdem na serwis. - Jedzie się strasznie ciężko. Wydaje się, że ten czas będzie dramatyczny, nie mogę trafić w miejsce, w którym chciałbym być, dlatego tak zdziwiony przyjechałem na metę jednego z oesów, jak zobaczyłem, że te czasy nie są najgosze. Jadę jak baba i wtedy jest najlepiej.


Cytat:
- Nie jadę dzisiaj, jestem lekko nerwowo spięty - komentował swoją jazdę Leszek Kuzaj. - Popełniłem masę błędów, zatrzymałem się na pierwszym odcinku. Nie mogę złapać koncentracji i feelingu, ale myślę, że nie mogę narzekać w tej chwili. Zobaczymy dalej.


Cytat:
Bryan Bouffier podjechał na strefę serwisową i uważnie przyglądał się prawej przedniej oponie. - Nic poważnego się nie stało, drobny błąd. Robimy co w naszej mocy. Mam nadzieję, że na drugiej pętli będziemy szybsi, jak trasa będzie czystsza na drugim przejeździe.


PS: Mistrz zajmuje 3 miejsce po pętli, a Panowie Q 1 i 2.

qbus - Nie 20 Wrz, 2009

Kuzaj zaszalal na drugiej petli, strata Buffiego do QHRa nie jest duza... zaraz zaczyna sie drugi mam nadzieje emocjonujacy dzień.
Marek23 - Nie 20 Wrz, 2009

Kajtowi poszedł silnik w Subaru, chyba tym sprzętem wiele nie osiągnie.
Trzymam kciuki za Bouffiera, musi przeskoczyc Kuchara....

Bad-i - Nie 20 Wrz, 2009

Kajto nie mogl dotrzymac tempa to wywalil silnik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group