To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - weselne klimaty

PiTT - Czw 09 Sty, 2014

nie kumam dla kogo to ma byc film... dla nich, znajomych czy pozostalych nieznajomych?
nie znoszę filmów weselnych i w sumie mało jest takich które fajnie się ogląda, większość wali sandałem
fajny filmik miał Carlos, ale wiadomo Majk go robił i na serio był całkiem przyzwoity

Franek - Czw 09 Sty, 2014

Kazdy robi pod siebie.
Wole taki, niz 4h filmu, cala ceremonia z kosciloa az do momentu jak wojek sie poygal a ciotka sie przerwocila.

PiTT - Czw 09 Sty, 2014

mi chodzilo o to aby wcale nie miec filmu tylko fajny album ze zdjeciami
Franek - Czw 09 Sty, 2014

Tez jestem za tym.
Nie mniej wklejone klipy (do 5 min) podobaja mi sie.

Chloru - Czw 09 Sty, 2014

+1
Cartoon - Czw 09 Sty, 2014

PiTT napisał/a:
mi chodzilo o to aby wcale nie miec filmu tylko fajny album ze zdjeciami


i wracamy do początku dyskusji ;) Ja właśnie mam takie samo zdanie ;)

Pirania - Czw 09 Sty, 2014

Franek napisał/a:
Za to znajomi mają fajny filmik:
http://vimeo.com/61770971
Polecam!


Ujęcia z Toru Poznan na filmiku ślubnym, i biegający piesek, i wycieczka kabrioletem...? dziwna koncepcja ale rzecz gustu ;-)

Troche tego typu filmiki pachną mi tym, że jest sporo osób które chciałoby miec jakiś taki fajny filmik na pamiątkę, ale tak bez okazji to jakoś tak głupio. No to trzeba sobie uwiecznić chociaż ten jeden dzień, za który możnaby było sobie strzeliś wycieczke dookoła świata albo auto ;-) ps. nie chcę nikogo tu personalnie urazic

Pirania - Czw 09 Sty, 2014

PiTT napisał/a:
nie kumam dla kogo to ma byc film... dla nich, znajomych czy pozostalych nieznajomych?
nie znoszę filmów weselnych i w sumie mało jest takich które fajnie się ogląda, większość wali sandałem
fajny filmik miał Carlos, ale wiadomo Majk go robił i na serio był całkiem przyzwoity


jest upubliczniony ?
Majk, udostepniasz gdzies swoje produkcje?

Vlodarsky - Czw 09 Sty, 2014

Nam chociaż nie chcieliśmy brat mojej Kasi zrobił taki teledysk z tego co nagrał bawiąc się na weselu :) i taki 5 minutowy to nawet sobie chętnie odpaliłem kilka razy :)
106 - Czw 09 Sty, 2014

Pirania napisał/a:
PiTT napisał/a:
nie kumam dla kogo to ma byc film... dla nich, znajomych czy pozostalych nieznajomych?
nie znoszę filmów weselnych i w sumie mało jest takich które fajnie się ogląda, większość wali sandałem
fajny filmik miał Carlos, ale wiadomo Majk go robił i na serio był całkiem przyzwoity


jest upubliczniony ?
Majk, udostepniasz gdzies swoje produkcje?

+1
patrzac na klip geko produkcje musza byc fest.
tez bym chetnie gdzies zobaczyl.... maaaaaaaaaaaaajjjjjjkkkkkk :>

Kamill - Czw 09 Sty, 2014

Proponuje też podejść do tematu jakoś racjonalnie, to nie wręczenie nagrody nobla, ani rozdanie oscarów.
Niektórzy moi znajomi 10x bardziej przyłożyli się do organizacji wesela niż do matury czy studiów, a cała impreza mija jak z bicza strzelił jaka by nie była.

EmerytRs2 - Sob 18 Sty, 2014

Przy jakiej muzyce tańczyliście na weselu/lach, przy jakiej zabawa byłaby najlepsza dla was?
PiTT - Sob 18 Sty, 2014

EmerytRs2 napisał/a:
Przy jakiej muzyce tańczyliście na weselu/lach, przy jakiej zabawa byłaby najlepsza dla was?

muzyka klasyczna, Bach, Mozart... kaman o co Ty pytasz :rotfl:
dobry dj sam wie jak rozkrecic impreze i jakie gusta maja goscie
na poczatku kultura a potem i tak wszystko jedno :rotfl:

zefir - Sob 18 Sty, 2014

wraz z iloscią przyswajanego alkoholu, tolerancja muzyczna rośnie wprost proporcjonalnie
Jakarti - Sob 18 Sty, 2014

Dj u pitta byl mega - polecam. Z kolei totalnie nie rozumiem puszczania muzy starszej od gosci a czasem tak sie dzieje.. Zaliczylem w zeszlym roku chyba 6 czy 7 wesel i czesto panstwo mlodzi robia wesele dla gosci a nie dla siebie.. jak wiekszosc ma 50-60 lat to taka muza kroluje. musi byc jakas rownowaga a czesto idzie to tylko w jedna strone :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group