To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

was79 - Czw 14 Mar, 2013

Byliśmy właśnie jakoś na początku września.
Skąd płynąć to nie wiem, bo byliśmy na zorganizowanym wyjeździe i wszytsko mieliśmy pod nos podstawione

miras - Czw 14 Mar, 2013

[quote="PiTT"]karwa, żartowałem z tym mielnem xD
:rotfl:



Karwa wiem że żartowałeś , ja też żartowałem nad naszym morzem nie miałem ani jednego dnia pogody :rotfl:



Kobitka już klepnęła rezerwację na Pag od 22 czerwca do 6 lipca , więc będę z kumplami leżał bykiem i degustował miejscowe %wynalazki , polecacie jakieś ?

Chloru - Czw 14 Mar, 2013

miras, Karlovacko - piwo, rakije rózne jak ktoś lubi, sporo smacznych nalewek owocowych + jakieś tam przyzwoite wina. Każdy coś dla siebie znajdzie.
miras - Czw 14 Mar, 2013

Chloru, dzięki w takim razie zacznę od browarka ,a później coś mocniejszego popróbuję.
kamil - Pią 15 Mar, 2013

A1 a potem magistralą przez Ploce do Zatonu. Od tego momentu masz 70 km serpentyn i pięknych widoków z winnicami. Czas dojazdu do Orebicia to jakieś 2h-3h . Na miejscu jest prom na Korcule płynie jakieś 20 minut.

W tym roku festiwal wina chyba jakoś 20-21 lipca, ale lepiej sprawdzić

kamil - Pią 15 Mar, 2013

Pag, hmmmm. Dużo warzelni soli, mało zieleni. Chyba inną miejscówkę na rodzinne wakacje bym wybrał.
Pirania - Pią 15 Mar, 2013

miras napisał/a:
Chloru, dzięki w takim razie zacznę od browarka ,a później coś mocniejszego popróbuję.


I tak w całej Chorwacji wszędzie głównie tylko Karlovacko i Ożujsko, na szczęście oba dobre :-)

Już się znowu nie mogę doczekać, w tym roku Dalmacja Środkowa i Południowa :jupi:
Na Chorwackiej diecie: zimne piwko, rakija, kalmary, owoce morza, plaża i zwiedzanie wracam wylaszczona o co najmniej 10kg :D

kamil - Pią 15 Mar, 2013

masz fotkę porównawczą ?
Anonymous - Pią 15 Mar, 2013

W parę osób wybieramy się na motorach do Chorwacji . Gdzie jechać żeby dobrze poimprezować a po drodze nacieszyć się serpentynami i widokami
kamil - Pią 15 Mar, 2013

1300 km Chorwackiego wybrzeża Czesiu :)
M - Pią 15 Mar, 2013

+1
Tam wszędzie jest pięknie i czysto.

Pirania - Pią 15 Mar, 2013

kamil napisał/a:
masz fotkę porównawczą ?


Mam sporo :-)

Cześ, jak już przemordujesz się całą tragiczną polską drogę i jakimś cudem na trasie PL i Chorwacja nie wpadniecie w kilkaset km ulewy to w nagrodę dotrzesz do motocyklowego raju :)

aha, zapomniałam jeszcze o "Bora" czyli wietrze, który potrafi wiać w początkowych ciepłych miesiącach. Wtedy lepiej zostać na miejscu, bo zaczyna się koszmar i miota motocyklem po pasach. Poza tym RAJ!

Bart - Pią 15 Mar, 2013

Czesiu, prawko motocyklowe masz?
M - Pią 15 Mar, 2013

Bart napisał/a:
Czesiu, prawko motocyklowe masz?

Nie, ale pewnie ma zamiar zapisać się na kurs :rotfl:

Anonymous - Pią 15 Mar, 2013

22 maja mam urodziny to zrobie :D Kurs mam zrobiony tylko do egzaminu nie przystępowałem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group