To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Yarko - Pią 08 Paź, 2010

Jacek napisał/a:
a z tyłu masz gwint? :>


:love:

M - Pią 08 Paź, 2010

O fajnie moze ktos zrobi grilla zamiast mnie :jupi:
Stf - Pią 08 Paź, 2010

wygląda na to że mnie niestety nie będzie ;( udanej imprezki życzę i korekty best lapa w końcu!
Lejek - Pią 08 Paź, 2010

M napisał/a:
O fajnie moze ktos zrobi grilla zamiast mnie :jupi:


Tzn. Pytam bo moj prawy oprocz lustrzanki chce grila zabrac w sumie to caly dzien :) A wole się upewnic czy tam nikt nie bedzie robil zadnych problemów. Wiec jesli chcecie to kupowac wegiel i miecho i sie mozecie dolaczyc :] Chyba ze cos zaplanowane to nie bede sie z zelastwem wlókł :)

M - Pią 08 Paź, 2010

Ja przywiozę wungiel, bo mam go cały czas w hondzie od ułęża :)
I jakieś mnięso zanabędę.
Problemu chyba nie będzie? Jaaaanek?

zefir - Pią 08 Paź, 2010

ja moge pomoc ewentualnie z grillem popijac zloty trunek :D moze tez z Gre zrobimy jakies zapasy po drodze ;D
Rudello - Pią 08 Paź, 2010

M napisał/a:
Ja mam twoje na tylnej osi


spoko, moge tam zostac bo zwykle tez mam ale czekałem na slicki

was79 - Pią 08 Paź, 2010

To życzę miłego upalania jutro!
Dużo fun'u i takie tam ;D

KarQ - Pią 08 Paź, 2010

Ja wyjeżdżam wcześnie, muszę ogarnąć wulkanizację, poza tym z moją wspaniałą skrzynią w trasie nie przekraczam 90.ki :jupi:
rasta - Pią 08 Paź, 2010

Stf napisał/a:
wygląda na to że mnie niestety nie będzie ;( udanej imprezki życzę i korekty best lapa w końcu!


Leo WHY? :/

GeKo - Pią 08 Paź, 2010

Sekcja połydnie rusza żukiem z Plandekom około 8:30. Na pokładzie z moja gładkolufową szybkostrzelną maszyną do zamrażania czasu. :) O ile w drodze do Radomia nie zdąże się nastukać za bardzo.
ade - Pią 08 Paź, 2010

ja gotowy do drogi:D mam nadzieje, ze znajde wulkanizacje zeby opony przelozyc gdzies miedzy krakowe a radomiem:d
wkoncu bez pedalskich slikow glupio sie pokazywac:P

Bart - Pią 08 Paź, 2010

ostatecznie przyjadę włoskim samochodem z doładowanym dwulitrowym motorem pod maską :devil:


nie chce ktoś opon do zamęczenia? mam w garażu 2 zimówki (3-4mm) 195/50R15, mogę je zabrać ze sobą.

PGmaster - Pią 08 Paź, 2010

Jakbym sie zdecydowal w ostatniej chwili to bedzie mozliwosc pojezdzenia?
zefir - Pią 08 Paź, 2010

GeKo napisał/a:
Sekcja połydnie rusza żukiem z Plandekom około 8:30. Na pokładzie z moja gładkolufową szybkostrzelną maszyną do zamrażania czasu. :) O ile w drodze do Radomia nie zdąże się nastukać za bardzo.


organizujemy miejscowa flache :D ???



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group