To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Dolot

Barejka - Śro 18 Lip, 2012

wlasnie ten z 206 pasuje swietnie do 16v tez bedzie dobrze

Shymek - Śro 28 Lis, 2012

Mam pytanie do znawców :faja: z foruma o wkładki gąbkowe

Czy ktoś może miał jakieś porównanie między Pipercrossem a ITG? (oprócz olbrzymiej różnicy cenowej)

GeKo - Śro 28 Lis, 2012

jedno co mogę powiedzieć jako użytkownik pipercrossa, gumowa uszczelka w pipercrossie z czasem parcieje.
Shymek - Śro 28 Lis, 2012

Z czasem to znaczy ile dokładnie? Rok? Dwa?

Bo za cenę ITG mam 3 Pipercrossy :rotfl:

Kamill - Śro 28 Lis, 2012

GeKo napisał/a:
jedno co mogę powiedzieć jako użytkownik pipercrossa, gumowa uszczelka w pipercrossie z czasem parcieje.

A nowa nie zawsze pasuje i ma konsystencje twardej pianki a nie gumowej uszczelki - co przy jakości wykonania czasami powoduje problemy ze spasowaniem tego.

Greg - Śro 28 Lis, 2012

misiek napisał/a:
Ma ktoś z Was namiary na źródło racelandów? :) Ostatnio nic sie nie pojawia, a jak sie jeden pojawił to za 600plnów :rotfl:

Dokładnie, w du*ach im się poprzewracało z cenami tych Racelandów... Tyle siana za badziewny filtr i łamiąca się obudowę to lekka przesada.

Shymek - Śro 28 Lis, 2012

Na foto nie wygląda to źle:





No i cena 75 PLN :rotfl:

Kamill - Śro 28 Lis, 2012

Wiadomo że nie będzie okrągła jak ma być prostokątna, to bedą małe różnice, mi po prostu jeden róg nie pasował na tyle że po zamknięciu obudowy się wziął i ułamał zamiast ścisnąć jak guma.
Sam możliwe że bede brał pipercrosa ale stożek bo jest 4x tańszy niż ITG, ale wkładki drugi raz bym chyba nie kupił.

misiek - Śro 28 Lis, 2012

Greg napisał/a:
misiek napisał/a:
Ma ktoś z Was namiary na źródło racelandów? :) Ostatnio nic sie nie pojawia, a jak sie jeden pojawił to za 600plnów :rotfl:

Dokładnie, w du*ach im się poprzewracało z cenami tych Racelandów... Tyle siana za badziewny filtr i łamiąca się obudowę to lekka przesada.


Ja kupiłem w końcu u gościa o nicku martin306 znalezionego na 106_club. Sama skorupa (a o to mi chodziło) kosztowała z przesyłką 160 plnów. Wieczorem moge wkleić jakieś foto gdyby ktoś był zainteresowany.

Mrozu - Śro 28 Lis, 2012

też kupowałem samą skorupę w tych samych $$$ na allegro
krzysiek_ - Śro 28 Lis, 2012

Jak się dobrze człowiek zakręci to używaną skorupę kupisz za ~80-100zł. Wystarczy śledzić fora :> Z tego co wiem pucha od martina nie pasuje do 106 ale niech ktoś potwierdzi.
Greg - Śro 28 Lis, 2012

Ja tam mam, nie potrzebuję, ale będę musiał ją skleić więc pewnie albo zrobię nową z węgla albo wymienię na lepszą np. poszukam Procomp'a:



Potrzebuję dużo powietrza, szczególnie zważywszy na plany. :faja: Nie wiem jaki przelot ma stożek ITG ale niedługo może być za mały. :devil:

GeKo - Śro 28 Lis, 2012

procomp dobry produkt, ale swoje kosztuje.
faldzip - Śro 28 Lis, 2012

GeKo, a Ty nie masz jeszcze w ofercie puszek ala raceland w wersji karbą?
jarek-malopolska - Śro 28 Lis, 2012

Greg napisał/a:
albo wymienię na lepszą

Ja mysle o replice dolotu Citroen Sport; nawet wiem gdzie o taki zabiegać tylko trzeba by kogoś kto by to odbił/zrobił ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group