To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

Jacek - Wto 20 Lip, 2010

więc Maciusiowy, rób mi!!!
qbica - Wto 27 Lip, 2010

Tomasz Bręcz napisał/a:



Leszek Kuzaj bez pilota

Dziś poinformowano, że Craig Perry, dotychczasowy pilot Leszka Kuzaja, zerwał z nim współpracę. Walijczyk startował z krakowianinem od Rajdu Dolnośląskiego 2007, do Rajdu Bohemia 2010 z przerwą po poważnym wypadku w Rajdzie Irlandii.

Perry: ”Przeszliśmy razem wiele, jak wszyscy kierowcy i piloci, którzy długo jeździli razem. Przegrywaliśmy i wygrywaliśmy rajdy. Dobrze się bawiłem, startując w Mistrzostwach Polski, zdobyłem wspaniałych przyjaciół i rywalizowałem na świetnych odcinkach. Nadszedł jednak moment, gdy poczułem, że muszę iść do przodu z powodów osobistych. Opuszczenie posady w połowie sezonu nie jest idealnym rozwiązaniem, ale życzę Leszkowi wszystkiego najlepszego w dalszej części sezonu i znalezienia nowego pilota.”

Craig Perry nadal kontynuuje współpracę z młodymi brytyjskimi kierowcami, jak Tom Cave czy Osian Pryce. Jak na razie nie wiadomo, kto zastąpi Walijczyka w dalszej części sezonu.


No to dziadek zostal bez pilota w środku sezonu. Ciekawe kto zastapi Craiga :>

Anonymous - Wto 27 Lip, 2010

Słyszałem że znany pilot z Afganistanu Abdullah Bhsakajahkia, który wykonał 12 zamachów samobójczych i wszystkie przeżył odrzucił propozycję Leszka martwiąc się o swoje zdrowie.

Komentarz Craiga o rozstaniu "Ja to pier... zdejmuję kominiarę"

Bad-i - Wto 27 Lip, 2010

ja slyszalem co innego, ze Craig tez mial wklad wlasny przy kazdym uszkodzeniu Fabii
Jacek - Wto 27 Lip, 2010

kultura w tym temacie też obowiązuje... Ądre apeluję..jessssu
Mick - Wto 27 Lip, 2010

kur.wa, ja tu na urlopie a do mnie dzwoni dzwonnik z krakowa i pierdzieli, że nie ma z kim pojechać Rzeszowskiego... prawie mi płakał w słuchawkę, ale powiedziałem, że mam super kierowcę :)
Ale z tego co wiem nie odpuścił i ma dzwonić do Bartka Rozkuta :)

106 - Wto 27 Lip, 2010

powiedzialem mu ze tez nie dam rady.. moze nastepnym razem...

ale na do widzenia zapytal mnie o numer do geko.. wiec pewnie bedzie teraz
grzeska meczyl :D

Bad-i - Wto 27 Lip, 2010

Do Grzeska tez juz podobno dzwonil, podobno Grzesiek odmowil. Z dobrych zrodel slyszalem ze dzwonil do kogos z Warszawy z pytaniem; "czy legenda Tango wroci na parkiet?"
GeKo - Wto 27 Lip, 2010

Maciusiowy napisał/a:
sok tylko, z GeKo...
Nie piernicz Browara na wigilli razem żłopaliśmy.

Potwierdzam musiałem odmówić, kontrakt z Peugot Sport mi jeszcze nie wygasł.

Marek23 - Śro 28 Lip, 2010

Nawet stara Kuzaja nie chce z nim jechac... Podobno mieli jakiegos grubego dzwona razem dawno temu jak go pilotowała w wóżku dziecięcym.
Bad-i - Śro 28 Lip, 2010

Nie wiem na ile to prawda, ale podobno oto nowy pilot Leszka



w sumie dobry gosc :]

no i podobno ta Pani tez jedzie (EVO IX)


GeKo - Śro 28 Lip, 2010

No to widzę, że poszedł po kosztach:D stawiałem na Hundle.
Bad-i - Śro 28 Lip, 2010

GeKo napisał/a:
No to widzę, że poszedł po kosztach:D stawiałem na Hundle.


Wszystko jest mozliwe ale Hundla jest zgloszony z Chmielewskim

qbus - Śro 28 Lip, 2010

z Hundla widzialem sie w zeszlym tygodniu, opowiadal mi ze dostal propozycje nie do odrzucenia ale niestety (albo stety) ja odrzucil...
qbus - Czw 29 Lip, 2010

Lagadulla :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group