To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

krzysiek_ - Sob 11 Sie, 2012

Do wypadku cisnął pięknie ale później aż niemiło się oglądało tego dzwona. Czy któraś fiesta dojechała 1dzień bez przygód? ;D
Marek23 - Sob 11 Sie, 2012

Jacek napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Zawada wręcz zadziwia xD

+1
coraz ładniejsze ma te dzwony.

Cytat:
Ja bym to nazwał inaczej - rozczarowywuje :) Kiedyś był porównywany z Chuchałą tylko , że Wojtek robi postępy a Zawada niestety nie :( Podejrzewam , że powinni zmienić nastawienie z walki na naukę , zmienić pilota na bardziej doświadczonego i jeździć bez presji wyniku a może było by lepiej.

Mi on nigdy nie imponował i jak widziałem jego jazdę w RPP, to już wtedy wyglądał jak jakiś oszołom, który nie ma pojecia o skręcaniu. Dalej jeździ słabo i powinien wsiąść w jakieś auto R2 plus jak Rundi pisze inny pilot.

Kajto idzie grubo, trochę szkoda,że Chuchała chwycił kapcia i z Bębnem nie powalczy.
Szkoda, mi też Nivette, bo serio podoba mi się jak ogarnia tą fiestę.

ŁukaszS3 - Sob 11 Sie, 2012

Ponoć piękna afera z jakimiś betonami na jednym cięciu jest... Na pierwszym przejeździe ( nie wiem jaki OS i jaki zakręt) stały jakieś betony uniemożliwiające cięcie winkla który wszyscy mieli w notatkach... Na drugim przejeździe tego odcinka betonów nie było i zakręt ściął tylko GRZYB :]
Jacek - Sob 11 Sie, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
... i zakręt ściął tylko GRZYB :]

:lol2: :lol2:

Marek23 - Sob 11 Sie, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
Na drugim przejeździe tego odcinka betonów nie było i zakręt ściął tylko GRZYB :]

Wyłupiaste oczy lepiej widzą :]

ŁukaszS3 - Sob 11 Sie, 2012

Nie wiem jeśli wyjdzie gdzieś że to prawda tego gościa powinni nieźle wygwizdać na którejś imprezie przy rozdaniu... Cieszy jednak fakt że nawet takie jego zagrywki nie pozwoliły mu wygrać na własnych śmieciach...
rundi - Sob 11 Sie, 2012

Ten człowiek od zawsze kombinował gdzie tylko to było możliwe. Niestety znam dużo przykładów na to :( Niestety dla niego fair play to pojęcie nieznane.
martin.h - Sob 11 Sie, 2012

Wypowiedź Jarka Barana: "Dla mnie to jest jakiś kabaret, wszyscy otwarcie mówią o nielegalach, znikających bloczkach, a ta osoba dalej sobie startuje. Jeszce trochę i wszyscy zaczną jeździć na nielegale bo jak się okazuje jest to bezkarne..."

Mocne plecy ma G.Grzyb xD

ŁukaszS3 - Sob 11 Sie, 2012

Trzeba jakąś akcje na fejsuniu, demotach itp zrobić...
Marek23 - Nie 12 Sie, 2012

W szoku xD
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Edit: Widze,ze bylo w filmach

Vlodarsky - Nie 12 Sie, 2012

Jest fart i opanowanie o_O
misiek - Pon 13 Sie, 2012

Tu ze środka

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

siema - Pon 13 Sie, 2012

Szybkie rączki. Musiał mieć kiedyś Saxiaka :rotfl:
kubas - Wto 14 Sie, 2012

No i kompilacja dzwonów z rajdu....


roj - Wto 14 Sie, 2012

nie banga mi ten film


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group